Oğlak Burcu Yıllık Yorum

0
196

OĞLAK

KARİYER

Macera dolu bir yıla hazır olun. Yeni yıl size, yeni planlar ve yeni teklifler getirecek. Plüton sayesinde, son üç yılda hayatınızda değişmeyen hiçbir şey kalmadı.

Kariyerinizle ilgili kaygılarınızdan kurtulun. 2013 yılının ilk aylarında, askıya alınmış projelerinizden hızlı bir şekilde dönüşler olacak. Kendinizi yenileyeceksiniz, stilinizden kilonuza kadar birçok değişimi yaşayacaksınız. 2012 yılından çok şey öğrendiniz. Kime nasıl davranacağınızı iyi biliyorsunuz.

Yılın ilk çeyreğinde, alacağınız destekleri asla yadsımayın. 2013’ün Yaz aylarında, kurduğunuz güçlü ilişkilere ihtiyacınız olacak.

Yılın ortalarında yapacağınız değişiklikler, sizin için bir hayli kazançlı olacak. İş yerinizde ya da yönettiğiniz markada, bir hayli yenilikler yapılacak. Bu durum da sizin bir kademe yükselmenize neden olacak.

Kariyerinde başarı elde etmek, yükselmek; herkesi mutlu eder ama sizi bir başka mutlu ediyor. Çünkü başarı sizin için çok önemli, her zaman, apayrı bir duygu. Buna çok önem veriyorsunuz.

Kariyer ve tanınmışlık simgesi, sizi astrolojik olarak anlatabileceğimiz iki kelime. Hem başarılı olmak, hem de daima gözde olmak istiyorsunuz. Bunu elde etmek ve sürdürebilmek için, var gücünüzle çabalarsınız.

Aileye vakit ayırmak, onlarla seyahat etmek; sizi mutlu ediyor. Ama en büyük keyfiniz, ailenizdeki insanlara jestler yapmak. Özellikle onların yaşam alanlarına düzenlemeler yapmak, yenilikler getirmek; herkesi mutlu edecek.

AŞK

Hiçbir şeyin sonsuz olmadığına inanan ticari bir kafanız olsa da aşka inandığınız zaman yapamayacağınız şey yok. 2012 yılında aşka ne kadar kırgın olsanız da, yeni yıl için ve gelecek yıllar için söyleyebileceğimiz en belirgin konu; aşka huzur verecek olmanız.

Yılın ilk aylarında tam aksini düşünseniz de, yılın ikinci yarısından itibaren; burcunuzda ilerleyen Plüton size hayattan keyif almayı ve her konuda huzur vermeyi vaat ediyor. Size, huzur vermek için uğraşan insanları vaat ediyor.

Kaderci yönünüzden çok gerçekçi bakış açınız baskın durumda. Fakat 2013 yılının son çeyreğinde, kadere kulak vereceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Paniğe kapılmayın, sizi üzmeyecek ama düşündürecek olduğu kesin.

Siz klasik bir güzelliğe sahipsiniz. İş hayatınızdan aşka vakit ayırabilirseniz, güzelliğiniz gibi klasik ve huzurlu bir aşk yaşarsınız.

Aşkta huzur ve dinginlik isteme sebebiniz, biraz da geçmişe bağlılığınızdan kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca siz sağlamcı da olduğunuzdan, aşkta heyecan değil; güven ve istikrar beklersiniz.

TAVSİYE

Hayata kaygıyla bakmayın. Bu bakış açınız, kaybetmenize neden olur ki, siz daima başarı isteyen bir yapıya sahipsiniz. 

ÖNERİ

Aşka küsmeyin, yeni yılda size çok verici davranacak unutmayın. Aşkın verdiği huzuru yaşarken, arada da kadere kulak vermeyi ihmal etmeyin.

CEVAP VER