Oğlak Burcu İlişkiler ve Uyum

0
214

Oğlak İle Koç Birlikteliği

 

Koç burcu ile yaşayacağınız ilişki, farklılıklarınızdan dolayı sizi baya zorlayabilir. Siz daha düzenli bir hayat isterken, Koçun heyecanlı ve değişken hayatı, aranızda problemlere neden olabilir. Siz büyük şirketlerde, iyi bir pozisyonda görev almak isterken, Koç emir almaktan hiç hoşlanmaz.

 

Siz düzenli ve sağlam adımlarla ilerlemeyi tercih ederken, Koç sevgiliniz yenilikler ve yeni keşifler peşinde olacaktır. İkinizin de iş ile ilgili kafası çok çalıştığı için, duygusal konulardan çok, iş konularında daha iyi anlaşabilirsiniz.

 

Yatakta siz aceleciyken, Oğlak partneriniz ise işleri yavaştan alma taraftarıdır. En başlarda uyum problemi yaşasanız da, zamanla birbirinize ayak uydurmanız mümkündür.

 

Eğer Koçun hayalciliğine ve enerjisine ayak uydurabilirseniz, bu ilişkiyi yürütebilirsiniz. İkiniz de çok zeki olduğunuz için, birlikte çok iyi işler başarabilirsiniz.

 

Oğlak İle Boğa Birlikteliği

 

Boğa sevgiliniz ile çok uyumlu bir çift olarak, harika bir ilişki yaşayabilirsiniz. Birçok yönden birbirinizi tamamlarsınız. İkiniz de sadakate ve bağlanmaya önem verdiğinizi için, ilişkinizin evliliğe gitmesi muhtemeldir.

 

İkiniz de lükse, konfora ve hayattan zevk almaya önem verirsiniz. Bu noktada da çok iyi anlaşabilir ve birlikte çok iyi vakit geçirebilirsiniz.

 

Yatakta ise tam bir uyum içinde olacağınız kesindir. İkiniz de nazik ve yavaş olmaktan hoşlanırsınız. Beraberliğinizdeki uyum, günden güne artarak, ilişkinizi güçlendirecektir.

 

Boğa ile ilişkiniz harika olacaktır. Lüks ve pahalı zevkleriniz olduğundan, hayatın tadını sonuna kadar çıkaracak ve uyumlu, tartışmalardan uzak, güvenin ağır bastığı bir ilişki yaşayacaksınız.

 

Oğlak İle İkizler Birlikteliği

 

İkizler ile çok uyumlu sayılmasanız da, iyi bir beraberlik yaşamanız mümkündür. İkizlerin parlak zekası size çok çekici gelir. İkizler sizi rahatlatıp, işten ve günlük endişelerinizden biraz uzaklaşarak, hayattan daha çok zevk almanızı sağlayabilir.

 

İkizler, kendi işleri ile meşgul olduğundan, sizi fazla sahiplenmeyecektir. Bundan dolayı, işinize olan düşkünlüğünüz onu rahatsız etmeyecektir.

 

İkizlerin, hareketli ve enerjik hayatına ayak uydurmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Sizden sıkılıp, ilgisinin başka yerlere kaymaması için, sürekli kendinizi yenilemeniz veya değiştirmeniz gerekebilir. Bu da çoğu zaman ilişkide sizi yorabilir.

 

İkizlerin, yatakta da değişikliklere ve yeniliklere ihtiyacı vardır. Onun hızına yetişmekte zorlansanız da, arada bir değişikliklere açık olmanız, beraberliğiniz açısından önemlidir. Eğer oyunu, onun kuralları ile oynarsanız, çok farklı duygular yaşamanız mümkündür.

 

Biraz emek verirseniz, İkizler sevgiliniz ile olan beraberliğiniz, iki tarafı da mutlu edecektir.

 

Oğlak İle Yengeç Birlikteliği

 

Yengeç sevgiliniz ile ya çok iyi anlaşırsınız ya da hiç anlaşamazsınız. Bunun ortası yoktur. Siz çok çalışkan ve bir kurumun parçası olmaktan mutluluk duyan bir yapıya sahipsiniz. Yengeç ise çok daha duygusaldır. İş hayatını önceliği olarak görmez.

 

Siz yoğun olarak çalışırken, Yengeç sevgiliniz evinizi çekip çevirecek ve istediğiniz aile hayatını size sunacaktır. Arada sizin fazla çalıştığınızdan şikayet edecek ve kendisine daha çok zaman ayırmanızı isteyecektir. Bu noktada problemler yaşamanız mümkündür.

 

Yengeç de sizin gibi tutumlu olduğu ve hesabını bildiği için, maddi konularda iyi anlaşırsınız.

 

Yatakta, Yengeç partneriniz sizden daha duygusaldır. Sizin, bütünüyle onunla ilgilenmenizi ve kafanızı başka şeylerle yormamanızı ister. Burada yapmanız gereken, biraz rahatlamak ve sevgilinize konsantre olmaktır.

 

Yengeç, bazen size fazla sevgi dolu gelse de, bu çoğu zaman hoşunuza gidecektir. O da sizi zaman zaman soğuk ve duygusuz bulabilir. Bu konuda orta yolu bulabilirseniz, birbirinizi tamamladığınız, güzel bir ilişki yaşamanız mümkündür.

 

Oğlak İle Aslan Birlikteliği

 

Aslan sevgiliniz ile çok uyumlu sayılmasanız da, bazı benzerliklerinizden dolayı, bu ilişkiyi yürütmemiz mümkündür. İkiniz de sosyal hayatı, gezmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı seversiniz.

 

Aslan sizi fazla ciddi bulurken, siz de onu hayalci ve savurgan bulabilirisiniz. Bu noktada, o sizin hayattan daha çok zevk almanızı sağlar, siz de ona biraz tutumlu olmayı öğretirseniz, birbirinizi tamamlayarak, güzel bir ilişki yaşamanız olasıdır.

 

Yatakta da tam bir uyum içinde olabilirsiniz. Aslan övülmek ister, siz de bunun yaptığınız sürece, çok ateşli ve heyecanlı beraberlikleriniz olacaktır.

 

Aslanın sabit fikirli oluşu ve inatçılığı, arada sizi çileden çıkarsa da, çok fazla ortak yönünüz olduğundan, bu ilişki ikiniz için de güzel ve eğlenceli olacaktır.

 

Oğlak İle Başak Birlikteliği

 

Başak sevgiliniz sizin ruh eşinizdir. Size daha uygun olacak birini bulmanız zor olabilir. İkiniz de işkoliksiniz ve birbirinizin, işte çok uzun saatler geçirmesine kızmazsınız.

 

İkiniz de iletişime önem verdiğiniz için çok iyi anlaşırsınız ve birbirinizi çok iyi anlarsınız. Bu ilişkide dikkat etmeniz, arada işten başınızı kaldırıp, eğlenmeye de zaman ayırmanızdır.

 

Yatakta da, ikiniz nazik, şefkatli ve yavaş olmayı seversiniz. Bu nedenlerden dolayı tam bir uyum içinde olacağınız kesindir.

 

İkiniz için de güvenlik ve gelecek çok önemli olduğundan, bunun için çok çalışırsınız. Birlikte başaramayacağınız iş yoktur. Bir arada olduğunuz sürece ikiniz için harika bir gelecek kuracağınızdan emin olabilirisiniz.

 

Oğlak İle Terazi Birlikteliği

 

Terazi sevgilinizle çok uyumlu sayılmasanız da, biraz emek ile güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz. Ortak ilgi alanlarınız olduğu için, bunların üzerine giderek, birbirinize karşı daha anlayışlı olmanız mümkündür.

 

İkiniz de sosyallikten hoşlanırsınız. Terazi çok zarif ve eğlencelidir. Çok fazla arkadaşı vardır ve gezmeyi çok sever. Siz de yeni insanlarla tanışmaktan çok zevk aldığınız için, onunla vakit geçirmek çok hoşunuza gidecektir.

 

Terazi evlilik taraftarı olduğu için, sizi hep yanında isteyecektir. İşinize çok önem vermeniz ve onu ihmal etmeniz yüzünden size kızacaktır. Siz de, bir süre sonra sürekli onun yanında olmaya çalışmaktan yorulabilirsiniz.

 

Terazi sizin aksinize çok kararsızdır. Sizin gibi pratik ve gerçekçi değildir. Bundan dolayı sorumluluk alması zorlaşabilir ve siz bütün sorumlulukları almaya çalışarak, bunların altında ezilebilirsiniz.

 

Yatakta uyumlu bir çift olacak ve aranızdaki heyecanı her zaman koruyacaksınız.

 

Bu ilişkide iki tarafta fedakarlıklardan kaçınmazsa, güzel bir beraberlik yaşamanız mümkündür. Yapmanız gereken onu daha iyi anlamak ve ona biraz daha vakit ayırmaya çalışmaktır.

 

Oğlak İle Akrep Birlikteliği

 

Akrep sevgilini ile ilişkiniz çok uyumlu ve güzel bir ilişki olacaktır. Sizin pratikliğiniz, akılcılığınız ve dengeniz ile onun tutkusu ve derin duyguları birleşince, ortaya güzel bir beraberlik çıkacaktır.

 

Akrep de aynı sizin gibi çalışkan ve hedefleri olan bir kişidir. Bu noktada da çok iyi anlaşırsınız. Onun keskin zekası ve sizin çalışkanlığınız çok iyi işler başarmanızı sağlayacaktır.

 

Siz, esnek bir yapıya sahipken, Akrep sabit fikirlidir. Onun bir konu hakkındaki fikrini değiştirmek neredeyse imkansızdır. Bu sizi zaman zaman kızdırabilir. Siz aklınızla hareket edersiniz, o ise sezgileriyle.

 

Yatakta ise onun tutkusu ve şehveti karşısında şaşkınlığa düşecek ve hiç tatmadığınız duygular tadacaksınız.

 

Akrep, eğer sizi severse, ömür boyu sadık kalır ve sizin için her şeyi yapmaya hazır olur. Bunun değerini bilin ve onun derin duygularını anlamaya çalışın.

 

Oğlak İle Yay Birlikteliği

 

Yay ile zıt burçlar olduğunuz için, anlaşmanız zordur. Yay, hayata karşı çok iyimserdir ve sizin de öyle olmanızı ister, fakat siz gerçekçi bir yapıya sahip olduğunuz için, onun tarafından fazla karamsar olarak algılanırsınız.

 

Yay burcu fazla açık sözlü ve patavatsız olduğundan, sizin gibi nazik bir insanı zaman zaman kırabilir. Bu noktada da anlaşmazlıklar yaşamanız mümkündür.

 

Yay sevgiliniz ile en çok uyumlu olduğunuz yer yataktır. Onun enerjisi ve kıvraklığı, sizi baştan çıkarmaya yetecektir.

 

Yayın sosyalliği, esprileri ve neşesi, hoşunuza gitse de, yaşayacağınız anlaşmazlıklar yüzünden, bu ilişkiyi yürütmeniz zor olabilir. Onu anlamaya ve sorumsuzlukla suçlamamaya çalışın. O da, patavatsızlığından vazgeçebilirse, işleri çok daha iyiye gidebilir.

 

Oğlak İle Oğlak Birlikteliği

 

Oğlak sevgiliniz ile çok benzer olacağınız için, anlaşmanız ve harika bir ilişki yaşamanız mümkün olacaktır. İkiniz de işkolik, nazik, pratik ve gerçekçisiniz. Çok iyi anlaşacağınızdan şüpheniz olmasın.

 

Bu ilişkide dikkat etmeniz gereken nokta;  İki taraf da fazla işleriyle meşgul olduğu için, birbirinize zaman ayırmanız ve ilişkinizi ilerletmeniz zor olabilir. İlişkinizin iyiliği açısından, mutlaka eğlenceye zaman ayırın.

 

Yatakta da harika bir çift olacaksınız. İkiniz de işleri yavaştan alacak ve güzel ortamlarla birbirinizi baştan çıkaracaksınız.

 

Bu ilişkide, iki tarafta birbirine destek olacak ve gereken tüm sorumlulukları üstlenecektir. Yalnız, ikiniz de sorumluluk sahibi olduğunuzdan, bir yerden sonra fazla yükten ezilebilirsiniz. Bu noktada birbirinizi rahatlatmaya ve endişelerinizden sıyrılmaya çalışın.

 

Bu ilişki, hayatınızın ilişkisi olabilir. Oğlak, sizin için ideal partner olduğu gibi, ideal bir eş de olacaktır.

 

Oğlak İle Kova Birlikteliği

 

Kova sevgiliniz ile zor bir ilişki sizi bekliyor. Benzerlikleriniz olsa da, farklılıklarınız daha fazladır. Kova ile hayata bakış açınız farklıdır. O, her zaman mevcut olan düzeni sorgular, siz ise mevcut düzende, kurallar ile yaşamaktan hoşlanırsınız.

 

Kova burcu soğuk ve fazla duygularını belli etmeyen bir insandır. Bu durum, zamanla sizi sıkabilir ve daha duygusal bir ilişki beklentisine sokabilir.

 

İkiniz de lider olmanın peşindesiniz. O, toplum yararına çalışmayı severken, siz daha çok iş hayatında lider olmak isterisiniz. Eğlence anlayışlarınız da farklıdır. Siz lükse daha fazla düşkünken, Kova herhangi bir yerde bile zaman geçirmekten keyif alabilir.

 

Yatakta ise uyum sağlamanız mümkündür. Kova için seks daha çok fiziksel bir zevk ve bir oyundur. Yine de ikiniz de, bu konuda duyalı olduğunuz için, anlaşmanız kolaydır.

 

Kova, bağlanmak istemez, daha çok özgürlüğüne düşkündür. Siz ise yuva kurmak istediğiniz için, aranızda anlaşmazlıklar olabilir. Bu ilişkiyi yürütecek taraf, genelde siz olursunuz. Yine de biraz anlayış ve bulunabilecek ortak noktalar ile ilişkiyi yürütmeniz mümkündür.

 

Oğlak İle Balık Birlikteliği

 

Balık sevgiliniz ile çok güzel bir ilişkiniz olabilir. Siz mantığınızla hareket eden gerçekçi bir insansınız, balık ise hayalcidir, daha çok iç dünyasında yaşar. Bu noktada, birbirinizi tamamlayarak, uyumlu bir beraberlik yaşamanız mümkündür.

 

Balık sizin gibi maddeci değildir. Siz lüksü seversiniz. Balık bunların hiç birine önem vermez. Onun için önemli olan, başkalarına yardım etmektir.

 

Balık çok romantik, hassas ve duygusaldır. Onu kırmamaya ve ona karşı nazik olmaya özen gösterin. Bunun karşılığında onun sonsuz ve sıcak sevgisi, sizi çok mutlu edecektir.

 

Yatakta ise tam bir uyum içinde olabilirisiniz. Balık için seks kutsal ve derin bir eylemdir. Onu gerçekten seviyorsanız, size tamamen kendini açacak ve harika duygular yaşatacaktır.

 

Balık sizin için çok iyi bir partner olacaktır. Bunun değerini bilin ve ona sevginizi sunun, karşılığını kat ve kat alacaksınız.

CEVAP VER