En Tehlikeli Seks Pozisyonları

0
8269

Vücut geliştiricisi


Nasıl yapılır?

Aslında bu pozisyon oldukça sık yapılan bir pozisyondur. Kadın sırtınız duvara yaslar ve bacaklarını erkeğin beline dolar. Erkek kadını kucağında taşırken yavaşça içine girer ve başlangıçta duvar oldukça yardımcıdır ama sonra…

Ne gibi bir terslik olabilir?

Ter. Sırtı terleyen bir kadın bir süre sonra duvardan destek alamaz ve duvar, kaygan bir yüzeye dönüşür. Kendinizi kaptırdığınız bir anda, iki taraftan biri kavrama gücünü elinden kaçırırsa erkeğin penisi ters yöne bükülebilir ya da kadının omuriliği ya da kafası zedelenebilir ya da incinebilir.

Üçlü lindy


Nasıl yapılır?

Bu pozisyon her iki tarafın da gerçekten de güçlü olmalarını gerektiriyor.

Bu pozisyonu yapacak kadının çok güçlü alt karın kasları olmalı ve tüm süreç boyunca omurgasını erkeğin penisiyle aynı hizada tutması gerekiyor. Erkeğin ise kadını kaldırabilmesi ve arkaya doğru yaslanırken, kadının alt kısmını rahatça baldırlarına yerleştirebilmesi gerekiyor.  Kadınsa, bu aşamada üst vücuduyla ağırlığı desteklemesi gerekir.

Ne gibi bir terslik olabilir?

Bu pozisyonda erkek neredeyse bütün ağırlığı taşıyan ve kadının güvende olmasını sağlayan taraftır ve tıpkı bir gemi ile onun ucundaki deniz kızı gibi görünmektedirler. Eğer erkek kadını düşürürse, en kötü ihtimalle, kadın beyin sarsıntısı geçirebilir, penis kırılabilir ve erkeğin dizleri kadını yaralayabilir.

Londra Köprüsü


Nasıl yapılır?

Bu pozisyonu yapabilmek için erkek, yüzü yukarı bakacak şekilde dört ayağının üzerinde durmalıdır. Kadın ise erkeğin üzerine tıpkı ata biner gibi oturmalıdır. Ama penisin doğal şekli bu duruşta destek olmadan birleşmeyi zorlaştırır. Eğer kadına destek olacak bir şey varsa bu erkeğin üzerindeki ağırlığı da azaltarak erkeğin sırt problemi yaşamasını engeller.

Ne gibi bir terslik olabilir?

Kadın 0 beden bile olsa erkeğin bileklerine büyük baskı yapacaktır ve ancak kadın erkekten uzunsa, zayıfsa ve ayakları rahatça yere değebiliyorsa bu pozisyonu tamamlayabilirler.

Eğer erkeğin elleri kayarsa ve kadın da erkekle birlikte düşerse, kadının ağırlık merkezi erkeğin omuriliğindeki şok noktasına baskı yapacaktır ve bu ciddi sırt yaralanmalarına, pelvik incinmelere ve gerçekten çok acımış iki popoya neden olabilir.

Eğimli bacak


Nasıl yapılır?

Yapmayın!

Ne gibi bir terslik olabilir?

Kadın eğer parmak uçları üzerindeyse penisin kırılmasına neden olabilir.

Penis genel olarak arkaya doğru kıvrılacak şekilde yaratılmamıştır ve bu pozisyonda , ereksiyon halindeki bir penis, anatomi yasalarına karşı gelmiş olur.

Eğer çift, bunu bir şekilde yapmayı başarırsa bile kadın sırt üstü düşerse bu iş burada biter.

Bir çift maşa


Nasıl yapılır?

Erkek kadının bacağının üzerinden geçer ve kadının diğer bacağını yukarı kaldırır. Bu pozisyondayken kadın havadadır ve erkek kadının içine girer. Kadın kendini sadece bir kolu yardımıyla havada tutmaktadır. Kadın yere tutunurken, erkek de kadını tutmaktadır.

Ne gibi bir terslik olabilir?

Bu pozisyonda erkeğin sol kolunda olan yük erkeği yere doğru çekecektir ama erkek kadını tutmaya devam ettiği için birkaç dakika boyunca bu pozisyonda kalındığı takdirde erkeğin kasları incinecektir.

Ayrıca bulunulan açı, erkeğin penisi için doğru bir açı değildir ve bu nedenle penis yanlış yerlere (sağa ya da sola) gidebilir veya kadının süper güçlü kolu ağırlığı daha fazla taşıyamayıp, penisin tıpkı bir ”U” harfi şeklini almasına neden olabilir.

 

 

Ne dersiniz? Yatak odasında biraz heyecana ve tehlikeye var mısınız, yoksa bu riskleri almaya değmez mi?

CEVAP VER