Yatakta Güzel ve Seksi Görünmenin Yolları

0
25690

İyi giden bir ilişkiniz var. Onu gerçekten seviyorsunuz ve birlikte zaman geçirmekten çok hoşlanıyorsunuz. Peki, daha önce hiç onunla uyudunuz mu? Yoksa sabah çirkin gözükeceğinizden endişe ettiğiniz için, onun birlikte uyuma tekliflerini mazeretler uydurarak geri mi çeviriyorsunuz? Bütün bu endişelerden kurtulabilirsiniz, sabah kalktığınızda sadece bir bakış ile sevgilinizi uyandırmak ve sabah uyandığınızda veya uyurken bile ona çekici görünmek için yazımızı okumaya devam edin.

Sevdiğiniz adamla ilk kez aynı yatağı paylaşacak olmak, genelde her kadın için endişe verici bir durumdur. Sabah uyandığınızda sahip olacağınız şişmiş bir surat, darmadağın saçlar ve akmış bir makyaj, sevdiğiniz erkekle birlikte uyumanızı engelleyen ve kendinizi bu konuda rahatsız hissetmenizi sağlayan sebeplerdir. Pek de haksız sayılmazsınız, gel gelelim sevdiği adamla birçok kez uyuyan kadınlara. Acaba kaç sabah rimelleri akmış ve fondötenleri yastığa bulaşmış bir şekilde uyandılar? Bütün bunları engellemek sizi elinizde. Peki, sabah partnerinize çok daha seksi ve güzel görünmek için neler yapabilirsiniz?

Onunla ilk uyku

Bir söz, ”Ne kadar güzel olduğunuzu merak ediyorsanız, sabah aynaya bakın’’ der. Gerçek güzellik kavramı ne olursa olsun, eminiz ki sabah kalkar kalkmaz, aynaya bakıp da kendini çok beğenen pek fazla kadın yoktur. Bunun en büyük sebeplerinden birisi, bir gün önce yaptığınız makyajın ve kullandığınız güzellik ürünlerinin, sabah kalktığınızda, aynı güzellikte gözükmemeleridir. Bunu çoğu zaman engellemek zordur, şık bir akşam yemeği veya özel bir geceden sonra, sevgilinizin evine gittiğiniz takdirde, yüzünüzde makyaj olmaması pek de mümkün değildir.

Birçok kadın için, sevdikleri erkeklerin yanında uyanmak, en kötü deneyimlerinden biridir. Bundan dolayı, çoğu uyumak yerine, kimseler uyanmadan kalkıp, saçlarını düzeltip, makyajlarını yenilemeyi tercih ederler. Tabi ki bu da bir yoldur ama sıkıntılı bir yol olduğu kesindir.

Bütün bu endişeler, evlendikten veya ilişkiler monotonlaştıktan bir süre sonra bitecektir. Endişeler bittikten sonra da, partneriniz, sabah uyandığında gördüğü kadın ve gün içinde gördüğü kadın olarak, iki farklı kadınla yaşamak zorunda kalacaktır. Bu da zamanla ilişkinize zarar verebilir. Siz ne olursa olsun, her zaman yatakta da güzel ve seksi görünmeye özen gösterin.

Nasıl daha güzel ve seksi gözükebilirsiniz?

İlk olarak aklınızdan çıkaramamanız gereken, gün içinde güzel görünmek için yaptığınız makyaj, uykuda ve sabah sizi çok daha çirkin gösterecektir. Bunu engellemek için, yatmaya gitmeden önce mutlaka makyaj temizleme ürünleri ile güzelce yüzünüzü temizlemeniz ve nemlendirici ile nemlendirmeniz gerekir. Endişelenmeyin, makyajsız olsanız da, partneriniz sizi beğenecektir. Hiçbir şey, sabah kalktığınız zaman sahip olduğunuz temiz ve ışıldayan bir cilt kadar güzel ve seksi olamaz.

Eğer yüzünüzde hiçbir şey olmadan yatmaktan rahatsızsanız, sizi daha iyi hissettirecek ve güzel kokan birkaç temel ürün kullanabilirsiniz. Kullandığınız ürünlerin, ağır nemlendiriciler ve yağ bazlı ürünler olmadığından emin olsun. Gece kremleri, yüz tonikleri, hoş kokulu dudak balsamları, gece yatmadan önce kullanmanız için uygun ürünlerdir.

Onu vücudunuzla etkileyin

Gerçekten sabahları, seksi ve güzel görünmek istiyorsanız, yüzünüzden çok vücudunuza odaklanmanızı tavsiye ederiz. Partneriniz kollarına aldığı kadını, bir bütün olarak düşünür, sadece yüzünüz onun için pek de bir şey ifade etmeyecektir.

Vücudunuz, gün içinde de, gece de aynı gözükeceği için, onu kullanarak güzel ve seksi olmanız çok daha muhtemeldir. Öncelikle sıkıcı veya sevimli pijama takımlarını bir kenara bırakın ve ipek bir gecelik veya pijama takımı edinin. Yatağa girerken, sizi hoş gösterecek, alımlı parçalar giydiğinizden emin olun. Bu partneriniz için, yüzünüzün nasıl göründüğünden çok daha önemli olacaktır ve onu baştan çıkarmanızı sağlayacaktır.

Erkeklerin önem verdiği bir başka şey de, sabah güzel kokularla uyanmaktır. Yatmadan önce boynunuza ve bileklerinize biraz parfüm sürün. Vücudunuza güzel kokulu bir nemlendirici de sürebilirsiniz. Partneriniz, gözünü bu güzel kokular eşliğinde açtığında, inanın bir daha sizin kokunuzu unutamayacaktır.

Eğer vücudunuza çok güveniyorsanız, sabah uyandığınızda, yorganı belinizden aşağı kadar itin. Buna pişman olmayacaksınız.

 

Artık, sevdiğiniz adamla birlikte uyumaya hazırsınız. Kendinize güvenin, unutmayın ki, oda sizinle aynı durumda, sabah en doğal, sevimli ve bakımlı halinizle onu nasıl etkilediğinize siz bile şaşıracaksınız.

 

 

CEVAP VER