Hoşlandığınız Kişi Başkasından mı Hoşlanıyor?

668

Bu işaretleri okuyun ve vaktinizi boşa harcayıp harcamadığınızı öğrenin.

  1. Siz onun yanından geçerken, o ne yapıyor? Siz yanından geçerken başkasıyla mı konuşuyor? Eğer size bakıyorsa bu iyiye işaret. Bakmıyorsa ve sizin geçtiğinizden haberdar bile değilse, bu pek de iyiye işaret değildir.
  2. Aynı ortamda bulunduğunuzda hoşlandığınız kişi size bakıyor mu? Yanına oturduğunuzda sizle konuşmuyorsa, bu pek de iyi bir işaret değildir.
  3. Hoşlandığınız kişi kız arkadaşından mı bahsediyor? Demek ki kalbi başkasına ait.
  4. Hoşlandığınız kişi sizin ondan hoşlandığınızdan haberdarsa ama yine de sizden uzak duruyorsa, bu size ilgi duymadığının göstergesidir.
  5. Hoşlandığınız kişiye bütün cesaretinizi toplayarak bir şeyler içmeyi teklif ettiniz ama o size hayır veya işim var mı dedi? O zaman vaktinizi daha fazla onun için harcamayın.
  6. Hoşlandığınız kişi arkadaşınız ve beraber bir yerlere gittiğinizde hep etraftaki kızlara mı bakıyor? Bu iyiye işaret değildir.
  7. Siz onu arıyorsunuz ya da mesaj atıyorsunuz ama o sizin telefonlarınızı açmadığı gibi size geri de dönmüyor. En iyisi onu unutmanız.
  8. İçinizden bir ses onun başkasından mı hoşlandığını söylüyor? İçinizdeki hisse güvenin ama yukarıdaki işaretleri görmeden pes etmeyin deriz.

 

1 YORUM

  1. Off cok sevdigim biri var ikimizin burcuda oglak ama nbr yazdigim da bisi mi dicen fln dio cok kotu ama bazen okuldayken bakio arkdasim hoslandigimu soyledi sadece gulmus sizce napmaliyim cnm sıkkın ya yerin dibine girmk istiorum ama giremiorum

CEVAP VER