Kamasutra Seks Pozisyonları

1376

Kamasutra nedir?

Kamasutra, seks pozisyonlarının kutsal kitabıdır. Hindistan’da, Sanskritçe olarak yazılmış ve tarihçilere göre, ilk M.Ö. 400 ile M.Ö. 200 yılları arasında ortaya çıkmıştır. Aslına Kamasutra kitabı, sadece seks pozisyonlarını anlatan bir kitap değildir. Bütün yaşamın tarzını anlatan bir kitaptır. Ama seks pozisyonları hakkında bilgi almak isterseniz de kesinlikle doğru kitabı seçmişsinizdir!

Erotik V

Bu pozisyon biraz akrobatik hareket gerektirebilir!

Kadın, bir masanın köşesine oturur ve erkek kadının önünde ayakta durur. Dizlerini hafifçe kırar ki birleşmeyi sağlayabileceği aynı hizaya gelebilsin. Daha sonra kadın, kollarını erkeğin boynuna dolar ve önce sağ, sonra sol bacağını erkeğin omuzlarına koyar. Arkaya doğru yaslanır ve erkek, kadının poposunu tutarak destek alır.

Ata binmek

Bu pozisyonda erkek bağdaş kurarak oturur ve kollarını geriye koyarak, kollarından destek alır. Kadın erkeğin kucağına ata biner gibi oturur ve baldırları ile erkeği sararak, erkeği içine alır. Bu pozisyonda hızı ve derinliği kadın belirler.

Catherine Tekerleği

Bu pozisyon biraz karmaşıktır. Öncelikle erkekle kadın karşı karşıya otururlar ve kadın bacaklarını erkeğin gövdesine dolar, erkek içine girer ve tek bacağını kadına dolayarak kadının pozisyonunu korumasına yardımcı olur. Kadın kollarından destek alarak kendini dengede tutar. Erkekse, bir
dirseğinden destek alır.

Nirvana

Bu klasik bir pozisyondur. Kadın sırt üstü uzanır ve bacaklarını düz ve birleşik bir şekilde uzatır. Elleriyle yatak başlarını tutar. Erkek kadının üzerine uzanır ve iki bacağını kadının iki yanına koyarak
kadının içine girer. Birlikte hareket eden kadın ile erkek baldırlarıyla baskı uygulayarak hareketi daha zevk dolu kılabilir.

Maymun

Bu pozisyona neden maymun adı verilmiş biz de bilmiyoruz!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER