Oral Seksin İncelikleri

1
27778

Oral seks nedir?

Oral seks, ağzınız, dudaklarınız ya da dilinizle erkeğin penisiyle oynayarak onu baştan çıkartacağınız hatta orgazma ulaştırabileceğiniz bir eylemdir.  69 pozisyonu çift taraflı (hem kadın hem erkek) oral seksin birleşimidir.

Oral seks nasıl yapılır?

ilk olarak, oral seks sevişme esnasındaki içeri giriş hareketini taklit etmelidir. Penisini ağzınıza alın, canını yakmamak için dişlerinizi dudaklarınızın arkasına saklayın ve sevişiyormuş gibi eşzamanla bir şekilde ileri geri giderek penisini emmeye başlayın.

Erkeklerin hoşlanmadığı şeylerden biri bu işin mekanik bir şekilde yapılması bu yüzden ritminizi değiştirmeye çalışın. Oral seks yaparken ellerinizde yumuşak bir şekilde hayalarıyla oynayın.

Erekte olmuş penisiyle dilinizi kullanarak oynayın. Doğru noktalara dokunduğunuzdan emin olmak için çıkardığı seslere dikkat edin. Ne tür oral seksten hoşlandığını sormaya çekinmeyin. Bütün erkekler farklıdır ve onun hoşuna gidenin ne olduğunu soruyor olmanız onu iyicene baştan çıkartacaktır. Bir erkek için kulağına “Seni Nasıl Çıldırtmamı İstersin?” diye fısıldayan bir kadından daha seksi bir şey yoktur. 

Hassas bölgeler

Partnerinizi en hassas yerinden vurmak istiyorsanız onun hassas bölgelerine odaklanmalısınız. Penisinin ucuyla, başıyla ya da hayalarıyla oynarsanız zevkten çıldıracaktır. Erkeklerin apış arası olarak bilinen perineum (hayalarla anüs arası) bölgesini yalayarak onu delirtebilirsiniz. Penisinin aşağı kısmının etrafıyla oynamanız onu ekstra memnun edecektir.

Ellerinizi kullanın

Eğer partnerinizin penisi büyükse ağzınız yerine ellerinizi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Büyük penislere oral seks yapmak normal penislere kıyasla daha zordur. Merak etmeyin hepsini tamamen ağzınıza almak zorunda kalmayacaksınız. Kılıç yutabilen insanlar olmadığımız için ellerimizi ve ağzımızı beraber kullanabileceğimiz teknikler geliştirdik.

Ellerinizin rahat hareket edebilmesi için bir kayganlaştırıcı kullanın. Ellerinizle penisiyle oynadıktan sonra ve iyicene erekte ettikten sonra ağzınızı yaklaştırın, bir yandan ellerinizi kullanarak, penisini yalayıp emmeye başlayın. Ağız ve el tekniklerinizi geliştirip alternatifler yaratmaya çalışın.

Tek bir bölgeyle yetinmeyin

Oral sekste genel olarak ağız kullanıldığı için partnerinizin diğer hassas bölgelerini işin içine katabilirsiniz. Çok ama çok hassas bir şekilde hayalarını tek tek emmeyi deneyin. Uyluklarının iç bölgelerine ufak öpücükler kondurun. Perineum bölgesini yalayın. Bunların hepsini bir arada kullandığınızda size tamamen teslim olacaktır.

Sıcak soğuk ve köpüklü

Oral seksin eğlenceli olmasını istiyorsanız işin içine sıcaklık ve heyecan katmaya çalışın! Çayınızdan sıcak ve büyük bir yudum alın ama hemen yutmayın. Ağzınızda biraz beklettikten sonra yutun ve partnerinizin penisini ağzınızda 20 saniye boyunca tutun. Sonra aynı işlemli soğuk suyla yapın ve oral seks işlemine devam edin. Sonuç onun için inanılmaz olacaktır.

Bunların yanında şampanya, gazlı içecekler, buz küpleri ya da dondurmayı da deneyebilirsiniz.

Sos kullanmaya hazır olun

Bazı kadınlar için erkeklerinin ağızlarının içinde olmaları can sıkabilir ve oral seksi zorlaştırabilir.

Eğer bundan rahatsız oluyorsanız, oral seks yaparken çikolata sosu ya da dondurma kullanın. Bu sayede erkek arkadaşınızın penisini yalarken hem o hem siz keyif alacaktır.

Öğürme

Oral seks esnasında öğürmek kaçınılmazdır. Bu hepimizin başına gelmiştir. Bundan sakın utanmayın hatta tam aksine mutlu olun çünkü bu onda penisinin büyük olduğu ve sizin ağzınıza sığmadı hissini yaratacaktır. Bu sayede egosu tavan yapacaktır!

Çok fazla öğürdüğünüzü düşünüyorsanız ellerinizi kullanmayı tercih edin.

Boşalma anı

Yutmalı mı yutmamalı mı? Boşalmaya başladığı an hepimiz bu soruyu kendimize soruyoruz. Burada tercih sizindir. Eğer ağzınızdaki sperm tadından hoşlanmıyorsanız buna kendinizi zorlamayın. Ya da ağzınıza boşalmasına izin verin ve sonrasında tükürün. Mendilinizi hazır tutmayı unutmayın! Bazı erkekler kadınların göğüslerine, göbeğine ya da başka yerlerine boşalmayı tercih edebiliyor.  Bunu boşalmadan önce belirlemeye çalışın.

Boşalmanın daha güzel bir tada sahip olması

Yiyecek ve içecekler erkeğinizin sperm tadını etkileyebilir.  Boşalma anındaki spermlerin içerisinde früktoz, protein ve çeşitli mineraller bulunmaktadır.  Tadı biraz asitli gibi görünse de aslında pH seviyesi 7 ve nötrdür. Alkol, kahve ve nikotin bazlı ürünler spermin tadını daha da kötü yapmaktadır. İçkili bir gecenin ertesi günü oral seks yapmaktan kaçının.

Vejetaryenlerin spermlerinin daha güzel olduğu iddia ediliyor ancak çok fazla brokoli, kuşkonmaz ya da karnabahar tüketmek olumsuz etkiler yaratabilir!  Sülfür içerikli oldukları için soğan ve sarımsaktan uzak durulmalıdır.

Spermin tadını güzelleştirmek için doğal şeker oranı yüksek meyveler tüketilmelidir.

Cinsel yolla bulaşan hastalıklar

AİDS, hepatit B, mantar ve bunlar gibi birçok CYBH oral seksle insanlara bulaşabilir. Eğer partnerinizin geçmişinden emin değilseniz prezervatif kullanın. Sadece CYBH’ler değil ağız enfeksiyonları da oral seks ile bulaşabilir. Oral seks ile hamile kalmanız mümkün değildir.

Koşulların üstesinden gelmek

Bazı kadınlar oral seksten ve partnerinin penisini ağzına alma fikrinden hoşlanmayabilir. Bu durumun üstesinden gelebilmek için beraber duş alıp bunu ön sevişme gibi hayal edip, tertemiz olduktan sonra oral seksi deneyebilirsiniz.  Eğer içiniz halen daha rahat etmiyorsa kendinizi buna zorlamayın. Partneriniz sizin mutsuz olduğunuzu anlayacak ve bundan keyif almayacaktır.

Burada amaç iki taraflı zevk ve heyecandır. Konuyla ilgili onunla konuşmaya çalışın. Belki ileride fikrinizi değiştirirsiniz. Oral seks ikiniz içinde keyifli olmalı.

1 YORUM

  1. Oral seks konusundaki bu açıklamaları bir erkek olarak oldukça faydalı ve açıklayıcı buldum. Umarım bu yazınızı bayanlar dikkatle okur ve partnerlerine uygular. Görebildiğim kadarıyla ne yazık ki bayanların büyük bir kısmı erkeğine oral seks yapmak istemiyor ya da şöyle bir üstün körü yapıp bırakıyor. Bu konuda eksiklik isteksiz bayanlarda mı yoksa temizliğine fazla dikkat etmeyen bazı erkeklerde mi bilemiyorum. Herkese saygılar ve de bol keyifli oral seksler.

CEVAP VER