Burçları Baştan Çıkarmanın Yolları

504

Koç

Koçlar, iş cinselliğe geldiğinde baskıcı ve agresif olmayacaklardır. Hatta sizin üstünlüğünüzü kabul etmek gibi bir yönelimde de bulunabilirler. Siz, onu öpmeye ya da yakınlık göstermeye devam edin. Onları şaşırtmaktan da asla vazgeçmeyin çünkü bu şaşkınlıklar üzerlerinde afrodizyak etkisi yaratır.

Boğa

Zekadan ve hediyelerden hoşlanan Boğalar için, yavaş ve sakin hareket etmelisiniz. Onlar için en önemli şeylerden birisi, uyumlu fakat yavaşça hazmettikleri bir cinselliktir. Bu yüzden sakin davranıp, küçük hediyeler ile süslediğiniz bir gece, onları baştan çıkaracak ve rahatlatacaktır.

İkizler

İkizlerin yatağına giden yol zekadan geçer. Bu yüzden onu etkilemek ve daima ilgisini üzerinizde kılmak istiyorsanız mutlaka zekanızı öne çıkarmalısınız. Onun ilgilendiği hobiler ile ilgilenip, fikirlerinizi açıkça söylemeniz sizin için artıdır. Sözleriniz ve zekanız baştan çıkarıcı olmalıdır.

Yengeç

Duygusallığın baş tacı edildiği burç, Yengeç olduğu için, cinselliklerinde de bu naifliği ve sakinliği ararlar. Duygusuz yapılan her hareket onlar için kırıcı ve inciticidir. Bu yüzden kaba davranmamanız gerekir. Güzel sözlerle süslediğiniz bir yazı ya da aşkınızı gösterdiğiniz sevgi dolu bakışlar yetecektir.

Aslan

Aslanları baştan çıkarmak için ilk olarak, onlara gerekli komplimanı vermeniz gerekir. Ne kadar güzel göründüklerinden ve hatta bu kadar güzel giyinip, kombinasyon yapabilen tek insan olduklarından bahsedin ve Aslanın size meyletmesini izleyin. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER