Sizi Tahrik Eden Şeyler

0
21055

İşte size tahrik edici 6 şey ve sizi tahrik etme nedenleri:

Sesi

Vücudunuz, erkeklerin seslerindeki değişikliklere tepki verir ve erkek sesindeki değişimleri romantizm ve seks olarak ikiye ayırır. Fakat kadınlar, kadınların sesinde bu değişiklikleri aynı şekilde algılamazlar.

Elleri

Ellerin boyutuyla, başka yerlerle karşılaştırdığımız için değil, ne kadar yıpranmış olduklarını görmek için ilgileniriz. El ne kadar büyük ve güçlü olursa kadınlar için o kadar iyidir. Çünkü bir erkeğin elleri ne kadar güçlü görünürse kadınlar için o kadar çekicidir. Bu nedenle pek çok kadın, manikürlü ellere sahip erkeklerden hoşlanmazlar.

Çatık kaş

Yapılan bir araştırma, kadınların, mutlu görünen değil de çatık kaşlı erkekleri daha çekici bulduklarını ortaya koymuştur. Çünkü çatık kaşlı erkekler daha dominant görünürler.

Üniforma giymesi

Üniforma, bir erkeğin güç sahibi olduğunu gösterir. Bu nedenle kadınlar, üniformalı erkeklerin yanında kendilerini daha güvenli hisseder ve onları daha çekici bulurlar. Güven duygusu ise son derece seksidir.

Otel seksi

Eviniz, bir süre sonra seks tapınağı hissini kaybeder ve yapmanız gereken şeylerin hatırlatıcısı olmaya başlar. Otel odaları ise böyle değildirler.

Evli olması

Bazı kadınlar evli erkekleri çekici bulurlar çünkü zaten sahibi olan erkeği elde etmenin kadınlıklarını ispat ettiğini düşünürler. Bu, onların kendilerine güvenmelerini sağlar.

 

Peki, siz ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER