Seksi ve Şehvetli Masaj Yapma Teknikleri

11297

Yapılan araştırmalara göre çiftler çoğunlukla, hemen cinsel ilişkiye giriyorlar ve bu birbirlerinin vücutlarının %80’ini ihmal ettikleri anlamına geliyor. Şehvetli ve seksi masaj, sevgilileri birbirlerine karşı cömert olmaya, bedenlerinin açık bir biçimde cinsel olmayan kısımlarını keşfetmeye teşvik eder. İşte size, erkeğinize hoş bir masaj yapmanız (ya da onun size yapması) için 6 adımda şehvetli ve seksi masaj kılavuzu:

1.Adım: Kendinize alan yaratın

Yumuşak bir yatak sevişmek için mükemmel olabilir, fakat masaj için kusursuz alan; düz, sert ve sabit olmalıdır ki siz hareket ederken, sevgilinizin yatakta zıplamasına neden olmayın. (Sallanan bir su yatağında size masaj yapılmasının ne kadar rahatsız edici olacağını düşünün.) Mükemmel bir konfor için erkeğinizi bir şilteye ya da birkaç kat battaniyenin üzerine yatırın, boynunun, dizlerinin ve bileklerinin altına yastık koyun.

2.Adım: Masaj yağı kullanın

Masaj yağı, ellerinizi yumuşak ve sıcak yapmanın yanı sıra, sürtünmeyi azaltır ve erkeğinizin yorgun ve gergin kaslarını yoğurmanızı, ovmanızı ve okşamanızı kolaylaştırır. Kokulu yağlar erotik olabilir fakat silhat (paçuli) gibi, sizin ve erkeğinizin içini bayacak yağlardan uzak durun. Onun yerine yasemin gibi hafif kokulu yağları tercih edin ve masaja başlamadan önce, yağ şişesini sıcak su dolu bir kapta ısıtın.

3.Adım: Sakin bir ortam yaratın

Tokanızdan kurtulmuş bir saç tutamı ya da dantelli bir iç çamaşırı onu (ve sizi) heyecanlandırabilir, fakat bütün bunlar erkeğinizin dikkatini, masajınızın verdiği o derin ve sakin histen uzaklaştıracaktır. Dikkat dağınıklığını en aza indirmek için saçınızı arkadan bağlayın ve üzerinize iyice oturan bir şeyler giyin. Ürpertici dikkat dağınıklıklarını önlemek için, onun çıplak bedenini bir çarşafla örtün ve yalnızca üzerinde çalıştığınız kısmını açıkta bırakın. Müzik istiyorsanız hafif bir parça seçin ve sesini kısık tutun.

4.Adım: Herhangi bir bölge seçin

Zamanınız mı az? Erkeğinizin vücudunun yalnızca bir yerine odaklanmak – gerçekten odaklanmak – baştan aşağıya bir masajdan çok daha etkili olabilir. Eğer sırtında bir rahatsızlık varsa sırtıyla ilgilenin. Ya da erkeğiniz, ayaklarının okşanmasından hoşlanıyorsa, onlara hak ettikleri ilgiyi gösterin. İşinizi daha da kolaylaştırmak için kendisine, neresinin okşamasından hoşlanacağını sorabilirsiniz.

5.Adım: Kavrayın

Mükemmel masaj için, birkaç temel hareketi öğrenmeniz yeterlidir. İşte o hareketlerden bazıları:

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER