Yatakta Güzel ve Seksi Görünmenin Yolları

15849

İyi giden bir ilişkiniz var. Onu gerçekten seviyorsunuz ve birlikte zaman geçirmekten çok hoşlanıyorsunuz. Peki, daha önce hiç onunla uyudunuz mu? Yoksa sabah çirkin gözükeceğinizden endişe ettiğiniz için, onun birlikte uyuma tekliflerini mazeretler uydurarak geri mi çeviriyorsunuz? Bütün bu endişelerden kurtulabilirsiniz, sabah kalktığınızda sadece bir bakış ile sevgilinizi uyandırmak ve sabah uyandığınızda veya uyurken bile ona çekici görünmek için yazımızı okumaya devam edin.

Sevdiğiniz adamla ilk kez aynı yatağı paylaşacak olmak, genelde her kadın için endişe verici bir durumdur. Sabah uyandığınızda sahip olacağınız şişmiş bir surat, darmadağın saçlar ve akmış bir makyaj, sevdiğiniz erkekle birlikte uyumanızı engelleyen ve kendinizi bu konuda rahatsız hissetmenizi sağlayan sebeplerdir. Pek de haksız sayılmazsınız, gel gelelim sevdiği adamla birçok kez uyuyan kadınlara. Acaba kaç sabah rimelleri akmış ve fondötenleri yastığa bulaşmış bir şekilde uyandılar? Bütün bunları engellemek sizi elinizde. Peki, sabah partnerinize çok daha seksi ve güzel görünmek için neler yapabilirsiniz?

Onunla ilk uyku

Bir söz, ”Ne kadar güzel olduğunuzu merak ediyorsanız, sabah aynaya bakın’’ der. Gerçek güzellik kavramı ne olursa olsun, eminiz ki sabah kalkar kalkmaz, aynaya bakıp da kendini çok beğenen pek fazla kadın yoktur. Bunun en büyük sebeplerinden birisi, bir gün önce yaptığınız makyajın ve kullandığınız güzellik ürünlerinin, sabah kalktığınızda, aynı güzellikte gözükmemeleridir. Bunu çoğu zaman engellemek zordur, şık bir akşam yemeği veya özel bir geceden sonra, sevgilinizin evine gittiğiniz takdirde, yüzünüzde makyaj olmaması pek de mümkün değildir.

Birçok kadın için, sevdikleri erkeklerin yanında uyanmak, en kötü deneyimlerinden biridir. Bundan dolayı, çoğu uyumak yerine, kimseler uyanmadan kalkıp, saçlarını düzeltip, makyajlarını yenilemeyi tercih ederler. Tabi ki bu da bir yoldur ama sıkıntılı bir yol olduğu kesindir.

Bütün bu endişeler, evlendikten veya ilişkiler monotonlaştıktan bir süre sonra bitecektir. Endişeler bittikten sonra da, partneriniz, sabah uyandığında gördüğü kadın ve gün içinde gördüğü kadın olarak, iki farklı kadınla yaşamak zorunda kalacaktır. Bu da zamanla ilişkinize zarar verebilir. Siz ne olursa olsun, her zaman yatakta da güzel ve seksi görünmeye özen gösterin.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER