Aslan Burcu Ünlüler

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

 

Kadınlar

Halle Berry

Gerçek Ismi:  Maria Halle Berry

Doğum Tarihi:  Ağustos 14, 1966

Doğum Yeri:  Amerika Birleşik Devletleri

İş: Aktris

Sandra Bullock 

Gerçek Ismi:  Sandra Annette Bullock

Doğum Tarihi:  Temmuz 26, 1964

Doğum Yeri:  Amerika Birleşik Devletleri

İş: Aktris, yapımcı

 

Kate Beckinsale

Gerçek Ismi:  Kathrin Romary Beckinsale

Doğum Tarihi:  Temmuz 26, 1973

Doğum Yeri:  İngiltere

İş: Aktris

Jennifer Lopez

Gerçek Ismi: Jennifer Lynn Lopez 

Doğum Tarihi:  Temmuz 24, 1960

Doğum Yeri:  Amerika Birleşik Devletleri

İş: Şarkıcı

 

Madonna

Gerçek Ismi: Madonna Louise Veronica Ciccone 

Doğum Tarihi: Ağustos 16, 1958

Doğum Yeri:  Amerika Birleşik Devletleri

İş: Şarkıcı, söz yazarı, aktris

J.K. Rowling

Gerçek Ismi:  Joanne Rowling

Doğum Tarihi:  Temmuz 31, 1965

Doğum Yeri:  İngiltere

İş: Yazar (Harry Potter)

Hilary Swank 

Gerçek Ismi:  Hilary Ann Swank

Doğum Tarihi:  Temmuz 30, 1974

Doğum Yeri:  Amerika Birleşik Devletleri

İş: Aktris

 

Charlize Theron

Gerçek Ismi: Charlize Théron 

Doğum Tarihi:  Ağustos 7, 1975

Doğum Yeri:  Güney Afrika

İş: Aktris

 

Erkekler

Ben Affleck

Gerçek Ismi: Benjamin Géza Affleck-Boldt 

Doğum Tarihi: Ağustos 15, 1972

Doğum Yeri:  Amerika Birleşik Devletleri

İş: Aktör, yönetmen, yazar

 

Edward Norton

Gerçek Ismi:  Edward Harrison Norton

Doğum Tarihi:  Ağustos 18, 1969

Doğum Yeri:  Amerika Birleşik Devletleri

İş: Aktör, film yönetmeni, yapımcı

 

Kobe Bryant

Gerçek Ismi:  Kobe Bean Bryant

Doğum Tarihi:  Ağustos 23, 1978

Doğum Yeri:  Amerika Birleşik Devletleri

İş: Basketbolcu

 

Bill Clinton

Gerçek Ismi:  William Jefferson Blythe III

Doğum Tarihi:  Ağustos 19, 1946

Doğum Yeri:  Amerika Birleşik Devletleri

İş: Politikacı

 

Robert De Niro

Gerçek Ismi:  Robert Anthony De Niro Jr.

Doğum Tarihi:  Ağustos 17, 1943

Doğum Yeri: Amerika Birleşik Devletleri  

İş: Aktör, önetmen, yapımcı

Roger Federer

Gerçek Ismi:  Roger Federer

Doğum Tarihi:  Ağusto 8, 1981

Doğum Yeri:  İsviçre

İş: Tenis oyuncusu

Dustin Hoffman

Gerçek Ismi:  Dustin Lee Hoffman

Doğum Tarihi:  Ağustos 8, 1937

Doğum Yeri:  Amerika Birleşik Devletleri

İş: Aktör

 

 

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu

Grubunuz: Ateş, pozitif

Burcunuz: Erkek

Üstün Olduğunuz Konular: Yaratıcılık ve planlama

Sizi Siz Yapanlar:  Özgüvenli, mert, cesur, güçlü, cömert, yaratıcı

İstedikleriniz: Yükseğe ulaşmak

Amacınız: Çok şeye kavuşmak

Üstesinden Gelmeniz Gereken Huyunuz: Kibir, kendini beğenmişlik

Gününüz: Pazar

Taşınız: Sarı safir ve elmas

Renkleriniz: Sarı ve krem rengi

Müzikleriniz: Eğlenceli ve oynak şarkılar

Zayıf Olduğunuz Hastalıklar:  Kalp ve kan dolaşımı hastalıkları

Uyumlu Eşiniz: Yay ve Koç

Meslekleriniz: Askerlik, doktorluk, kimyacı, dişçi, güzellik uzmanı

Aslan Burcunun Özellikleri

Aslan burcu, kendinden emin, güvenli, güçlü, otoriter, canlı, etkileyici ve gururludur. Her zaman karşısındaki insandan övgü bekler. Zorluklar karşısında, mert ve cesur davranışlar sergileyerek, tam bir liderlik örneği gösterir. Bu burcun insanları, sanki lider olmak ve yönetmek için doğmuşlardır. Cömert, sevecen ve neşeli yapılarıyla, herkesin kalbini kolayca kazanabilirler.

 

Bu pozitif özellikler yanında, inatçı, otoriter, kendini beğenmiş, ukala ve dikkat çekmek isteyen hareketleri, Aslan Burcu ile ilişki kurmayı bazen zorlaştırabilir. Aslan burcu sabit nitelik taşıdığı için tutucu, inatçı ve sabit fikirlidir ve bir konuda karar verdi mi, onu bu kararından döndürmek imkansız olabilir.

 

Burçlar arasında, liderlik özelliği en fazla gelişmiş olanlardan biridir. Yönetme ve liderlik etme isteği hiçbir zaman tükenmez. Kendisinin çok önemli olduğuna inanır. Bazen fazla kendini beğenmiş ve kibirli olabilir. Egosu fazlasıyla yüksek olsa bile, aslında özünde iyi kalpli bir insandır.

 

Yapıcı fikirlere sahiptir. Büyük işlere kalkışır, hedeflerinin arkasından gider, büyük düşünür ve cesareti ile her zaman istediğini elde etme yolunda, emin adımlarla ilerler. Özellikle yaratıcı ve kültürel alanlarda büyük başarı sahibi olabilir. İşi ne olursa olsun, yaptığı işe kendi damgasını vurur ve hepsinde biraz gösteriş vardır. Kendine olan sonsuz güveni sonucunda, örgütlenme ve liderlik isteyen zorlu işlerde başarılı olur.

 

Aslan, her zaman odak noktası olmak ve tüm dikkatleri üzerine çekmek ister. Lider olarak yaratıldığına inanır ve ona göre hareket eder. Güçlü kişiliği karşısında etrafındakiler çoğu zaman, meydanı ona bırakır. Aslan burcu insanı çok gururludur ve bu aşırı gurur duygusu başkaları üstünde baskı yaratabilir. Başkalarının yaşamını daha iyi düzenleyip, yönetebileceğine inandığından, ilişkide olduğu insanlar üzerinde baskı kurmaya çalışır ve ancak karşısındaki insan bunu kabullenebilirse, Aslan ile ilişkilerini devam ettirebilir.

 

Aslan’ın baskıcı ve yönetici davranışlarının altında aslında yumuşak ve sevecen bir kalp vardır. İnsanlık için adeta kendini feda eden bir yapıya sahiptir. Bu yüzden çok fedakarlıklara katlanıp, etrafındaki insanlara yardım elini uzatır.

 

Merhametli ve sıcakkanlı yapısıyla tam bir aşk insanıdır. İçten, ateşli ve tutkuludur. Aslan burcunun manyetik alanı güçlü olduğu için bu burca rastlayan insanlar onun etrafından kolay kolay ayrılmazlar.  Aşk ilişkilerinde her zaman sevildiğini ve beğenildiğini bilmeye ve bol bol övülmeye çok ihtiyacı vardır. Onu övmekten vazgeçtiğiniz anda çok bozulacak ve bunu açıkça size belli edecektir. Siz onu sevdiğiniz ve sadık olduğunuz sürece, aynı sevgi ve sadakati, o da size gösterecektir ama ona olan ilginizi kaybederseniz, duyguları incinir ve ilgiyi başka kişilerde aramaya başlayabilir. Bundan dolayı, ona her zaman yeterli ilgiyi gösterdiğinizden emin olun.

 

Dürüst, güvenilir ve açık sözlüdür. Asla arkanızdan iş çevirmez ve aldatıldığını anladığı anda, sizi siler, bir daha da arkasına dahi bakmaz. Kızdığı zaman çok ateşli olur. Çok sinirli bir yapısı olmasa bile gururu kırıldığı anda, öfkesini kontrol edemeyip, çok agresif tavırlar sergileyebilir. Buna rağmen, kin tutamayan yapısı yüzünden hemen yumuşayacak ve olanları unutacaktır.

 

Aslan insanı, enerjik, neşeli ve cömerttir. Sosyalleşmeyi ve arkadaş edinmeyi sever. Gezmek, eğlenmek ve yeni insanlarla tanışmak, onun için vazgeçilmezdir. Gösterişe bayılır, pahalı zevkleri vardır ve lükse düşkündür. Pahalı restoranlarda yemek yemek, en kaliteli kıyafetleri giymek ve en güzel evlerde oturmak için bazen parasını düşüncesizce harcayabilir ve büyük borçlara girebilir. Kendine çok güvendiği ve çok rahat para kazanabileceğini düşündüğü için, tutumlu olmaya hiç önem vermez. Para, Aslanlar için, pahalı zevklerine ulaşabilecekleri bir araçtır.

Aslan Burcu Kadını

 

Aslan burcu kadını, kendine güvenir, her zaman dürüst ve iyi niyetlidir. Karşısındaki insanlardan da aynı davranışları bekler. Yalandan her zaman nefret eder ve karşı tarafın yalan söylediğini fark ettiği anda, ondan uzaklaşır. İnsanlara güvenmesi zordur, bu yüzden de dost seçerken çok dikkatli davranır. Buna rağmen, farklı insanlarla tanışmaktan ve onlarla dost olmaktan büyük zevk alır. Siz, siz olun, Aslan kadınının dostluğunu kötüye kullanmayın çünkü bir daha onun yüzünü göremeyebilirsiniz.

 

Aslan burcu kadını, rol yapmayı sever. Hayatı çoğu zaman bir oyun sahnesi gibi görür. Karşısındakileri cazibesi ile değil, hoş sohbeti ve neşeli tavırları ile kendisine hayran bırakır. Enerjisi hiçbir zaman tükenmez. Hayatı dolu dolu yaşamak ister, bu yüzden her daim saçtığı pozitif enerji ile insanları güldürür ve eğlendirir. Aslan kadını ile arkadaş olmak keyiflidir. Eğer onun güvenini kazanmış ve yakın dostu olmuşsanız, şanslısınız demektir. Aslan kadını ile hayatınız daha da güzel bir hale gelecektir.

 

Aslan burcu kadını oldukça cömerttir, bazen bu cömertliği abartıp, parasını oraya buraya savurmaya başlayabilir. Bundan dolayı, kolay kolay birikim yapamaz. Lükse ve marka kıyafetlere düşkünlüğünden dolayı, para biriktirmesi çok zordur. Onun için paradan çok, her şeyin en iyisine sahip olmak önemlidir.

 

Aslan burcu kadını ile aşk yaşamak çok kolay değildir. O, elbiselerin, evlerin, arabaların en iyisini istediği gibi, erkeğinde en iyisini ister. Aslan kadınının birlikte olacağı erkek, her yönüyle ona layık olmalıdır. Birlikte olduğu erkekten, çok şey talep eder ama partnerini mutlu etmek için, bir o kadarını da kendisi yapar. Onun için en önemlisi sorunsuz ilişkidir. Her şeyin kontrolünün kendi elinde olmasını ister. Bırakın, kontrol onda olsun. İlişkiyi sürekli canlı tutabilmek için elinden gelen her şeyi yapacak ve partnerini, her zaman bulutlarda dolaştıracaktır.

 

Aslan burcu kadını bağımsızlığına düşkündür, eşlerinin veya sevgililerinin onları kısıtlamasından ve baskı yapmasından hiç hoşlanmaz. İş hayatındaki başarısı, kendine güveni ve çalışkanlığı sonucunda, girdiği her işte başarılı olması mümkündür. Her zaman kendi ayakları üzerinde durmaya çalışır ve bunu başarır. Buna rağmen, yine de birine bağlanmayı ister. Kendisi gibi başarılı, sevecen, güvenilir ve sadık bir erkek bulduğu anda onun için her türlü fedakarlığı yapmaya ve tam bir ev kadını olmaya hazırdır. Her zaman eşine ve çocuklarına bağlı kalır. Otoriter yapısı nedeniyle, aile içinde kuralcı ve katı tavırlar sergileyebilir.

Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkeği, gururlu ve kendine güvenlidir. Her zaman övülmek ve el üstünde tutulmak ister. Eğer Aslan bir sevgiliniz varsa, yaptığı her şeyi takdir etmeli ve ne kadar üstün olduğunu ona şıkça hatırlatmalısınız. Bir Aslan erkeği, ne kadar iyi olduğunu duymaktan asla sıkılmayacaktır.

 

Aslan burcu erkeği, iş konusunda çok başarılıdır, özellikle yaratıcılığı fazlasıyla gelişmiştir. Aslan burcu erkeği sorumluluk sahibidir ve işlerinde detaycıdır. Pratik zekası ve tavırları sayesinde, her işin üstesinden gelir ve başarılı olur. Her zaman lider olmayı ve yönetmeyi sever.

 

Aslan erkeğinin belki de en olumsuz özelliği kolay öfkelenmesidir. Öfkesi çok korkutucu olur ama fazla uzun sürmez. Öfkelendiği zaman karşısındaki insanların, onu sakinleştirmesini ve ona hak vererek desteklemesini ister. Onun sakinleşmesini beklemek her zaman en iyi davranış olacaktır.

 

Her zaman hareketli, neşeli ve enerji doludur. Onlarla dost olmak keyiflidir. Çevresini kolaylıkla etkileyebilir ve popüler olur. Gittiği her yerde yalnızca görünüşüyle değil, esprileri ve hoş sohbeti ile de dikkat çeker. Rahata ve lüks yaşamaya düşkündür. Gezmeyi, eğlenmeyi ve sosyalleşmesi çok sever.

 

Aslan burcu erkeği, zeki, sevecen ve romantiktir. İkili ilişkilerde mükemmel bir partner olacaktır ama tabi onunla beraber olmak, çok da kolay değildir. Her girdiği ortamda kolayca fark edilen Aslan erkeğini, elde tutmak için en az onun kadar gösterişli olmanız gerekebilir. Bu erkek, yanlarındaki kadın ile gurur duymak ister. Birini sevdiği zaman iyi bir aşık olur. Sadık ve fedakar ama bir o kadar da canlı, enerjik ve eğlenceli kadınlara ilgi duyar. Tatlı ve sevecen olmasına rağmen gururunu incitecek hiçbir hareketi affetmez. Ayrıca bu burcun erkeği, kıskanç ve sahiplenicidir. Partnerini, kıskandığı zaman onunu hayatını cehenneme çevirebilir. Bundan dolayı karşından güven ve sadakat bekler.

 

Aslan burcu erkeği, evlenmek ve yuva kurmak ister. Çocuklarına düşkün ve sevecen bir baba olur. Eşiyle gurur duymak ister. Sadık bir eştir ve karısından da aynı sadakati bekler. Evine ve çocuklarına çok bağlı bir eş ister. Aile yaşamında diktatör tavırlar sergileyerek, her istediğinin anında olmasını arzu edebilir. Eleştiriden hiç hoşlanmadığı için, partnerlerinin onları eleştirmek yerine tatlı dille ve kırıcı olmadan onlarla konuşmasını ister. Kendisi her ne kadar özgürlüğüne düşkünse, eşlerine karşı çok kıskanç ve sahiplenici tavırlar sergileyebilir.

 

 

 

Aslan Burcu İlişkiler ve Uyum

Aslan ile Koç Birlikteliği

 

Siz de Koç sevgiliniz de canlı, enerji dolu ve heyecanlı yapılara sahip olduğunuz için, birbirinizi çok iyi anlayacak ve çok eğlenceli bir ilişki yaşayacaksınız. İkiniz de çabuk öfkelendiğinizden sık sık kavga edebilir ama bu kavgaları da ilişkinizin eğlenceli bir tarafı olarak görebilirsiniz.

 

Bu ilişkide sizi bir arada tutan tutkularınız olacaktır. Uçlarda yaşanacak, tutkulu ve ateşli bir ilişkiye hazır olun.

 

Aslan ile Boğa Birlikteliği

 

Boğa ile yaşayacağınız bir birliktelik çok da kolay olmayabilir. Birçok noktada fikir ayrılıkları ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İkinizde lükse düşkün ve pahalı zevkler peşinde olduğunuz için bu noktada iyi anlaşacaksınız.

 

Yatakta da zevkleriniz aynı olduğundan, bunu ilişkinizi yürütebilecek bir avantaj olarak kullanabilirsiniz.

 

Bu beraberlikte, ikinizde özverili olup, birbirinizi daha iyi anlamaya çalışırsanız, ilişkiyi yürütmeniz çok daha kolay olacaktır.

 

Aslan İle İkizler Birlikteliği

 

İkizler ile mükemmel bir çift olabilirsiniz. İkizler ile Aslan sanki birbirleri için yaratılmış iki burçtur. İkizler canlılığı ve konuşkanlığı ile hayatınıza neşe katacaktır.

 

İkizler, flört etmeye bayılır ama aslında kötü bir niyeti yoktur. Bu huyunu kabul ederseniz, harika bir ilişki yaşamanız muhtemeldir.

 

Yatakta da mükemmel bir çift olacaksınız. Fakat unutmamanız gereken en önemli nokta, İkizler sevgilinizi elinizden kaçırmak istemiyorsanız, onu kısıtlamamaya çalışın.

 

Aslan İle Yengeç Birlikteliği

 

Yengeç sevgiliniz ile birbirinizi tamamlarsınız. Sizin eksikliğinizi hissettiğiniz şeyler, onda mevcuttur, bundan dolayı diğer parçanızı bulmuş gibi hissedebilirsiniz.

 

Yengeç burcu, hassas ve duygusal bir yapıya sahip olduğu için, size istediğiniz ilgiyi ve şefkati sonuna kadar gösterecektir. Yatakta da bu ilgi sizi çok memnun edecektir. Bunun keyfini çıkarın.

 

Bir Yengeç ile birlikteyseniz, dikkat etmeniz gereken şey, size olan güvenini boşa çıkarmamanızdır. O, çok hassas ve kırılgan olduğundan, onu üzecek davranışlardan uzak durmanız en iyisi olacaktır.

 

Aslan İle Aslan Birlikteliği

 

İkizinde canlı, hareketli, enerjik ve romantiksiniz. Aslan sevgilinizle çok iyi anlaşabileceğiniz gibi, çok uyumsuz da bir çift olmanız mümkündür.

 

Her ikiniz de da yatakta çok tutkulu ve heyecanlısınız. Bu noktada çok uyumlu olabilirsiniz.

 

Bu ilişkiyi yürütmek için yapmanız gereken, birbirinizin duygu ve düşüncelerine saygı göstermek ve karşıdakine baskı uygulamamaktır. Eğer bunu başarabilirseniz, iyi bir ilişki yaşamanız mümkün olabilir.

 

Aslan İle Başak Birlikteliği

 

Başak sevgiliniz ile aslında çok farklısınız. Onun temizliği, nazikliği ve şıklığı ile her zaman gurur duyarsınız. Ona nazik ve anlayışlı yaklaştığınız sürece, bu ilişkiyi devam ettirebilirsiniz.

 

Yatakta, biraz tutucu olan Başak sevgilinizi rahatlatmanız ve kendisini iyi hissedeceği bir ortam hazırlamanız çok önemlidir.

 

Ona karşı her zaman dürüst olun, onu eğlendirmek, endişelerini azaltmak ve kabuğunu kırmak için destekleyin.

 

Başak aslında sizin için çok iyi bir eş olabilir. Bundan dolayı, onun gururunu kırmamaya çalışın ve bu ilişkiye bir şans verin.

 

Aslan İle Terazi Birlikteliği

 

Terazi sevgiliniz ile yaşadığınız ilişki, gerçekten çok canlı ve eğlenceli olacaktır. Dolu dolu yaşanacak bir beraberliğe hazır olun. Terazi sizin için iyi bir partnerdir.

 

Terazi çok kararsız olduğundan,  onun fikirlerine saygı gösterin. Kendi bildiğinizi ona kabul ettirmeye çalışmayın. Onun yanında her zaman bakımlı ve temiz olun. Özellikle yatakta, onun gösterdiği özeni, sizin de göstermenizi ister. Buna dikkat edin.

 

Siz, hem çok yakın iki arkadaş, hem de ömür boyu beraber olabilecek bir çiftsiniz. Aranızdaki bağ hiçbir zaman kopmayacaktır. Bunun değerini bilin.

 

Aslan İle Akrep Birlikteliği

 

Akrep sevgiliniz ile ilişkiniz yoğun ve tutkulu olacaktır. Hem kavgalarınız, hem sevişmelerinizde tutku hiçbir zaman eksik olmayacaktır. Bundan dolayı, heyecanlı ve gizemli bir ilişkiye hazır olun.

 

Akrep, duygularını çok belli etmez, bu yüzden sevgisini ağırlıklı olarak gösteren taraf genelde siz olacaksınız.

 

İkiniz de çok kıskanç ve sahiplenici olduğunuz için, aranızdaki sadakat çok güçlü olacaktır. Akrep sevgilinize yapacağınız en büyük yanlış ise ona yalan söylemek veya aldatmaktır. Bu konuda çok dikkatli olun, yoksa geri dönüşü olmaz.

 

Bu ilişkide, karşılıklı olarak inadınızı bir kenara bırakabilir ve birbirinize karşı üstünlük sağlamaktan vazgeçerseniz, harika ve tutkulu bir ilişki yaşayacağınız kesindir.

 

Aslan İle Yay Birlikteliği

 

Yay ile sanki birbiriniz için yaratılmışsınız. Çok iyi anlaşırsınız. Onun yanında hiçbir yerde olmadığınız kadar kendinizi iyi hissedersiniz. İkiz de heyecanlı ve hayat dolu olduğunu için girdiğiniz her ortamda da sevilen bir çift olursunuz.

 

Yatakta da aynı uyum içinde olacak ve her zaman çok eğlenceli ve tutkulu beraberlikler yaşayacaksınız.

 

Yay sevgilinizin fazla açık sözlü olması, sizi bazen kırsa da, bu huyuna alışmanız çok zor olmayacaktır. Yay, özgürlüğüne çok düşkün olduğu için, onu kısıtlamaktan kaçının.

 

Yay ile ufak tefek anlaşmazlıklar yaşasanız da, harika bir birlikteliğiniz olacağından, şüpheniz olmasın.

 

Aslan İle Oğlak Birlikteliği

 

Oğlak sevgilini için birçok fedakarlıkta bulunabilirseniz, bu ilişkinin yürümesi mümkün olabilir.

 

İkinizde, lüksten ve sosyal faaliyetlerden hoşlandığınızdan, bunu ilişkinizin iyiliği için avantajınıza kullanabilirsiniz.

 

Oğlak partnerinizin, işkolik olması ve size çok zaman ayıramaması, sizi çoğu zaman rahatsız etse de buna alışmaya çalışmanız iyi olacaktır.

 

Siz biraz daha eğlenceye düşkün ve umursamaz olduğunuz için, Oğlak sizi düzene sokabilir ve hayatta daha başarılı olmanızı sağlayabilir.

 

Oğlak sevgiliniz ile yatakta iyi bir ikili olabilirsiniz. Onun ilgili tavırları çok hoşunuza gidecektir. Tek yapmanız gereken, onu biraz rahatlatıp, sakinleştirmektir.

 

Bu ilişki çok mümkün görünmese de, birbirinizi her yönüyle kabullenirseniz, daha düzenli ve dengeli bir hayata ve ilişkiye sahip olabilirsiniz.

 

Aslan İle Kova Birlikteliği

 

Kova sevgiliniz size çok benzemez. Onun gizemini çözmeye çalışmak sizi zorlayacaktır. Kova, her zaman sizi tutucu ve sabit görüşlü olduğunuz için suçlayacaktır. Bu da ilişkinize zarar verebilir.

 

Kova, sizin kadar lükse ve eğlenceye düşkün değildir. Bu noktada da birbirinizi anlamanız zorlaşabilir. Ondan istediğiniz ilgiyi ve sevgiyi her zaman göremeyeceğiniz için, kendinize güveniniz sarsılabilir.

 

Kov sahiplenmeyi ve kısıtlanmayı sevmez, siz ise tam tersi sevdiğiniz insanı sahiplenmek istersiniz. Bu noktada da anlaşmazlıklar yaşamanız mümkündür.

 

En uyumlu olduğunuz yer yatak odasıdır. Onun tutkusu sizi çok heyecanlandıracaktır.

 

Eğer Kova sevgilinizi gerçekten çok seviyorsanız, bu ilişki için fedakarlık yapmaktan çekinmeyin, o zaman mutlu bir beraberlik yaşamanız olasıdır.

 

Aslan İle Balık Birlikteliği

 

Balık sevgiliniz ile çok uyumlu bir çift sayılmasanız da, çoğu zaman iyi bir ilişki yaşamanız mümkündür.

 

İkinizde duygusal ve romantik olduğunuz için, çok romantik bir beraberlik söz konusu olabilir. Ona bol bol sevgi ve ilgi göstermenizi bekleyecektir. Bunu yaptığınız sürece, aranızda uyum devam edecektir.

 

Balık, bazen içine kapanır ve yalnız kalmak ister. Bu durumda ona anlayış gösterin ve sabırlı olun.

Yatakta, Balığın size olan ilgisi çok hoşunuza gidecektir. O, her şeyiyle kendini size teslim edecektir.

 

Balık sizin gibi sabit görüşlü olmadığı için, ilişkinizde esnek olan ve fedakarlıkta bulunan taraf o olacaktır. Bunu kötüye kullanmamaya dikkat edin.

 

Balık sevgilinizi el üstünde tuttukça, ona sevginizi gösterdikçe, ilişkiniz bir ömür boyu sürebilir.

 

Aslan Burcu Yıllık Yorum

ASLAN

KARİYER

Kim demiş ki siz sabredemezsiniz diye. 2012 yılının başlarından bu yana o kadar çok şeye sabrettiniz ki sizden beklenen güç gösterilerini yapacak o kadar çok fırsat varken, sabırla yolunuza devam ettiniz. 2013, sizden çok şey öğrenecek.

Siz, gücü temsil eden bir burçsunuz. Buna rağmen, güç gösterilerinden uzak; sakin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz.

Şimdiden bilginize, olgun ve gözlemci olmayı başarmak; kimse için kolay olmayacak. Ama siz bunları zaten biliyorsunuz. Sabrınız ve sakinliğinizle, geçtiğimiz yıla damganızı vurdunuz diyebiliriz.

Yeni yılın ilk dört ayında, yeni başlayacağınız her türlü konuda hızla öne çıkacak ve takdir göreceksiniz. Buna şaşırmamalı, siz yönetmeyi ve hakim olmayı çok seversiniz. Bu iktidarı kaybetmemek için de var gücünüzle çalışırsınız.

Bu yıl bir ilke daha imza atıp kendiniz için, eğitim olsun, iş kurmak olsun; bireysel yatırımlar yapabilecek, bunlar için gerekli sermayeyi yaratacaksınız.

2013 yılının sonunda, oturup geçmişe göz atmayı unutmayın çünkü kendinizle gurur duyacağınız çok detay olacak.

AŞK

Her konuda olduğu gibi bu konuda da sizi kimsenin anlamadığını düşünüyorsunuz. 2012 yılının ortalarından bu yana tüm ilişkilerden kendinizi çekmiştiniz. 2013 ortalarından itibaren daha sakin bakmaya başlayabilirsiniz.

Eleştirel tavrınız az da olsa yumuşayacak yeni yılda. Aslında en çok kendinizi üzüyorsunuz. Bilmeniz gereken en önemli detay ve huyunuz diyebiliriz. Kendinize bu kadar yüklenmeyin. Hemen de alınmayın. Ama isterseniz mükemmeli yakalayabilecek anlayışa ve romantizme sahipsiniz, bunu da bilin. Yeter ki sizi kendi halinize bıraksınlar.

Siz, başınızda görünmez tacınızla dolanırsınız etrafta; kalabalık içinde fark edilirsiniz. Yeni yılda, kendinize güvenin ve eleştiri oklarınızı kullanmamaya çalışın.

Kolay değil, 2012 sizi çok yordu. Sevgilinizle ilişkinizde sizin de yeni bir şansa ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Hiçbir şey için geç kalınmış olduğunu düşünmeyin ve harekete geçin. Mutluluğunuzu inşa etmek sizin elinizde unutmayın. Cesaretli olun ve fırsatları kaçırmayın.

Siz, aşk filmlerinin baş kahramanısınız her zaman. Sıcak, romantik ve ateşli tavırlarınızla; güzel aşk başlangıçları yapabilirsiniz. Yetkin konuşma yeteneğinizle güzel şiirler okuyarak, yeni doğabilecek aşk fırsatlarını değerlendirin.

TAVSİYE

Anlaşılmaz olduğunuzu düşünmek, sizi yalnız bırakır. Bunu kendinize yapmayın ve yaşadığınız durumları her insanın yaşayabileceğini aklınıza getirin.

ÖNERİ

Geçtiğimiz yıl sizi fazlasıyla yordu ama şöyle bir arkaya bakmak ve düşünmek iyi gelecek, kendinize olan güveninizi perçinlemek hiç fena olmaz. Unutmayın aşırı hassas ve alıngan olmak, hayatı zorlaştırmaktan başka bir işe yaramıyor. Ne kendinizi yorun, ne de size değer veren insanları.

Aslan Burcu Aylık Yorum

Mayıs Ayı

Adım adım başarıya yaklaşıyor olmanızın heyecanı tüm vücudunuzu sarmış olmalı. 29 Nisan’da yaşanmış olan Güneş tutulması, işinizle ilgili daha kalıcı projelere girmenize yol açtı. Kısa süreli işler yerine, uzun vadede size kazanç getirecek alanlara yönelmiş olabilirsiniz. Mayıs ayının ilk haftası kafanızı karıştıran konular gündeme gelebilir. Merkür’ün İkizler burcuna geçişi, farklı sektörleri sizin gözünüzde cazip hale getirse de, 14 Mayıs’taki Dolunay’ı unutmamak lazım.

Dolunay sizi ailenizle karşı karşıya getirebilir, onların yönlendirmesiyle şekil almak istemediğinizi sert bir tavırla gösterebilirsiniz. Ses tonunuzdan, mimiklerinize kadar yaptığınız tüm hareketler karşı tarafta olumsuz bir etki bırakacaktır. Ailenizle iddialaşmak yerine, orta yolu bulun ve ego savaşından vazgeçin.

28 Mayıs’ta İkizler burcunda gerçekleşecek Yeniay’ın yapıcı özelliklerini 3 gün öncesinden hissetmeniz mümkün. Grup çalışmaları, ortaklaşa yapılan işler ön planda olacağı için, kalabalık ortamlarda şansınız oldukça yüksek. Partnerinizle yaşadığınız ve sizi düşündüren olaylar ise Yeniay ile birlikte geride kalacak. İş ortamında söz sahibi olmak için ben demek yerine biz demeyi tercih edin ve çalışma arkadaşlarınıza biraz daha fazla önem verin. Unutmayın, birlikten kuvvet doğar!

Mayıs ayının gündemi: Her şeyin gitmesi gerektiği gibi gittiğini bilmeyi öğrenin…

Aşk tılsımı: Aşk sana çok yakışıyor, özellikle de karşılıklı olunca… Asla vazgeçme!

Ve seks: Partnerine biraz tutkularından bahset, seni anlamasını sağla…