Tek Üyelik Sınırsız Grup Dersi Keşfi ‘FitinClass.com’

Sağlıklı hayata adım atıp aynı zamanda sosyalleşerek fit kalmak istiyorum diyen kadınların son zamanlardaki trendi fitinclass.com adlı bir site. Bizde sitenin işlevi ve trend olma sebebini sizler için araştırdık.

Projenin Yöneticisi olan Seylan Tasalı ile Fit in Class hakkında kısa bir söyleşi gerçekleştirdik.

Fit in Class Nedir?

Fitness ve grup egzersiz derslerine tek üyelik ile giriş yapabileceğiniz ve bir çok grup aktivite derslerini keşfedebileceğiniz bir sistemdir.

fitgorsel1

Aylık 99 TL üyelik ücreti ile anlaşmalı olan tüm spor salonlarının grup egzersiz derslerine giriş yapabilirsiniz. Sınırsız grup dersi keşfedebileceğiniz sistemde tek sınırlama aynı salona ayda 3 defa giriş yapabiliyor olmanız.

Avantajları Nelerdir?

Türkiye de sadece grup aktivite derslerine katılmak oldukça zor. Herhangi bir salonda Zumba veya Pilates grup dersine girmek için o spor salonuna üye olmanız gerekir. Sadece grup derslerinin satışı yapıldığı bir stüdyo bulmak oldukça zordur. Grup dersi üyeliği satın alabileceğiniz stüdyolar ise bütçeyi fazla zorlar vaziyette.

Durum böyle olunca Fit in Class’ın avantajları saymakla bitmiyor. Uygun fiyat, tek üyelik ve dilediğin salonda grup dersi keşfi. İstediğin zaman üyelğini iptal etme hakkı ve süre sınırı olmadan üyelik dondurma.

Fit in Class Nasıl Kullanılır?

fitgorsel2 

Sistem herkesin keyifle kullanabileceği basitlikte. www.fitinclass.com giriş yapıyorsunuz. Kayıt ol işlemi yapıp, üyelik bedeli olan 99 TL ‘yi ödüyorsunuz.

Ödeme sonrasında anlaşmalı salonların tüm grup aktivite derslerini görebileceğiniz ve aynı zamanda rezervasyon yapabileceğiniz bir sayfa açılıyor. Bu sayfada istediğiniz salonun dilediğiniz grup dersine rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Derslere rezervasyon yapabilir, rezervasyon iptallerinde bulunabilirsiniz. Kurallar çevçevesindeki saat aralıklarında rezervasyon iptallerini yapmanız oldukça önemli.

Peki Fit in Class Kuralları Nelerdir?

Grup derslerine rezervasyon kuralları çok önemlidir. Eğer herhangi bir derse rezervasyon yapıyorsanız ve derse katılmayacaksınız mutlaka 24 saatten önce rezervasyon iptali yapmanız gerekir. İptal edilmeyen her ders kaydı, başka birinin o derse olan katılımını engelliyor aslında.

Aynı zamanda ufak tefek cezalar almanıza da sebep oluyor. Rezervasyonlar eğer 24 saatten az zaman kala iptal edilirse 8 TL, hiç iptal edilmeyip derse de katılım olmazsa 10 TL ceza ödenmesi gerekiyor. Derslere 24 saatten daha fazla süre varsa ücretsiz iptal işlemi yapılabiliyor.

Fit in Class Fikri Nasıl Oluştu?

Uzun süredir sektörün içindeyiz. Sizlerin bildiği gibi hali hazırda devam eden anlaşmalı salonların esnek üyeliklerini satan sitemiz SporCard.com’un kullanıcılarından gelen talep ve yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda grup egzersiz derslerine olan ilginin azımsanmayacak kadar büyük olduğunu fark ettik. Sektöre yeni bir soluk, kullanıcılara da avantajlı bir sistem sunmak istedik.

Eğlenceli grup derslerinin tadını çıkartmak isteyen herkesi sitemize bekleriz.

“Tek Üyelik Sınırsız Grup Dersi Keşfi ‘FitinClass.com’” için 1 yorum

  1. Fit in class üyeliğini alalı 2. ayım ve sistem gerçekten çok güzel. İstediğim salonu seçip istediğim saatte istedğim derse gitmek gerçekten insana kendini iyi hissettiriyor ve fiyatı gerçekten inanılmaz uygun. Şiddetle öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir