Oğlak Burcu Aylık Yorum

0
300

Mayıs Ayı

Parasal sorunlar hiç bu kadar karışık olmamıştı diyorsanız evet siz bir Oğlak burcusunuz ve burcunuzda gerileyen Pluton yüzünden aldığınız risklerle baş edemez duruma gelmiş olabilirsiniz. Zaaflarınızdan biri de güçsüz görünmemek hayatın her döneminde güç gösterilerinde bulunmayı seviyorsunuz. Bu ay size en büyük tavsiyem arada bir kafanızı gökyüzüne kaldırın ve düşüncelerinize es verin.

Ödemeler, kredi gibi konularla ilgili kararları da mutlaka 11 Mayıs’a kadar alın. Neden diyecek olursanız 14 Mayıs’taki Dolunay (Akrep), 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçişi hem kariyer evinizi hem de sorumluk ve dostluk evinizi strese sokabilir. Bu da kriz yönetiminde başarılı olan kişiliğiniz duygusal savaşları tercih edebilir.

Olaylar kontrol altında tutmayı seviyorum diyen kişiliğinize kulak verin ve 28 Mayıs’taki (ikizler burcunda gerçekleşecek) Yeniay’a kadar kararlarınızı sistemli uygulayın; kazanan siz olun. Var olan ilişkinize bu ay şans vermeyi tercih edebilirsiniz. Onun size olan ilgisine kayıtsız kalmayabilirsiniz. 10 Mayıs baş başa vakit geçirmek için en doğru tarih; Güneş, Satürn ile karşıt açısı açık sözlü olmamızı istiyor. Hiç olmadığınız kadar samimisiniz.

Mayıs ayının gündemi: Unutma, geçmiş ya da gelecek yoktur. Sonsuz bir “şimdi” vardır…

Aşk tılsımı: “Ey aşk, geldiysen kapıyı 3 kere çal” der gibisin…

Ve seks: Açık sözlü olmak sana her zaman kazandırıyor, içinde tutma duygularını!

CEVAP VER