Terazi Burcu Ünlüler

TERAZI (23 Eylül– 23 Ekim)


Kadınlar

Brigitte Bardot

Gerçek Ismi: Brigitte Bardot

Doğum Tarihi: Eylül 28, 1934

Doğum Yeri:  Fransa

İş: Aktris


Rita Hayworth

Gerçek Ismi: Margarita Carmen Cansino

Doğum Tarihi: Ekim 17, 1918

Doğum Yeri:  Amerika Birleşik Devletleri

İş: Aktris


Catherine Zeta Jones

Gerçek ismi : Catherine Zeta Jones

Doğum Tarihi: Eylül 25, 1969

Doğum Yeri: Galler

İş: Aktris

Gwyneth Paltrow

Gerçek ismi : Gwyneth Kate Paltrow

Doğum Tarihi: Eylül 27, 1972

Doğum Yeri: Amerika Birleşik Devletleri

İş: Aktris, Şarkıcı

Naomi Watts

Gerçek ismi : Naomi Ellen Watts

Doğum Tarihi: Eylül 28, 1968

Doğum Yeri: Ingiltere

İş: Aktris

Marion Cotillard

Gerçek ismi : Marion Cotillard

Doğum Tarihi: Eylül 30, 1975

Doğum Yeri: Fransa

İş: Aktris


Ashlee Simpson

Gerçek ismi : Ashlee Nicole Simpson

Doğum Tarihi: Ekim 3, 1984

Doğum Yeri: Amerika Birleşik Devletleri

İş: Şarkıcı, soz yazari, aktris

Kim Kardashian

Gerçek ismi : Ekim 21, 1980

Doğum Tarihi: Kimberly Noel Kardashian

Doğum Yeri: Amerika Birleşik Devletleri

İş: Sosyoelit, televizyon kisiligi, produktor, manken, şarkıcı, aktris, stilist, is kadini

Gwen Stefani

Gerçek ismi : Gwen Renée Stefani

Doğum Tarihi:Ekim 3, 1969

Doğum Yeri: Amerika Birleşik Devletleri

İş:Şarkıcı, soz yazari, moda tasarimcisi

Kate Winslet

Gerçek ismi : Kate Elizabeth Winslet

Doğum Tarihi: Ekim 5, 1975

Doğum Yeri: Ingiltere

İş:Aktris

Erkekler

John Lennon

Gerçek Ismi: John Winston Lennon

Doğum Tarihi: Ekim 9, 1940

Doğum Yeri:  Ingiltere 

İş: Şarkıcı

 

Yves Montand

Gerçek Ismi: Marlon Brando

Doğum Tarihi: Ekim 13, 1921

Doğum Yeri:  Fransa

İş: Aktör


Bruce Springsteen

Gerçek ismi : Bruce Frederick Joseph Springsteen

Doğum Tarihi: Eylül 23, 1949

Doğum Yeri: Amerika Birleşik Devletleri

İş: Şarkıcı, soz yazari

Pedro Almodovar

Gerçek ismi : Pedro Almodóvar Caballero

Doğum Tarihi: Eylül 25, 1949

Doğum Yeri: Ispanya

İş: Yönetmen

Michael Douglas

Gerçek ismi : Michael Kirk Douglas

Doğum Tarihi: Eylül 25, 1944

Doğum Yeri: Amerika Birleşik Devletleri

İş: Aktör, film yapımıcısı

Will Smith

Gerçek ismi : Willard Christopher Smith, Jr.

Doğum Tarihi: Eylül 25, 1968

Doğum Yeri: Amerika Birleşik Devletleri

İş: Aktör, film yapımıcısı, şarkıcı

Clive Owen

Gerçek ismi : Clive Owen

Doğum Tarihi: Ekim 3, 1964

Doğum Yeri: Ingiltere

İş: Aktör

Jessy Eisenberg

Gerçek ismi : Jesse Adam Eisenberg

Doğum Tarihi: Ekim 5, 1983

Doğum Yeri: Amerika Birleşik Devletleri

İş: Aktör

Matt Damon

Gerçek ismi : Matthew Paige Damon

Doğum Tarihi: Ekim 8, 1970

Doğum Yeri:Amerika Birleşik Devletleri

İş: Aktör, senarist

Eminem

Gerçek ismi : Marshall Bruce Mathers III

Doğum Tarihi: Ekim 17, 1972

Doğum Yeri: Amerika Birleşik Devletleri

İş: Şarkıcı, yapımcı, Aktör

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu

 

Grubunuz: Ateş, negatif

Burcunuz: Erkek

Üstün Olduğunuz Konular: Dengeli ve ölçülü olmak

Sizi Siz Yapanlar: Çekicilik, zarafet, incelik, saygı, romantizm

İstedikleriniz:  Düzeyli ve gerçek dostluklar kurmak

Amacınız: Düzenli ve rahat bir hayata sahip olmak

Üstesinden Gelmeniz Gereken Huyunuz:  Kararsızlık, alınganlık, gösteriş

Gününüz: Cuma

Taşınız: Opal

Renkleriniz: Mavi, açık pembe ve turkuaz

Müzikleriniz: Romantik şarkılar

Zayıf Olduğunuz Hastalıklar: Böbrek, üreme organları, baş ve özellikler göz hastalıkları, lumbago

Uyumlu Eşiniz: Kova ve ikizler

Meslekleriniz: Müzisyen, ressam, heykeltıraş, şair, sahne ve film artistliği, el sanatları, mimar, çiçekçi, konfeksiyoncu, terzi, bankacı, politikacı, hukukçu, din işleri ve mühendislik.

Terazi Burcunun Özellikleri

 

Terazi burcunun en önemli özelliklerinden birisi harika bir arabulucu olmasıdır. Her zaman anlaşmaya hazır, diplomasiye yatkın ve iyi bağlantılar kuran birisidir. İnsanları bir araya getirerek, eğlenceli sosyal ortamlar yaratmakta üstüne yoktur. Yalnızlığı sevmez, her zaman yanında birileri olsun ister ve insanlarla birlikte olunca çok daha iyi işler başarır. Ekip çalışmasına çok yatkındır. Onunla yapılan ortaklıklar ve işbirlikleri, çok daha etkili olacaktır. Başkaları ile yaptığı ortak çalışmalarda uyumlu ve tarafsız olabileceği gibi, çoğu zaman tatlı dili ve sevimli tavırları sayesinde karşısındakine fark ettirmeden istediklerini yaptırır. Terazinin yumuşak görüntüsünün altında aslında otoriter bir yapısı vardır. Başkaları tarafından da onaylanmak ister.

 

Terazi insanı uyuma ve güzelliğe çok önem verir. Sanatı, kültürü ve görselliği çok sever. Çirkinliklere bakmaya bile tahammül edemez. Çok dürüst olduğu halde, bazen düşündüklerini kendine saklar. Denge ve adalet onun için çok önemlidir. Hayatında denge olduğu sürece mutlu olur. İnsan ilişkilerinde de ilk aradığı şey dengedir. Herkese iyi ve eşit davranır ve karşısındakilerden de bu davranışı görmek ister. Haksızlığa kesinlikle gelemez. Çok iyi bir arabulucu olduğu için, zor olaylar karşısında bile, her ihtimali göz önünde bulundurarak, denge kurabilirler.

 

Nazik ve neşeli yapısı sayesinde, çok geniş bir arkadaş çevresine sahiptir. Başkalarını mutlu etmek için elinden geleni yapar. Her zaman uyumludur. Gezmeyi, eğlenmeyi, kendini özgür hissetmeyi çok sever. Onun olduğu yerde, mutlaka eğlence vardır. Kavgadan ve çatışmalardan hoşlanmaz, sorunları diplomatik yöntemlerle çözmeyi tercih eder. Onun bulunduğu ortamda huzur ve barış olmalıdır, bundan dolayı, girdiği ortamda yaşanan bütün anlaşmazlıkları kısa sürede hoş mizacı ile çözebilir. Onunla birlikte olan insanlar huzurludur. Aslında içinde, hayattaki adaletsizliklere ve sürekli peşinde olduğu denge arayışına karşı birikmiş bir öfke vardır ama asla gerçek duygularını ve huzursuzluklarını belli etmez. İyi kalpli ve güvenilir olduğu için, onunla dost olmak harikadır.

 

Terazi burcu, her zaman sevmek ve sevilmek ister. Gönül ilişkilerinde tam bir romantiktir. Bundan dolayı, Terazi burcu ile birlikte olmak çok keyiflidir. Nezaketi, tatlı dili ve çekiciliği ile karşısındaki insanı kolayca etkileyebilir. Onun için partneri ile sohbet edebilmek çok önemlidir. Birlikte olacağı kişinin de kendi gibi zarif, güzelliklere düşkün, gezmeyi ve eğlenmeyi seven biri olmasını ister. Onu idare etmek kolaydır çünkü sevdiği insan için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır olacaktır. Özgürlüğüne çok düşkün olduğu halde, evlenmeyi ve yuva kurmayı ister. Partneri ile her şeyi paylaşmaktan büyük keyif alır. Ev hayatında da onun için denge ve huzur çok önemlidir. Eşinin, her zaman onu takdir etmesini ve onaylamasını bekler. Onu el üstünde tutacak bir eş, Terazi için ideal bir hayat arkadaşı olacaktır. Çocuklarını çok iyi anlar ve çok iyi ilişkiler kurar. Onun öncelikli amacı terbiyeli çocuklar yetiştirmektir.

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu kadını, her zaman güzel ve cazibelidir. Onun için tam bir dişi demek doğru olur. Bu çekiciliğini yalnızca aşk hayatında değil, iş hayatında ve sosyal ilişkilerinde de fazlaca kullanır. Estetik ve güzelliğe çok önem verir. Güzel giyinmeyi, kendi tarzını yansıtmayı sever ve bunun için hiçbir masraftan kaçınmaz. Tasarıma önem verir. Onun üzerindeki giysileri ve yansıttığı tarzı her yerde göremezsiniz. O her zaman, aynı anda hem şık, hem güzel, hem de seksi olabilir. Paraya önem verir ve başkalarını mutlu etmek için para harcamaktan çekinmez. Çok enerjik, uyumlu, yaşam dolu ve hoşsohbet olduğu için, etrafındaki insanları kolayca etkiler.

 

Terazi kadını, hayatını rahat ve keyif içinde yaşamak ister. Onun için mutluluk ve huzur, ne kadar iyi ve rahat yaşadığı ile alakalıdır. Zor işler yapmayı sevmez. Genelde yapılmış işlerin üzerine, güzellik ve estetik katmayı sever. Onun için her şeyin görsel boyutu daha öndedir. Terazi kadını aynı zamanda çok zekidir. Bu zekası ve görsel yeteneği ile birçok işi başarıyla yapar.

 

Terazi burcu kadını, hassas ve duygusaldır. Önemli olan onun hissettikleri ve bakış açısıdır. Her zaman olaylara kendi açısından bakacak ve kendi bildiği gibi davranacaktır. Birlikte olacağı adamı iyi düşünerek seçer ve her önüne gelene asla aşık olmaz. Onun için birlikte olacağı adam, biraz zor lokma olmalıdır. Erkekler tarafından rahatlıkla fark edildiği için özgüveni yüksektir. Birlikte olduğu erkek tarafından kısıtlanmayı sevmez. Zarif, eğitimli, akıllı, yalan söylemeyen ve kendisine bol bol iltifatta bulunan, ilgi gösteren bir erkekle beraber olmak ister. Onun işin aşk, her şeyden önemlidir. Bir ilişkide aşk yoksa, Terazi kadını da yoktur.

 

Terazi kadını, aradığı gibi bir eş bulursa, evlilik hayatında sadık, şehvetli ve kusursuz bir eş olacaktır. Sevdiği adama sonuna kadar şefkatini ve sevgisini sunarak, onu mutlu etmeye çalışacaktır. Karşılığında da bol bol ilgi, iltifat ve sevgi bekleyecektir. Terazi kadını, hem çok iyi bir eş, hem çok iyi bir dost olacaktır. Çocuklarına düşkün, sevecen ve harika bir anne olacağı da kesindir. Çocukları olsa bile, her zaman eşini önde tutacaktır. Her kararında ve her durumda eşini destekleyecek, çoğu zaman eşinin isteklerini, kendisininkinden daha ön planda tutacaktır.

Terazi Burcu Erkeği

 

Terazi burcu erkeği dürüst, dengeli, iyi niyetli, nazik, duygusal ve romantiktir. Güzelliklere düşkündür. Başkalarını önemser, insanlara karşı duyarlı ve iyimserdir. Dürüst ve güvenilirdir. Verdiği sözleri mutlaka tutar. Karşısındaki insanın da dürüst ve sözünün eri olmasını bekler. Doğru sözcükleri seçme ve etkili konuşma yetenekleri fazlasıyla gelişmiştir. Her zaman güzel konuşmayı ve etkileyici olmayı başarır. Zarif ve ince bir mizacı vardır. Bundan dolayı, herkes tarafından kolayca sevilir ve kabul görür.

 

Bu burcun erkeği sakin ve huzurludur. İyi bir konuşmacı olduğu için, sorunları konuşarak çözmeyi tercih eder. Dostluğa ve arkadaşlığa önem verir. Dostları için her fedakarlığı yapar ve asla arkadan vurmaz. Sosyal ortamlarda bulunmaktan ve derin sohbetler yapmaktan her zaman hoşlanır. Her zaman daha fazlasını öğrenmek ve kendini geliştirmek ister. Her konuda şıklığı ve temizliği ön planda tutar. Onun etrafındaki insanlar da şık ve temiz olmalıdır. Parayı çok önemsemese de, güzellik ve şıklığa önem verdiği için, parayı istediklerini elde etmek için bir araç olarak görür.

 

Terazi erkeği, hassas ve duygusaldır. Birlikte olacağı kadında zarafet, güzellik, temizlik ve zeka arar. Sert ve kavgacı kadınları sevmez. Gönül ilişkilerinde onun için en önemlisi sadakattir. Kendisi çok sadık ve ince ruhlu bir partner olacaktır. İlişkisinde denge ister ve bunu sağlayabilmek için elinden gelen her şeyi yapar. Aşık olduğu zaman, ateşli, düşünceli ve sadık bir erkek olacaktır. İlişkileri her zaman uzun süreli olur.

 

Bu burcun erkeği, yalnız kalmaktan hoşlanmaz, bundan dolayı evlenmek onlar için kaçınılmaz bir sondur. Hayatını birlikte geçirebileceğini düşündüğü, sadık, zarif bir eş bulduğu anda, hiç düşünmeden evlenir ve her zaman düşünceli, sevecen ve güvenilir bir koca olur. Hiç bencil değildir,, bütün güzellikleri eşi ile paylaşır ve onu mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapar. Asla yalan söylemez, yalan söyleyen biriyle de hayatını geçirmeyi kabul etmez. Her zaman adildir, duygularını açıkça ve kırmadan belli eder. Yaptığı fedakarlıkların aynısını eşinden de bekler. Onunla yaşlanmak, kolay ve keyiflidir. Çocukları çok sever, iyi bir baba olmak için yapmayacağı şey yoktur.

 

 

 

 

 

Terazi Burcu İlişkiler ve Uyum

Terazi İle Koç Birlikteliği

 

Koç sevgiliniz daha bireysel olmayı tercih ederken, siz daha kolektifsiniz. İkiniz de zıt karakterlere sahip olsanız da, bir araya gelip, çok eğlenceli bir ilişki yaşayabilirsiniz.

 

Siz daha sınırlarını bilen bir kişi olarak, Koçun sınırsız ve farklı hareketleri sizi rahatsız edebilir ve onu anlamanızı zorlaştırabilir. Bu noktada sorunlar yaşamanız olasıdır.

 

Koç sevgiliniz ile birlikte çok iyi vakit geçirebilir ve çok eğlenebilirsiniz. Onun ateşli ve tutkulu tavırları, sizi kendine çekecektir. Bazen gözü dışarıda olsa da, yine size geri dönecektir. Sizin ne yapacağınızı kestiremediği için, bu onunu heyecan duymasını sağlar. Yatakta da aynı heyecan devam edecektir.

 

Bu ilişki her yönden sizi tatmin eden bir ilişki olacaktır. Aranızdaki tutku ve heyecanı asla kaybetmeyeceksiniz.

 

Terazi İle Boğa Birlikteliği

 

Boğa sizin için ideal partner olabilir. İkiniz de güzel ve zarif şeylerden hoşlanırsınız. Genelde ortak zevklere sahip olduğunuzu, zamanla anlayacaksınız.

 

Boğa çok sabit fikirlidir ve onun fikrini değiştirmek çoğu zaman imkansızdır. Bundan dolayı bazen sıkıntı yaşayabilirsiniz. Boğa partneriniz, sessiz ve içine kapanık olduğu için, bazen sıkılmanız ve başkaları ile vakit geçirmeyi seçmeniz mümkündür. Burada dikkat etmeniz, bu sosyalleşmelerin çok aşırıya kaçmamasıdır. Yoksa ilişkinize zarar verebilirsiniz.

 

Boğanın, yatakta işleri ağırdan alması ve ortamı hazırlaması sizin çok hoşunuza gidecektir. Aranızdaki elektrik ve tutku günden güne artacaktır.

 

Boğa ile hem tutkulu bir aşk, hem de düzenli bir hayat yaşamanız mümkündür. Onu gerçekten seviyorsanız, harika bir ilişki yaşamaya hazır olun.

 

Terazi İle İkizler Birlikteliği

 

İkizler, sizin ile en uyumlu olan burçtur. İkiniz de aklı, duygularınızdan öne koyarsınız. Bundan dolayı, birbirinizle çok güçlü bir iletişim içinde olmanız mümkündür. Birbirinizin duygularını ve isteklerini kolayca anlayabilir ve bu şekilde davranabilirsiniz.

 

İkiniz de monotonluktan hoşlanmadığınız için, sürekli farklılıklar peşinden gidersiniz. Bu da ilişkinizi canlı ve eğlenceli tutmaya yetecektir. Aynı şekilde yatakta, birbirinizin isteklerini çok iyi bildiğiniz için, çok uyumlu beraberlikler yaşarsınız.

 

Ruh eşinizi buldunuz, ona dört kolla sarılın ve mükemmel ilişkinizin tadınız çıkarın.

 

Terazi İle Yengeç Birlikteliği

 

Yengeç sevgiliniz ile o kadar farklısınız ki, orta yol bulmanız çok zor olabilir. Yengeç çok evcimendir, evde vakit geçirmekten çok keyif alır, siz ise tam tersi sürekli sosyalleşmek, yeni insanlar tanımak istersiniz. Bu noktada, anlaşmazlıklar yaşamanız kaçınılmazdır.

 

Yengeç partneriniz çok hassas ve duygusaldır, siz ise tam tersi daha akılcı ve iletişime açık bir yapıya sahipsiniz, çoğu zaman onun değişen duyguları size anlaşılmaz gelebilir ve bu durumlarda onu kırmanız mümkündür.

 

En uyumlu olabileceğiniz yer, yatak odasıdır. Yengecin romantizme olan düşkünlüğü ve size ilgisi, sizi çok şımartacak ve heyecanlı bir beraberlik yaşamanızı sağlayacaktır.

 

Yengeç sevgilinizi gerçekten seviyorsanız, bu ilişki için emek harcayın. Onun duygularını anlamaya ve çok daha sevecen olmaya çalışın. Eğer, o da sizin mantıklı ve özgür yapınıza anlayış gösterebilirse, bu ilişkiyi yürütmeniz mümkün olabilir.

 

Terazi İle Aslan Birlikteliği

 

Aslan ile çok güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz. İkiniz de lükse, güzelliğe ve şıklığa önem veririsiniz. Yeni şeyler keşfetmeyi, gezmeyi ve hayatın zevklerinden yararlanmayı seversiniz. Birlikte çok eğleneceğinizden emin olabilirisiniz.

 

Yatakta Aslan sevgilinizin tutkusu ve gücü sizi çok etkileyecektir. Baştan çıkarma da usta olan Aslana dayanamaz ve kendinizi teslim edersiniz.

 

Bu ilişkini çok tutkulu ve eğlenceli olacağı kesindir. Aslanın gücü ve kendine güveni, her geçen gün, ona daha çok bağlanmanızı sağlayacaktır.

 

Terazi İle Başak Birlikteliği

 

Başak sevgiliniz ile çok uyumlu olmasanız da, bu ilişkiyi sürdürmek mümkündür. Başağın zarafeti, kibarlığı ve hoşluğu, her zaman sizi etkileyecektir. Ortak zevklere sahip olduğunuz için, birlikte eğlenceli zaman geçirirsiniz.

 

İkiniz de analitik ve detaycı olması, bu konuda da iyi anlaşmanızı sağlayacaktır. Aranızdaki en büyük sorun, Başağın işkolik olması, sizin ise eğlenceye düşkünlüğünüz olacaktır. Bu noktada, Başak biraz rahatlamayı, siz de daha fazla sorumluluk almayı başarabilirseniz, ilişkiniz çok daha sağlam hale gelecektir.

 

Yatakta Başak sevgiliniz biraz çekingen olacaktır. Onun rahatlatmanız gerekir. Başak rahatladıktan sonra, çok uyumlu ve tutkulu bir beraberlik yaşamanız mümkündür.

 

İkiniz de duygusal insanlar olmadığınız için, ilişkiniz yüzeysel kalarak, sıkıcı olmaya başlayabilir. Siz daha çok mantık olarak anlaşan insanlarsınız ama ilişkinizin devamlılığı açısından, her fırsatta daha romantik ve duygusal ortamlar yaratmaya çalışmanız iyi olacaktır.

 

Birbirinizi iyi tanıdıktan, anlamaya başladıktan ve işin içine biraz duygusallık kattıktan sonra, bu ilişkinin yürümemesi için bir sebep yoktur.

 

Terazi İle Terazi Birlikteliği

 

Terazi sevgiliniz de aynı sizin özelliklerinizi taşıdığı için, ne kadar benzer olduğunuzu görünce şaşıracaksınız. Bundan dolayı, birbirinizi çok iyi anlar ama zayıf taraflarınızı güçlendirmekte zorluk yaşarsınız.

 

Siz de, sevgiliniz de otoriter bir yapıya sahip olduğunuz için, birbiriniz üzerinde baskı kurmaya çalışabilirsiniz. Bu noktada, iki tarafında geri adım atabilmesi, ilişkiniz açısından çok iyi olacaktır.

 

Yatakta birbirinizi çok iyi anlayacağınız için, ateşli ve tutkulu beraberlikler yaşamanız kaçınılmazdır.

 

İkiniz de kararsız olduğunuz için, ilişki biraz yavaş ilerlese de, bir noktaya geldikten sonra aranızda oluşan güçlü bağlar nedeniyle, birbirinizden kopmanız imkansız hale gelecektir.

 

Terazi İle Akrep Birlikteliği

 

Akrep sevgiliniz ile yaşayacağınız beraberlik, çok ilginç, gizemli ve tutkulu olacaktır. Siz zarif, iletişime açık ve akılcı iken, o, gizemli, kapalı ve seksi olduğu için, birbirinizi tamamlayacak ve ilişkinin heyecanını her zaman koruyacaksınız.

 

Akrep, sizin duygusal yönünüzü ortaya çıkaracaktır. Siz, her zaman sosyal olmak isterken, Akrep, bazı zamanlar yalnız kalmak ve içine kapanmak isteyebilir. Bu durumda ona saygı gösterin.

 

Akrep partneriniz için seks çok önemlidir. Bir ilişkide, ten uyumu yoksa, Akrep bu ilişkiyi sorgulamaya başlayabilir. Bu noktada, ona ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Yatakta, biraz daha tutkulu ve açık olmanız, sizin için iyi olacaktır.

 

Akrep ile yaşayacağınız ilişki ya mükemmel ya da kabus gibi olacaktır. Bu ilişkiye bir şans verin, eğer birbirinizi anlamaya çalışırsanız, belki de hayatınızın beraberliğini yaşamanız mümkündür.

 

Terazi İle Yay Birlikteliği

 

Yay sevgilinizle çok güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz. Siz sosyalleşmeyi, o ise gezmeyi çok sevdiği için, bu zevklerinizi birleştirerek, birlikte yeni şeyler keşfedip, çok güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

 

Yayın, çok açık sözlü oluşu, bazen sizi kırabilir. Ayrıca, Yay, özgürlüğüne çok düşkündür ve evlenme fikrine çok sıcak bakmaz. Siz ise tam tersi, evlenmek istersiniz. Bu konuda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken, onu biraz özgür bırakmaktır. Zamanla, o da bu fikre alışacaktır.

 

Yatakta, ikiniz de enerji dolu olduğunuz için, seks hayatınız canlılığını kolay kolay yitirmeyecektir.

 

Yay, sizin için ideal eş olabilir. Bunun için ilişkiniz de daha anlayışlı olmayı göze almanız gerekebilir.

 

Terazi İle Oğlak Birlikteliği

 

Oğlak sevgiliniz ile çok iyi anlaşmanız mümkündür. İkiniz de sosyallikten ve dışarıda vakit geçirmekten hoşlanırsınız.

 

Oğlak burcu, hayata karşı endişe taşıdığı için, onu rahatlatma görevi size düşer. Sizin yanınızda kendisini çok daha iyi hissedecektir. Oğlak, işine çok düşkün olduğu için, bu zaman zaman sizi sıkabilir ve ilişkinizde sorunlara neden olabilir. Bazen aranıza soğukluk girse de, karşılıklı sevgi ve saygı ile bu ilişkiyi rahatlıkla yürütmeniz mümkündür. Yatakta da heyecanlı bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

 

Oğlak burcu da evlenmeye yatkın olduğu için, onunla tam istediğiniz gibi, güzel bir evlilik yapmanız mümkündür. Bu ilişkiye mutlaka bir şans verin, sonunda iki taraf da karlı çıkacaktır.

 

Terazi İle Kova Birlikteliği

 

Kova sevgiliniz ile ideal bir ilişki yaşayabilirsiniz. İkiniz de iletişimi çok sevdiğiniz için, yaptığınız sohbetler çok eğlenceli ve öğretici olacaktır.

 

Kova, özgürlüğüne çok düşkün olduğu için, evlilikten ve bağlanmaktan kaçabilir. Bu durum sizi çok rahatsız etse de, sabırlı olduğunuz takdirde her şey yoluna girecektir.

 

İkiniz de sosyalleşmenin peşinde olduğunuz için, bu konuda çok iyi anlaşırsınız. Birlikte çok iyi vakit geçirirsiniz.

 

Yatakta, Kova sevgiliniz yeni şeyler denemek isteyecektir. Siz biraz daha tutucu bir yapıya sahip olduğunuzdan, buna alışmanız biraz zaman alabilir. Birbirinize alıştığınız zaman, harika bir beraberlik yaşamanız mümkündür.

 

Kova ile farklı olduğunuzu düşünseniz de, aslında çok uyumlu olduğunuzu zamanla anlayacaksınız. Güzel bir ilişki sizi bekliyor.

 

Terazi İle Balık Birlikteliği

 

Balık sevgilinizle uyumlu olmasanız da, bu ilişkiyi yürütebilirsiniz. İkiniz de sanattan ve güzelliklerden hoşlanırsınız. Balığın hassas yapısı, sizin yapınız ile çok uyumludur.

 

Balık, arada bir yalnız kalmak ister. Bu durum onun yapısından kaynaklıdır. Üzerinize alınmamanız gerekir. Böyle anlarda, onun isteğine saygı duyun, zaten bir süre sonra kendisi yanınıza gelecektir.

 

Bu ilişkide, duygusal olan taraf Balık, mantıklı olan taraf sizsiniz. İkiniz de değişimlere kolay uyum sağladığınız için, bu durum ilişkinizin iyiye gitmesine sebep olur. Zamanla Balık, ilişkide sizin baskın olma isteğinizi kabul edecektir.

 

Yatakta, Balığın size tattırdığı duygular çok hoşunuza gidecek. Onun sizi olan yoğun ilgisi, sizi şımartacaktır.

 

Balık sevgiliniz çok hassastır, onu kırmamaya ve anlamaya çalıştığınız sürece, farklı boyutlarda yaşayacağınız, etkileyici bir ilişkiye hazır olun.

Terazi Burcu Yıllık Yorum

TERAZİ

KARİYER

Tüm sınavları geride bıraktınız. Özellikle Satürn, size kazanmanın zorluklarını geçtiğimiz yıllarda bolca tecrübe ettirdi. 2013 yılından beklentiniz yüksek olsun, çünkü yılın ilk günlerinden itibaren size elinden geleni yapmak için seferber oldu.

Siz hayatınız boyunca huzurlu yaşamak istersiniz. Başarıyla geçtiğiniz sınavlarla, bu dingin yaşamı elde edebileceksiniz. Sizin için hayat, güzellik ve uyum demektir. Elde edeceğiniz kazanımlarla, uyum ve huzuru bir arada görebileceğiniz bir yılı karşılayacaksınız.

Kazançlarınız artarken, kendinize ait yaşam alanınızda da büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Alım satımlarla dolu bir yıl sizi bekliyor. Gayrimenkullerinizle ilgili büyük düzenlemeler yapabilirsiniz.

Kendi yaşam alanınızı baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Hatta yurtdışı veya şehir dışına çıkmak gibi fikirleriniz var ise bunlar 2013 yılında hiç de uzak değil.

Kariyer hayatınızı, uzun bir yolculuk gibi düşünün şimdi. Daha az yorulduğunuz, konforlu bir yolculuk gibi düşünün. Zaman sizin için akmaya başladı, bu fırsatları kaçırmayın derim.  

AŞK

Bitişler ve başlangıçlarla dolu bir yılı geride bıraktınız. Biraz yorucu olmuş olabilir fakat hayatınızı ne kadar değiştirdiğinizi anlatmaya kelimeler yetmez.

İlgiyi sizin kadar seven bir insan olamaz. Bu yıl bu konuda hiç eksiklik hissetmeyeceksiniz. Hem kendinizi formda hissedecek, hem de çevrenizdeki insanların hep ilgi odağı olacaksınız. Sevgiliniz hiç olmadığı kadar sizin üstünüze düşerken, yılın başlarında kıskançlık krizleri yüzünden gereksiz problemler yaşayabilirsiniz. Bu kadar ilgi odağı olmuşken, ufak tefek problemleri büyüterek; gerginlik yaratmayın.

Aşk sizin için güzelliği temsil ediyor. Çocuksu yanınız, aşkta daima ilgi odağı olma isteğinizi perçinliyor adeta. Hayranlık uyandırmayı seviyor ve daima peşinizde koşulmasını istiyorsunuz. Doğuştan güçlü bir çekim alanına sahipsiniz.

Kendinizi ifade ederken, karşınızdaki insanlara meydan okumaya bayılıyorsunuz. Fakat kendinizi doğru anlatmaya çalışırken, kırıcı olabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Daha yumuşak, daha dingin diyaloglar kurmak hayrınıza.

TAVSİYE

Fazla ilgi sizi şaşırtmasın. Huysuzlanacağınıza, bu durumun keyfini çıkarmaya bakın.

ÖNERİ

Kıskanç olmamaya, dingin ve sakin diyalogla doğru bir iletişim kurmaya davet ediyorum sizi. Hayatınızda gelişen tüm ilerlemeleri, bu gereksiz olabilecek tavırlarınızla geriletmeyin derim.

Terazi Burcu Aylık Yorum

Mayıs Ayı

Kapıları açın! Başlamak için yeterince beklediniz ve köşeye sıkışmışlık hissi yaşadınız. 1 Mart’tan bu yana birinci evinizde gerileyen Mars, düz açıya geçiyor. 19 Mayıs akşamına kadar defalarca çözüm ürettiğiniz konular ve şekillenmeyen işleriniz jet hızıyla çözülüyor. Venüs karşıt evinizde hareket etmeye 2 Mayıs’ta başlarken ilişkilerinize düzen getirecektir. Diyet yapmak isteyen bir Terazi iseniz doğru bir dönemde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Doğuştan, içinizde denge arayan ve sosyal hayatınızda da dengeye önem veren bir kişiliğe ihtiyaç duyuyorsunuz. 15 Mayıs’ta Venüs-Uranüs kavuşumu hayal ettiğiniz evi alma veya taşınma fırsatını sunacak gibi gözüküyor.

2014 hiç aklınıza gelmeyen zorlukların üstesinden geldiğinizi görmenize sebep oldu; Mars ise 19 Mayıs’a kadar da bu konuda elinden geleni yaptı. 31 Mayıs’ta Güneş, Mars açısı olumlu gibi gözükse de gizli gizli düşünceleriniz bulandırıyor. Bu gün için nefret etmek küsmek daha kolay bilginize…

Mayıs ayının gündemi: Ay ortasından sonra ibre sizin lehinize çevriliyor. Haberiniz olsun…

Aşk tılsımı: Aşkın her rengini yaşamak istediğin bir dönemdesin…

Ve seks: Uyum olmadan asla!