Bir Erkeğin Size Çıkma Teklif Etmesini Sağlayacak 10 Yöntem

12
26893

Birinden hoşlanıyorsunuz, onu görünce midenizde kelebekler uçuşuyor ve size çıkma teklif etmesinin hayallerini kuruyorsunuz. O zaman ona biraz yardımcı olmanız ve işini kolaylaştırmanızda fayda var.

1. Kendiniz olun

Kimse yanıltılmaktan hoşlanmaz. Bir erkek, ilk buluşmanızda mükemmel bir centilmen olsa ama zamanla ilişki rayına oturdukça tam zıttı bir kişiliğe bürünse, kendinizi aldatılmış gibi hissetmez misiniz? Aynısı karışınızdaki erkek için de geçerli. Tabii ki hepimiz karşımızdaki insanı etkilemek istediğimiz zaman biraz normalin dışında davranıyoruz ama önemli olan o ince sınırı aşmamak. Kısacası, en sevdiği spor hakkında konuştuğunda onu dinleyin ama sırf size çıkma teklif etmesi için sanki o spor için doğmuşsunuz gibi de davranmayın.

2. En iyi fiziksel özelliğinizi öne çıkarın

Özellikle ilk randevularda giymeniz gereken ya da asla giymemeniz gereken kıyafetler vardır. Bir erkeği etkilemek uğruna moda olan ama size yakışmayan şeyleri giymeyin. İçinde rahat olacağınız ve kendinize güvenmenizi sağlayacak kıyafetleri tercih edin ve vücudunuzun en iyi bölgesini ortaya çıkarın. Mükemmel bacaklarınız varsa kısa bir etek giyin, gözlerinizin güzelliğini ve rengini ortaya çıkaracak renkte kıyafetleri tercih edin ya da belinizin inceliğini vurgulayacak bir kemer takın. Kendinize güvenin ve eğlenmenize bakın!

3. Göz teması kurun

Göz teması gerçekten de önemlidir. Gözlerinizle birçok şeyi anlatabilirsiniz. Hoşlandığınız kişiyle arada bir göz göze gelmeye ve birkaç saniye göz göze bakmaya çalışın. Eğer onu size bakarken yakalarsanız daha bile iyi. Göz göze geldiğiniz an birkaç saniye bekleyin ve hala gözlerini sizden çekmediyse ona gülümseyin. Böylelikle ondan hoşlandığınızı anlayacaktır ve size yaklaşması daha kolay olacaktır.

4. Gülümseyin

Gülümsemek, bir kadının en güçlü silahlarından biridir. Ona ne zaman rastlarsanız fırsatı kaçırmayın ve güzel gülümsemenizi gösterin.

5. Açık ve belirgin sinyaller gönderin

Karşınızdaki insanın ne düşündüğünü anlamak çoğu zaman zordur. Ona yardımcı olun ve hoşlandığınız kişiye anlaşılır ve net sinyaller gönderin. Herkesin içinde aşkınızı ilan etmenize tabii ki gerek yok ama ona diğer erkeklere davrandığınızdan farklı ve daha flörtöz yaklaşarak, sinyalleri almasını sağlayabilirsiniz.

6. İnsiyatif kullanın

Eğer birinden çok hoşlanıyorsanız illa onun size yaklaşmasınız beklemeyin! Onunla karşılaştığınız bir dahaki seferde ona gülümseyin ve merhaba deyin. 

7. Nelerden hoşlandığını öğrenin

Erkeklerin genel olarak konuşmayı sevdiği konular vardır. Bunlardan bazıları; arabalar, spor ve aksiyon filmleridir. Onun nelerden hoşlandığını ve hoşlanmadığını öğrenin ve bunlar sayesinde onunla sohbet ortamı yaratın ve unutmayın, kendiniz olun ve sevmediğiniz bir şeyi seviyormuşsunuz gibi yapmayın. Bir diğer yandan da onun ilgi alanları hakkında kötü konuşmayın ve anlattıklarını dinleyin.

8. Ona esprili yanınızı gösterin

Erkekler espri anlayışı olan kızlardan hoşlanırlar. Eğer espri anlayışına sahipseniz, bunu ona göstermekten çekinmeyin. Espritüel olmak hem zeka, hem de espri anlayışı gerektirir ve bu gerçekten de seksidir!

9. Arkadaşlarınızı işe karıştırmayın

Bu yaklaşım son derece çocukçadır ve hoşlandığınız kişinin sizden soğumasına neden olabilir. Eğer ortak bir arkadaşınız varsa ve sizin hakkındaki düşüncelerini biliyorsa sorun değil ama durum, arkadaşınızın onun yanına gidip ”Arkadaşım senden hoşlanıyor peki ya sen?’’ demesi gibi bir hal alırsa bu çok antipatik olacak ve işe yaramayacaktır.

10. Kendini iyi hissetmesini sağlayın

Bir erkeğin sizin yanınızda ne hissettiği onun size aşık olmasını sağlayacak faktörlerin başında gelir. Unutmayın, pohpohlamak, istediğiniz yere ulaşmanızı sağlar. Yani ona gülüşünün ne kadar güzel olduğunu söylemekten çekinmeyin ama iltifatlarınızı da fazla abartmayın ki yapmacık durmasın!

 

Ve son olarak, ne yaparsanız yapın size çıkma teklif etmiyorsa onun sizden hoşlanmıyor olma durumunu da göz önünde bulundurun ve bunu kişisel almayın. Önemli olan sizin denemiş olmanız. İlerlemeye bakın ve denizde daha birçok balık olduğunu da unutmayın!

12 YORUMLAR

  1. ona merhaba dediğim zaman cevap vermiyo duymamazlıktan geliyo ama sürekli bana bakayo sürekli göz teması kuruyoruz ama hicbir ise yaramadı

  2. çıkmıyoruz ama ben seviyorum hep derste göz göze geliyoruz göz kırpıyor bana bende gülümseyip geçiyorum.
    arkadaslarım sende onunla çık gibisinden sözler söylemeseydi bunların hiçbiri olmayacaktı ama artık bitti herşey.

  3. ya zatten 8 yıdır onu tanıyorum 1 yıl çıktık ama ben ayrıldım çünkü bazı özel durumalr oldu ama iişte ben hala onu seviyorum.Gçen gün benim yüzümden onu dövdüler ve hala beni seviyo ama dün başka bi kıza teklif etti yai artık onu seviyo çok ağladım kzı gelip akrşımda güldü ya allahım yardım etsin birisi

  4. BEN ERKEĞE ÇIKMA TEKLİFİ ETTİM AMA O KABUL ETMEDİ ŞİMDİ BEN ONU PİŞMAN OLMASINI İSTİYORUM NASIL BİR YÖNTEM UYGULAYABİLİRİM ACABA??

CEVAP VER