Yengeç Burcu Aylık Yorum

0
282

Mayıs Ayı

Aşk hayatınızdaki belirsizlikleri ortadan kaldırdınız mı? Yanınızdaki ayrı, kalbinizdeki ayrı kişi… Duygusal bir yapıya sahip olmanız ve karşınızdaki insanı kırmak istememeniz bazen aynı anda iki kişiye hisler beslemenize neden olabiliyor. Fakat şunu da unutmayın, rol kesmek size göre değil. Yüzünüz gülümsüyor gibi dursa da, aslında içinizin farklı olduğunu çevrenizdekiler çok rahat anlayabilir.

Kendinizi çevrenize anlatmak isterken farkında olmadan şartları zorluyorsunuz. İnsanların sizinle ilgili ne düşündüğüne bu kadar takılmanız kendinize haksızlık. 14 Mayıs’ta Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay, arkadaşlarınızla bazı sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Kendi kabuğunuza çekilebilir, üst üste gelen aksaklıkları büyük sorunlar olarak görebilirsiniz.

24 Mayıs’ta burcunuzda bulunan talih gezegeni Jüpiter’in transitleri, sorunlar yaşadığınız insanlara zeytin dalı uzatmanızı sağlayacak. İlişkilerin ise düzene oturduğu tarih olarak, Merkür’ün burcunuza geçiş yaptığı 28 Mayıs’ı görebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar ortadan kalkacak, kendinizi rahatça ifade edebilirsiniz. Sevgilinizle aranızdaki buzları eritecek, onunla daha fazla vakit geçireceksiniz. Buna şüpheniz olmasın.

Mayıs ayının gündemi: Unutma, aldanmak ve yanılmak insana özgüdür…

Aşk tılsımı: Sen aşkı en derinden yaşayansın. Peki ya o?

Ve seks: İstek, yasakla artar…

CEVAP VER