Mart Ayı Burç Yorumları

KOÇ

Bugüne kadar karşınıza çıkan engelleri aşmakta hiçbir zorluk yaşamadınız. Yapamayacağınızı vurguladıklarında ya da sizin adınıza peşin hükümlü olduklarında da tabii bu durum değişmedi. Bunların hiçbirine gerek duymayın, siz misilleme ile bir şeyler yaptırılacak biri olmamalısınız. Yeter ki istediğiniz zaman kendinizi daha iyiye taşıyacağınız rezervleriniz olduğunu fark edin.  11 Mart Yeni Ay Balık burcunda gerçekleşecek. Sizin için yenilenmenin başlangıcı olarak görebilirsiniz. 22 Şubat’ta başlayan ve 17 Mart, Balık burcunda devam edecek Merkür gerilemesi sorunların daha çok su yüzüne çıkacağını vurguluyor. Sevgilinizi kırmayın. Siz yalnızlığı sevmiyorsunuz.

Yılın ilk Merkür gerilemesi Balık burcunda gerçekleşirken ruh haliniz, olabildiğince değişken. Anlık kararlarınız sayesinde harcamalarınız artıyor. Rutin gidişattan sıkıldığınız için farklı arayışlara gireceksiniz.

Mart Ayının Gündemi: Bu ayda karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmeleri, koşulları kendinize çevirmeye çalışmalısınız.

Aşk Tılsımı: Sevdiklerinizi kendinizden uzaklaştırmayın. Siz hissettiklerinize önem verirsiniz.

Ve Seks: Dokunmak ruhun gıdasıdır.

BOĞA

Kazanmak, başarı elde etmek tabii ki insanı çok mutlu eder fakat bu koşturmaca içerisinde ailenize de zaman ayırabilseniz hiç fena olmaz. Unutmayın iş hayatında başarılı olmak için ailenizin desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Ayrıca 11 Mart’ta gerçekleşecek Yeni Ay’ın olumlu açıları sayesinde, biraz kırılabilen, içe dönük yapınızın üstesinden gelmeye çalışın. 22 Şubat’ta başlayan ve 17 Mart’ta kadar Balık burcunda devam edecek Merkür gerilemesinin gerçekleşmesi sebebiyle, kariyeriniz ve maddi konularda yapacağınız atılımlarda kesin kararlar almamanızı öneririz. Beklemenizin faydası olacaktır. 27 Mart Dolunay’ın gerçekleşmesi ile cömert davranışlarınıza gelen tepkiler egonuzu arttırıyor olsa da, maddi sıkıntıyı yaşayacak olan sizsiniz. Bunu hesaba katmıyorsunuz.

Mart Ayının Gündemi: Maddi konularda daha temkinli davranmanız gerekiyor. Çevrenizin desteğini göz ardı etmeyin.

Aşk Tılsımı: Birine güvenmek, bağlanmak sizin için kolay değildir.

Ve Seks: Koku bir şey değildir, her şeydir.

İKİZLER

Ailenize karşı çok verici oluşunuz, size bir şey kazandırmıyor, sonsuz anlayış da bazen sorunlara neden olabilir unutmayın. Hayatta, zamanında verilen yerinde tepkiler de gerekebilir. Ayrıca bazı şeyleri akışına bırakın, belirsizlik sizi bu kadar huzursuz etmesin; kendinize ve hayata biraz zaman tanıyın. 11 Mart’ta Yeni Ay’ın gerçekleşmesi ile göreceksiniz, böylelikle hem kendinizi hem de çevrenizi rahatlatabilecek ve sağlıklı iletişimle mutlu olabileceksiniz. 22 Şubat’ta başlayan Merkür gerilemesinin 17 Mart’a kadar süreceğini düşünürseniz, bunun, ikili ilişkilerinizde iletişim sorunları yaşamanızın sebebi olduğunu görebilirsiniz. Arkadaşlık ile dostluk arasındaki farkı sorgulayacağınız olaylar yaşayabileceğiniz bir ay olacaktır.

Mistik gizemler üzerine merakınız artacak ve hayatın sizin için anlamını sorgulamaya başlayacaksınız.

Mart Ayının Gündemi: Bu ayda çevrenize ve kendinize karşı biraz daha hassas olmalısınız. Sabırlı olmalısınız, kendi kendiniz huzursuz ediyorsunuz.

Aşk Tılsımı: Siz paylaşımla mutlu oluyorsunuz. Yaptığınız fedakarlıklar ile her zaman ben yerine, biz demeyi tercih ediyorsunuz.

Ve Seks: Libidonuz ve fizyolojik dönemlerin arkasına sığınarak, savunma yapmayın.

YENGEÇ

Hayata daha güvenli bakın ki beklentilerinizi yaşayabilin. Bu ay da rahatlayın ve kendinizi de biraz rahat bırakın. Ayrıca yakın çevrenize karşı isteklerinizi daha doğru yansıtmanızı tavsiye ediyoruz. Sizi yanlış anlayabilirler ve yanlış iletişime sebebiyet vermiş olabilirsiniz. Daha açık olmak, görün ki size iyi gelecek. 17 Mart’a kadar Balık burcunda gerçekleşecek Merkür gerilemesinin etkileri ile bazı aksamalar, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Planlarınızın bozulması ile karşılaşabilirsiniz ama ayrıntıları iyice gözden geçirerek, soğukkanlı davranmanız mümkün. 27 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay, sakin bir yapınız olmasına rağmen, sinirlerinizi gerebilir.  Suçu olmayan insanlara karşı gereksiz çıkışlar yapabilirsiniz. Kendinizi kontrol edin.

Mart Ayının Gündemi: Kendinize güvenin ve iletişiminin sizin için önem kazandığı bu ayda isteklerinizi ifade ediş şeklinizi gözden geçirin.

Aşk Tılsımı: En son istediğiniz şey ilişkinizde bir sorun yaşamanız. Aşk sizin hep başınızı döndürür.

Ve Seks: Arzular gereksinimlerden doğar.

ASLAN

Geçtiğimiz ay, sizi fazlasıyla yordu ama şöyle bir arkaya bakmak ve düşünmek iyi gelecek, kendinize olan güveninizi perçinlemek hiç fena olmaz. Unutmayın aşırı hassas ve alıngan olmak, hayatı zorlaştırmaktan başka bir işe yaramıyor. Ne kendinizi yorun, ne de size değer veren insanları. 11 Mart’ta Yeni Ay’ın gerçekleşmesi, üzerindeki baskıları kaldıracak ve yenilikleri hayatınıza katacaktır.  17 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek Merkür gerilemesinin bazı etkilerinin devam ettiğini göz ardı etmemelisiniz. Anlaşmaların bozulup, seyahatlerin iptal edilmesi ile karşılaşabilirsiniz. Panik yapmak yerine, yaşananları, koşullara göre değerlendirmek sizi huzursuzluktan kurtaracaktır. Ayrıldığınız eski sevgiliniz ya da eşinizden haber alabilir. Yeni yakınlaşmalarda yaşayabilirsiniz.

Mart Ayının Gündemi: Hassaslığınız ve alınganlığınızın yine başrolde olduğunu görüyorsunuz. Biraz daha soğukkanlı olmalısınız.

Aşk Tılsımı: Her şeyi doyasıya yaşamak sizin anlayışınız. İlişkinizde de bu yüzden bütün duygularınızı sergilemekten çekinmezsiniz.

Ve Seks: Seksin de kuralları vardır.

BAŞAK

Artan sorumluluklarınız karşısında, çok programlı ve sistemli olmanız faydanıza olacaktır. Bu koşturmacada kendinizi sakın ihmal etmeyin, unutmayın her şeyin başı sağlık. İşinizle ilgili yoğun bir tempo yine sizi beklemekte, kaygılarınızdan kurtulun, 11 Mart’ta Yeni Ay’ın gerçekleşmesi size çok verici davranacak; hem başarı, hem güven duygusunun verdiği mutluluk sizi bekleyecek.  27 Mart Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay’ın etkisiyle, yasal konularda imza atarken, kimsenin etkisinde kalmamaya dikkat etmeniz gerekiyor. İlişkinize gösterdiğiniz ilginin karşılığını alamadığınızdan yakındığınız günlerde, sevgilinizin sürprizi sizi mutlu edecektir. Sizin de üstünüzdeki durgunluğu atmanız ile ilişkinize heyecan katabilirsiniz.

Mart Ayının Gündemi: Kafanızın içindeki detaylar sizi yavaşlatıyor. Artık kaygılarınızı bir kenara bırakın. İşlerinizin yoluna girdiğini görebilirsiniz.

Aşk Tılsımı: İlişkinizde de mükemmeliyet önemli. Uyumlu ve mutluyken daha ne istersiniz ki?

Ve Seks: Aynaya baktığınızda zaman zaman mı mutsuzsunuz? Her zaman mı mutsuzsunuz?

TERAZİ

Kıskanç olmamaya, dingin ve sakin diyalogla doğru bir iletişim kurmaya davet ediyorum sizi. Hayatınızda gelişen tüm ilerlemeleri, bu gereksiz olabilecek tavırlarınızla geriletmeyin derim. Akademik ve eğitim anlamında düşüncelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.  Bu günlerde detaycı olup, dikkatli hareket etmeniz gerekecektir. Çünkü 27 Mart’ta burcunuzda gerçekleşen Dolunay’ın etkisiyle hem kendinizi hem de çevrenizi sorgular bir tavır içinde olabilirsiniz. Geleceğiniz ile ilgili alacağınız kesin kararlar için acele etmemenizi öneririm. Sinirleriniz ne kadar gerilse de, sevdiklerinizin size karşı duyarlı yaklaşımları gözünüzden kaçmayacaktır. Onları kırmamaya çalışın, üzülen siz olursunuz.

Mart Ayının Gündemi: Yaptığınız çıkışlar ile bu ayda adınızdan söz ettiriyorsunuz. Biraz daha sakin olun. Her şeyi kumdan kale gibi yıkmayın.

Aşk Tılsımı: İlişkinizde bazen siz de sorumluluk almalısınız. İlişkinizin sağlam ve dengeli yürümesi için bu gereklidir.

Ve Seks: Cinsel yaşamımdan memnunum derken samimi misiniz?

AKREP

Mart ayında alacağınız sorumluluklar sizi yormasın. Sakinliğinizi koruyarak, hiçbir şeyi kaybetmemeye bakın. Unutmayın sizi yoğun ve koşturmacalı bir ay bekliyor. Bunu kendi lehinize çevirmek elinizde, sakin ve kararlı durarak tabii. İlişkinizin tutkulu bir şekilde ilerlemesi sizi motive edecektir. Sevgilinizle yaptığınız konuşmaların geleceğe yönelik olması, ilişkinize derin anlamlar katacaktır. Zaten istediğinizde bu yöndeydi. 17 Mart’a kadar Balık burcunda gerçekleşecek Merkür gerilemesinin olumsuz etkilerinden korunmak için kararlarınızı uygulamaya sokmadan beklemenizi öneririm. Yaşanabilecek iletişim sorunlarının bu dönemde arttığını görebilirsiniz.

Mart Ayının Gündemi: Bu ayda mücadelenizi ortaya koyacaksınız. Neleri başardığınızı görmek için güzel bir fırsat olacaktır. Ama kendinizi biraz stresten uzak tutmaya çalışın.

Aşk Tılsımı: Tutkulu bir aşk yaşıyorsunuz. İstediğinizde tam bu değil miydi?

Ve Seks: Kendi hatalarınızla ve bedeninizle ne zaman barışacaksınız?

YAY

Bu kadar kıskanç olmayın. Bu özelliğinizden dolayı, ilişkilerinizi zora sokmayın. Biraz rahatlayın ve karşınızdaki insana güvenin. Unutmayın aşırı kıskançlık zararlıdır. 11 Mart Balık burcuna Mars geçişinin olması ile yüzeysel gördüğünüz konuların anlam kazandığını göreceksiniz. Bazı beklediğiniz haberleri almak keyfinizi yerine getirebilir. 27 Mart Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay’ın etkisiyle, rutin işlerinizden dolayı yorgunluğunuzun ağır bastığını görebilirsiniz. İşinizde çalışma saatlerinin yoğunluğundan, ailenize zaman ayıramadığınızı sık sık dile getirdiğiniz bu günlerde, yöneticilerinizle de sorun yaşamak sinirlerinizi gerebilir. Sakin olmaya çalışmalısınız. Maddi konularda tekrar planlama yapmanız, ekonomik anlamda sizi rahatlatabilir.

Mart Ayının Gündemi: Hiçbir şeyin aslında göründüğü gibi olmadığını fark etmek sizi şaşırtmasın. Duygularınızı bastırmanız gerektiğini anlamalısınız.

Aşk Tılsımı: İlişkinizde bir gizem olduğunu düşünmeyin. Bu sizi olumlu etkileyeceği kadar, olumsuz da etkileyebiliyor.

Ve Seks: Hala kendinizi tanımaya çalışıyorsunuz.

OĞLAK

Aşka küsmeyin, 11 Mart Yeni Ay’ın gerçekleşmesi size çok verici davranacak unutmayın. Aşkın verdiği huzuru yaşarken, arada da kadere kulak vermeyi ihmal etmeyin. Hayatınızda, şartların yön değiştirdiğini ve sizden yana olduğunu görebilirsiniz. Yeter ki nerede ve ne zaman doğru adım atacağınızı planlayabilin. Zor görünse de, bu sizin için kolay olacaktır. Siz mücadele etmekten ve zoru başarmaktan hoşlanıyorsunuz.  Ailenizin sizden maddi destek beklentileri olabilir. Bu ayda maddi kazançlarınızın artmasıyla, yaşam standartlarınızı yükseltmek isteyebilirsiniz. 27 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay’ın ikili ilişkilerinizde geri dönülmez yaralar açmasına izin vermeyin. Basit yanlış anlaşılmaların, bu kadar büyümesi sizin de en son istediğiniz şey olacaktır. Bu dönemde sabrınızı göstermenizin karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Mart Ayının Gündemi: Bu ay da isteklerinizin gerçekleşmeye başladığını görmek, kendinize güveninizi arttıracaktır. Planlı davranmanız gerektiğini de unutmayın.

Aşk Tılsımı: Siz aşkınızın peşinden gidin. Güvenecek bir ilişki istiyorsanız, kendinizi ortaya koymalısınız.

Ve Seks: İyi bir ilişki yaşıyorsanız mutlu olma nedeniniz daha fazladır.

KOVA

Aldığınız radikal kararların arkasında durun. Korkmayın ve unutmayın, bu kararlar bu ay da size her anlamda kazanç getirecekler. Ama dikkat etmeniz gereken bir konu var ki, o da 17 Mart’a kadar Merkür gerilemesinin devam ediyor oluşudur. Risk almaktan uzak durmanız gerektiğini sizi hatırlatalım. İlişkinizde ise biraz daha alttan almanız gerekir. Sevmek her şeye katlanmak demek değildir. Hayat, geri planda kalanları bazen göremeyebilir. İleri yöndeki adımlarınız her daim sizinle olsun ki, olumlu geri dönüşleri yaşayabilin, keyfini çıkarabilin. Maddi kazançlarınızı arttırmak istediğiniz bu ayda, ailenizden gelen bir haberle misafir işlemleriyle uğraşabilirsiniz. 27 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay’ın olumsuz etkilerini yaşamamak için, hayatınızla ilgili değişim kararlarını değerlendirirken, aceleci olmadan, detaylı incelemeniz faydalı olacaktır. Yakınlarınızın da fikirlerini almanız, farklı bir gözlem katabilir.

Mart Ayının Gündemi: Kararlarınızın önem taşıdığını görüyorsunuz. Bu durumda, yüzeysel düşünmemeniz gerekecektir. Çünkü hayatınızda etkileri büyük olur.

Aşk Tılsımı: Sizi etkilemek kolay değildir. Bir kere sevdiğinizde, kolay vazgeçmezsiniz. Emek vermek gerekir.

Ve Seks: En iyi seks, aşkla birleşmiş olandır.

BALIK

Bu ay da yaşayabileceğiniz zorluklara karşı, yakın çevrenizin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu dönemde, ailenizin desteğine başvurmanızı öneriyoruz. Unutmayın, onlar her zaman koşulsuz ve karşılıksız yanınızda olacaktır. Bu sevgi, sizi güçlendirecek ve çabuk ayağa kalkmanıza yardımcı olacaktır. 11 Mart’ta Mars’ın burcunuza geçişi ile mantığınızın ön planda olduğunu göreceksiniz. Kendinizi daha güçlü ve mücadeleci hissedebilirsiniz. 17 Mart’a kadar burcunuzda gerçekleşen Merkür gerilemesinin etkilerini, size kararlılık ve yol gösterme açısından olumlu bir şekilde kullanabilirsiniz, unutmayın. Ödemelerinizi düzenlemeniz, sizi gereksiz harcamalardan uzak tutacaktır. Bu da ekonomik anlamda rahatlayacağınızın göstergesi olabilir. İlişkinizde ise rüzgarın sizden yana estiğini görme,  duygularınızı harekete geçirecektir. 

Mart Ayının Gündemi: Yaşadıklarınızla nasıl baş edebileceğinizi öğrenmeniz için, bu ayın size yararı olacaktır. Bu ay, mücadeleci ruhunuzu besleyecek.

Aşk Tılsımı: Duygularınızın derinliği ile ilişkinize yön veriyorsunuz.

Ve Seks: İyimser olmanız tek konu bu.

 

Sorularınız için twitburc@hotmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir