Şubat Ayı Burç Yorumları

923

KOÇ

İş hayatınızda ve ilişkinizde yaşadığınız minik tartışmaları büyütüp eski defterlerle bir araya getirerek, olayı daha da zor hale sokuyorsunuz. İnadınızı bazı konularda kenara koymanız ve sevdiğiniz kişiyi üzmek yerine, dinlemeniz gerekir. İş demek, uyum demek, bunu da yaşayarak öğrenmelisiniz. Direttiğiniz her hareket profesyonelliğinizden çalacaktır. Sükunet ise size daima artı puan olarak geri dönecektir. Kendinizi gergin hissettiğiniz sürece verimliliğiniz azalacak, bu yüzden kendinize bir tatil verin ve rahatlayın.

Şubat Psikolojisi: Rahata kavuşmak çok uzak değil, tatil yeterlidir.

BOĞA

Değişim rüzgarlarını hissediyor musunuz? Hem karakterinizde hem de hayatınızda gözle görülür şekilde yaşanan değişiklikler sizi tedirgin etse de, hepsinin bir mutluluk kaynağı olacağını açıkça göreceksiniz. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissetmiyor olsanız bile, eli kulağında olan bu ilişki için kendinizi ona bırakmaktan başka yapabilecek hiçbir şeyiniz yok. Tadını çıkardığınız “Kaçan kovalanır’’ mantığından da vazgeçtiğinizi kendiniz de gördüğünüzde memnuniyetsizlik neredeyse imkansız hale gelecek. İşinizle alakalı değişimler için ise daha sabırlı olmalısınız.

Şubat Psikolojisi: Değişimlere hazırlık yapın, perdelerinizi şimdiden iyice açın.

YENGEÇ

Uzun süredir hayalini kurduğunuz para size doğru yola çıktı. İş hayatınızda yapacağınız yenilikler ile birlikte kendinizi güvence altına alabileceğiniz bir paraya kavuşacaksınız. Sevdiğiniz kişi ile ilişkinizin farklı yönlere doğru gitmesi de söz konusu. Karşılıklı verilen kararlar sonucunda her iki tarafında doğru yaptığını hissedeceği olaylar gerçekleşecek. Yalnız Yengeçler ise, yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Arkadaş ortamınızdan ya da aile eşrafından birileri sizin için çoktan seçim yapmış olabilir. Duygularınızı tazelenmiş ve yenilenmiş hissediyorsunuz.

Şubat Psikolojisi: Yeniliklerin gelişi gün gibi ortada, kendinize güvenin.

İKİZLER

İş hayatınızda önünüze gelecek olan yeni projeleri tamamen değerlendirmeden, silmemelisiniz. Yapacağınız birkaç araştırma ile pek çok farklı bilgiye ulaşabilir ve yanlış karar vermekten de kurtulabilirsiniz. Detayları takıldığınız durumlarda biraz geriye çekilip bütünü görmeli, empati yapmayı başarabilmelisiniz. Fakat ilişkinizde yaşadığınız sıkıntılardan kenara çekilip bakarak kurtulamazsınız. Hareket geçmeli, her zaman yaptığınız gibi hiperaktif ve yenilikçi davranmalısınız. Hissettiğiniz soğukluk sizi de soğuk gösteriyor ve karşı tarafın da samimiyetini kırmış oluyor. Haydi toparlanın.

Şubat Psikolojisi: Reddetmek size göre değil, araştırıp görmeyi seçin.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER