Yatak Odanızı Isıtacak 20 Seksi Numara

Siz ve sevgiliniz yatakta iyi vakit geçiriyorsunuz. Bazı günler şefkatli, bazı günler terli, bazı günler şehvetli bir seks hayatınız oluyor. Ama eminiz ki yatakta ne kadar tatmin olursanız olun yine de ilişkinize heyecan katıcı yeni şeyler denemeye hayır demezsiniz. Size önereceğimiz küçük numaraları deneyin ve seks hayatınızı renklendirin!

Bu 20 seksi numarayı mutlaka deneyin;

Tahrik olun

Seksi anlar siz onları hiç beklemediğiniz zamanlarda ortaya çıkabilir. Kısacası, koltukta oturarak geçirdiğiniz anı ateşlendirin. ‘’Partnerinizden parmak uçlarını, yavaşça teninizde gezdirmesini isteyin. Bu seksüel dokunuş sizin hafifçe gıdıklanmanıza ve vücudunuzun uyanmasına aynı zamanda da seks için gevşemenize sebep olacaktır.

İç çamaşırınızı hemen çıkarmayın

İç çamaşırlarınızı çıkarmadan birbirinizi tahrik etmek sizin için hem zevk verici, hem de zorlayıcı bir ön sevişme olacaktır. Bunu yapmanız birbirinizde beklenti oluşturacak ve sonunda tamamen çıplak kaldığınızda, bu ikinize de çok daha fazla heyecan ve zevk verecektir.

Daireler çizin

Dürüst olalım; partneriniz sadece oral seks yaptığınız için bile size yeterince minnettar olacaktır. Ama bu sizin oral seksi baştan sağma yapmanızı gerektirmez. Klasik aşağı yukarı hareketi yerine dilinizi yavaşça, penisinin etrafında gezdirin ve bu sırada dilinizin ucunu da kullanın. Penisinin ucuna vardığınızda tümünü ağzınızın içine alın ve emerek aşağı yukarı hareketini yapın.

Ona çok hafif öpücükler verin

Direk belinin altını hedeflemek yerine, partnerinize zar zor hissedeceği öpücükler kondurun. Önce göz kapaklarından başlayın, sonra dudağının kenarını, sonra çenesini, sonra köprücük kemiğini daha sonra göğüs uçlarını, karnını öpün ve sonra aşağı doğru devam edin, tek tek kalça kemiklerini öpün. Bunu yaparak partnerinizin beklentisini yükseltirsiniz unutmayın, ne kadar yavaş ve baştan çıkarıcı öpücükler kondurursanız beklentisi o kadar yükselecektir. Öpücüklerinizin rastgele olması onu meraklandıracak, beyninin yüksek hassaslıkta olmasına ve bir sonraki öpücüğünüzü nereye konduracağınızı merakla beklemesine sebep olacaktır.

Daha iyi bükülün

Misyoner pozisyonunda daha iyi uyarılma için şunu deneyin; dizlerinizi sevgilinizin omuzlarına geçirin. Bu açı klitorisinize daha çok baskı yapar ve bu da sizin orgazma ulaşma şansınızı arttırır. Uyarılmayı arttırmak için poponuzu sıkıştırarak pelvisinizi yukarı doğru kaldırın ve bu pozisyonun daha da zevk verici olmasını sağlayın.

Biraz sert olun

Seks sırasında sevgilinizin omuzlarına ya da kulak memesine küçük ısırıklar kondurarak, seksinize biraz sertlik katın. Zevk sebebiyle bazen beynimiz, vücudumuzun önüne geçebilir, arada verilen bu küçük ısırıklar ikinizin de ana geri dönmesine yardım edecektir.

Dik oturun

Üstte olmayı seviyorsunuz çünkü hızı, açıyı ve hareketi siz ayarlayabiliyorsunuz. O, sizin üstte olmanızı seviyor çünkü tek yapması gereken uzanıp sizi izlemek. Ama erkek arkadaşınızın bilmediği bir şey var, dik oturması onun aldığı zevki arttırır. Bu pozisyonda ellerinizi ve kollarınızı daha efektif kullanabileceğiniz gibi tenleriniz de birbirine daha yakın olacak.

Sırada ne var tahmin edin

Seks sırasında, beklenmeyen anlarda yapılan hareketler cinsel ilişkinin daha heyecan verici olmasını sağlar. Klasik misyoner pozisyonundayken erkek arkadaşınızın değişik hareketler yapmasına izin verin; içinize biraz girsin, yarıya kadar içinize girsin ve birden, ani bir şekilde tamamen içinize girsin. Bunun sırasını karıştırarak yapabilir. Hangi hareketin bir sonraki adım olduğuna o karar verecek, iki kez kısa sürelerde içinize girip çıkmak, sonra bir kere derin ve uzun süreli, 3 derin giriş ve 2 hızlı ve küçük giriş çıkış… Ne demek istediğimizi anladınız.

Sıcak hava üfleyin

Hangi pozisyonda olursanız olun, birbirinizin vücuduna küçük hareketlerle sıcak hava üflemeniz zevkinizi daha da arttıracaktır. Seks sırasında zaten cinsel organlarınızdan aldığınız zevke ek olarak diğer hassas bölgelerinize (göğüs uçları, boyun, bileklerin içi…) gelen sıcak hava ile baştan aşağı zevk ürpermeleri hissedeceksiniz.

Yeni bir açı bulun

“Oral seks sırasında orgazma ulaşabilmeniz için partnerinizin yoğun ve sabit bir şekilde dilini kullanması gerekir. Onun için en kolay yol, yukarı aşağı şeklinde dilini kullanmasıdır. Ama mesela siz, o dilini klitorisiniz etrafında gezdirdiğinde orgazma yaklaşıyorsanız bunu ona belirtin ve partneriniz kendisini size dik konumlasın, böylece size zevk verecek pozisyonda dilini daha rahat kullanacaktır

Vızıldayın

Oral seksinize heyecan katın ve bir seks oyuncağını dahil edin. Partneriniz size zevk verirken yanağına titreşimli bir nesne koysun. Bu çok sert olmayan bir titreşim yaratacak ve aldığınız zevki arttıracaktır. Bu hareketi yalnızca kendiniz için kullanmayın, adil olun ve siz de partnerinize oral seks yaparken bu yöntemi uygulayın.

Kaslarınızı çalıştırın

Kegel egzersizlerini seks sırasında da yaparak seksinize ekstra zevk katın. Partneriniz içinize girerken kaslarınızı sıkın ve o ilerlemeye devam ederken kaslarınızı sıkmayı bırakın. Tam dışarı çıkacakken tekrar kaslarınızı sıkın ve her girip çıkma hareketinde bunu yapmaya devam edin. Bu partnerinizin penisinin etrafında sanki masaj yaparmış gibi bir baskı oluşturacaktır. Yaptığınız sıkma hareketleri aynı zamanda sizin g noktanızda ve klitorisinizde gerilmeye sebep olacak, bu da daha kolay ve daha etkili bir şekilde orgazma ulaşmanızı sağlayacaktır.

Her şeyi çıkarmayın

Çıplak kalmayı kim sevmez ki? Yine de kıyafetler üzerinizdeyken yapılan sekste ayrı bir zevk olduğunu inkar edemezsiniz. Üzerinizde bir etek ya da elbise varken yatağın köşesine, elleriniz ve dizlerinizin üzerinde durarak, gelin. Partneriniz ise pantolonunun fermuarını açsın, eteğinizi kaldırsın ve sizinle birlikte olsun. Bu son derece hazırlıksız ve ‘’şu an, hemen sana sahip olmalıyım’’ diyen bir hareket olacaktır.

Onu kendinize demirleyin

Bu dominant hareketi seks sırasında mutlaka deneyin. Başparmağınız ve işaret parmağınızla penisinin altında bulunan deriyi canını acıtmayacak şekilde tutun. Bu gevşek deriyi tutmanız penisinde sinir uçlarını yüzeye daha yakınlaştıracaktır ve bu da partnerinizin daha iyi hissetmesine sebep olacaktır.

Ayaklarınızın üzerinde durun

İşte size üstte olduğunuz pozisyonu daha ilginç kılacak bir öneri daha; Partnerinizin üzerine oturmak yerine çömelin, ayaklarınızdan destek aldığınız zaman daha rahat hareket edeceksiniz. Bu pozisyonda, daha yükseğe kalkabilir ve hareketlerinizin üzerinde daha çok kontrol sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz şekilde hareket ederek zevkinizi de arttırabilirsiniz.

Sıkıştırın ya da gevşeyin

Mükemmel performansa ulaşmanın birçok yolu var. Eğer misyoner pozisyonunda daha çok sürtünme istiyorsanız bacaklarınızı partnerinizin iki bacağının arasında kalacak şekilde kapayarak koyun. Daha derin birleşme içinse, bacaklarınızı iki yana açıp dizlerinizi kendinize doğru çekin.

Çekin

Belden aşağısı konu olduğunda eminiz ki yardımcı oyunculardansa başroldekine odaklanıyorsunuz. Ama partnerinizin testislerini sıkarak ona daha çok zevk verebilirsiniz. Çünkü bu alana hafifçe masaj yaptığınızda oradaki kan dolaşımını hızlandırırsınız, bu da hassaslık ve uyarılmayı arttırır. Sonra, partneriniz orgazma ulaşmak üzereyken testislerinin etrafındaki deriyi kibarca sıkın ve muhteşem finale hazır olun.

Tutun ve bekleyin

Ona aşk tutsağınız olduğunu söyleyin, muhtemelen ilk tepkisi gülmek olacak. Ama onu yatağa bağladığınızda niyetinizin ciddi olduğunu anlayacaktır. Bu son derece eğlenceli ve zevk arttırıcı bir oyundur çünkü partneriniz size dokunmak ister ama siz izin vermediğiniz için size dokunamaz. Tabii partnerinizin kontrolü eline geçirmesini tercih ediyorsanız o başka!

Boynuna çalışın

Partnerinizin hassas yerinin boynu olduğunu zaten biliyorsunuz – siz onun boynuyla oynarken çıkardığı küçük sesler ve ürpermesi bunun en büyük kanıtı. Kulak arkasından boynunun birleştiği noktaya giden yol özellikle daha hassastır. Bu bölgeyi kibarca öpebilirsiniz. Çene kemiği ve boynunun arkasını da es geçmemenizi öneririz.

Onu gıdıklayın

Seks hakkındaki tüm numaraları bildiğini iddia eden bir partneriniz olabilir ama siz oral seks sırasında yapacağınız bu hareketle ona sürprizlerle dolu olduğunuzu gösterin! Oral seks sırasında elinizi ağzınızın içine götürün ve onun cinsel organını okşayın. Farklı bir doku ve beklenmedik bir hareket aldığı zevki arttıracaktır. Sırf bunu yaparak göstereceğiniz yaratıcılık bile kendi başına onun heyecanlanması için yeterlidir ve eminiz ki böyle bir deneyimi daha önce yaşamamıştır.

 

Seks hayatınızı canlandırmak ve partnerinizle aranızdaki heyecanı arttırarak, yatak odanızda geçirdiğiniz saatleri daha eğlenceli hale getirmek sizin elinizde. Partnerinizi şaşırtmaya hazır olun!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir