Erkeğinizi Burcuna Göre Etkilemenin Yolları

3865

KOÇ ERKEĞİ

Karma karışık gibi görünse de Koç burcu erkeği tutkuludur. Kendine son derece düşkündür. Kendine saygısı olan kadınlardan ayrıca hoşlanır. Hırslı, dinamik ve cazibeli olan Koç erkeğini elde etmek de, onun ilgisini sürekli tutmak da çok zordur. Tabii enerjiniz yüksekse size lafımız yok. Duygularından çok mantığıyla hareket eden Koç’tan, romantik sevgi gösterileri beklememeli ve ona da böyle davranmamalısınız. Saldırgan kadınlardan hiç hoşlanmaz ama küçük başkaldırılardan ve nazdan hoşlanır. Bakımsız (el ayak oje önceliği)  saclar ve stil konusunda da titizdir. Kısacası Koç erkeğinin gözleri tam bir radar gibidir. Vücut kokusuna ayrı önem veren Koç erkeği tam bir hijyen insanıdır. Partnerinden güzelliği ve gülen yüzü dışında fazla bir beklentisi yoktur. Evleri de, ofisleri de düzenli ve temiz olmalıdır. Dağınıklıkta konsantrasyonunu sağlayamaz ve saldırgan olur.

Her konuda konuşabileceğiniz gibi unutmayın ki karşınızdaki tepkileri güçlü bir burçtur.

Koç erkeğini anlamak için uğraşıyorsanız, yapmanız gereken şey, kendinizle bol bol ilgilenmeniz ve onu umursamanız, bu durumda o da peşinizden ayrılmaz. Koç erkeği bakımlı, kendine değer veren ve yaşamayı seven kadınları sever.

Bir Koç erkeğine aşıksanız ve ilişkinizin uzun soluklu olmasını istiyorsanız çok dikkatli davranmanız gerekli. Sinirsel anlamda güçlü, sabırlı ve ne istediğini bilen biri olmalısınız.

BOĞA ERKEĞİ

Boğa erkeğinin bir kadında aradığı en önemli koşul güzellik, zevk sahibi olması ve her ortama eşlik eden kültüre sahip olmasıdır.  Eğitim ve sosyal çevreye önem veren Boğa burcu, bir yandan da tutucudur. Maddi değerlere son derece önem verir. Tatlı sözler duyduğunda enerjisi yükselen ilgiden hoşlanan Boğa,  iyi ve sadık bir aşıktır. Kaldıramadığı tek şey partnerinin geçmişidir. Siz anlatmasanız da o bunu kolaylıkla öğrenir. Ve kaldıramayacağı bir geçmişiniz var ise ( eski sevgiliniz daha popüler bir yapıya sahip )  işte o zaman işiniz zor. Kıskançlık damarları bir kabardı mı, teskin etmek hayli güçtür. Boğa burcu ilişki içerisinde bulunduğu insana emek verir. Aslında onun için önemli olan sevgilisinin ona ne kadar düşkün olduğudur. Kimsenin ilişkisiyle ilgilenmez. Kendi ev hayatına o kadar düşküdür ki evi mabedidir. Boğa erkeği eleştirmediğiniz ve kadınsı hatlarınızı kaybetmediğiniz sürece (yani formunuzu) size ölene kadar esir olacaktır.

Onu elde etmenin püf noktası; her daim yoğun bir programınız olmalı. Ve mutlaka göz makyajınız tam olmalı çünkü Boğa erkeği, derin bakışlarda kaybolmayı sever. Küçük bir not: Boğa erkeği sekse de önem verir unutmayın.

Bir boğa erkeğine aşıksanız çok şanslısınız, bırakın sizi mutlu etsin. Siz mutlu oldukça, o daha fazla mutlu edecektir sizi.

İKİZLER  ERKEĞİ

İkizler burcu erkeği zoru sever, bunu asla unutmayın. Entelektüel, aklını ve mantığını iyi kullanabilen kadınlardan hoşlandığı gibi, öte yandan da onu zorlayan kadına ayrıca bağlanır. Bir kadına sahip olduğunu bilmek istemesine karşın onun üzerinde mutlak hakimiyet kurduğunu hissettiği anda ilgisini kaybeder. Yani ona teslim olduğunuzu asla göstermeyin. Bırakın, her an sizi kaybetmekten korksun. Bu korku onun ilgisini dinamik tutacaktır. Ona kendinizden bahsederken her zaman eksik anlatmaya çalışın ki sizi çözmek için her dakika kafa yorsun. Gizemli olmanız onu daha çok cezbeder. Emek verdiğine, değer verir. Yalnızlıktan nefret eden İkizler erkeğine gerektiğinde kardeş, dost, sevgili ve anne olmayı başarabilirseniz onu ele geçirebilirsiniz. İkizler erkeği genelde standartların üstünde yaşar ve çevresindekileri de yaşatır. Eğer lükse alışık değilseniz hemen alışsanız iyi edersiniz.

İkizler erkeğine bulmaca gibi olun hatta stilinizde de her gün farklı biri olun, işin tılsımı bu.

YENGEÇ ERKEĞİ

Pasif bir erkek olan Yengeç’e ürkütmeden yaklaşıp sevgi göstermeli, danteller ve kadifelerle onu tahrik etmelisiniz. Bir ilişkiye girdiğinizde ise son derece sadık ve dürüsttür. Bu yüzden onu kıskanmanıza hiç gerek yoktur. Aileye ve özellikle anneye düşkün bir erkektir Yengeç erkeği. Evde geçirilen huzurlu vakitleri, gece hayatına tercih eder. Ancak son derece kırılgan olan Yengeç erkeğinin size güvenmesi için onu dürüstlüğünüze inandırmanız gerekiyor. Şeffaf olmanız onu rahatlatacaktır. Şehvetli, bebeksi ve ufak tefek kadınlardan hoşlandığını hatırlatalım.

Yengeç erkeğine detaylı davranın ve ona asla kıskandığınızı belli etmeyin.

ASLAN ERKEĞİ

Ona istediklerini veriyormuş gibi yapın. İlişkiyi onun yönettiğine inandırın. Aslan erkeği,  ayakları yere basan, dominant kadınlardan hoşlanır, ancak egosu gereği daima ilgi gören taraf olmayı ister. Onu öpün, okşayın, olağanüstü sevgi gösterilerinde bulunun ama asla aşık olduğunuzu kabul etmeyin. Böylece o sürekli sizi elde etme çabası içinde olacaktır ki, bu da size değer vermesini sağlar. Arada acaba dedirtecek küçük oyunlar oynayın ki, sizi kendine yeniden aşık etmeye çalışsın. Aslan gururuna yediremez vazgeçilmeyi. Daima gösterişli ve baş döndürücü olun, işte o zaman sizin için çıldıracaktır. Sosyal ortamlarda yanındaki partnerinin ilgi görmesinden ayrıca zevk alır. Dışarı çıkarken daha çekici olmaya gayret edin!

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER