En Tehlikeli Seks Pozisyonları

5904

Vücut geliştiricisi


Nasıl yapılır?

Aslında bu pozisyon oldukça sık yapılan bir pozisyondur. Kadın sırtınız duvara yaslar ve bacaklarını erkeğin beline dolar. Erkek kadını kucağında taşırken yavaşça içine girer ve başlangıçta duvar oldukça yardımcıdır ama sonra…

Ne gibi bir terslik olabilir?

Ter. Sırtı terleyen bir kadın bir süre sonra duvardan destek alamaz ve duvar, kaygan bir yüzeye dönüşür. Kendinizi kaptırdığınız bir anda, iki taraftan biri kavrama gücünü elinden kaçırırsa erkeğin penisi ters yöne bükülebilir ya da kadının omuriliği ya da kafası zedelenebilir ya da incinebilir.

Üçlü lindy


Nasıl yapılır?

Bu pozisyon her iki tarafın da gerçekten de güçlü olmalarını gerektiriyor.

Bu pozisyonu yapacak kadının çok güçlü alt karın kasları olmalı ve tüm süreç boyunca omurgasını erkeğin penisiyle aynı hizada tutması gerekiyor. Erkeğin ise kadını kaldırabilmesi ve arkaya doğru yaslanırken, kadının alt kısmını rahatça baldırlarına yerleştirebilmesi gerekiyor.  Kadınsa, bu aşamada üst vücuduyla ağırlığı desteklemesi gerekir.

Ne gibi bir terslik olabilir?

Bu pozisyonda erkek neredeyse bütün ağırlığı taşıyan ve kadının güvende olmasını sağlayan taraftır ve tıpkı bir gemi ile onun ucundaki deniz kızı gibi görünmektedirler. Eğer erkek kadını düşürürse, en kötü ihtimalle, kadın beyin sarsıntısı geçirebilir, penis kırılabilir ve erkeğin dizleri kadını yaralayabilir.

Londra Köprüsü


HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER