Yönetmen Cevdet Mercan'ın Yasak Aşkı Gülcan Arslan'mış

“Bir Çocuk Sevdim” adlı dizinin evli yönetmeni Cevdet Mercan ile genç oyuncu Gülcan Arslan arasındaki yasak aşk, su yüzüne çıktı.

Yönetmen Cevdet Mercan'ın Yasak Aşkı Gülcan Arslan'mış

Henüz 26 yaşındaki Gülcan Arslan ile 46 yaşındaki Cevdet Bey ‘in ilk yakınlaşmasının, geçen sene “Her şeye Rağmen” adlı dizi çekiminde başladığını duyduk. Önceleri gizli saklı olan bu yasak aşk, şimdilerde gözler önünde.

Dizi setinde el ele kol kola görülen çift, artık ne eleştirilerden, ne de şaşkın bakışlardan kaçıyorlar. Evli ve bir kız babası olan Cevdet Bey, sanıyoruz ki eşi ile olan bağları koparmaya hazır. Ortada 20 yıllık bir evlilik olmasına rağmen, onların bu denli rahat oluşu, bazılarını rahatsız etmiş. Aşk bu, dur durak dinlemez. Başımıza gelmeden, sadece eleştirmek hata olur. Evli olan kişi bir kadın olsaydı ve başka bir erkekle görülseydi, tüm erkekler şu an yönetmen Cevdet Bey'e gösterdiği kadar tolerans ve anlayış gösterir miydi acaba? Bakalım bu aşk, daha ne sesler getirecek?
YAZAR HAKKINDA

author.name

Selda Sadak


1984 Beykoz İstanbul’da dünyaya geldi. Moda ve modanın toplum üzerindeki etkisini daha derinden öğrenmek ve araştırmak için üniversitede, ''Hazır Giyim Öğretmenliği’’ üzerine eğitim aldı. Mezun olur olmaz, Amerika’ya taşınıp, 5 sene San Francisco’da yaşadı.

 

Selda öğretmenlik yaptığı bu süre içerisinde, kişisel gelişim üzerine çeşitli kurs ve seminerlere katılma fırsatı buldu. Uluslararası İngilizce Öğretmenliği Sertifikası aldı.Şimdi ise tiyatroya olan aşkından dolayı temel oyunculuk üzerine eğitim alıyor. Bunun yanında kendine özgü uslubü ile yazdığı deneme ve şiirleri bir gün bir kitapta toplamayı düşünüyor. Ayrıca Selda için, tam bir fotoğraf tutkunu da diyebiliriz. Daha çok portre ağırlıklı olan çalışmalarını da zamanı geldiğinde güzel bir projenin içinde değerlendireceğini söylüyor.

 

Selda, hayatını sanat, edebiyat, keşif ve macera eksenleri ile tanımlıyor.

Tum Yazılarını gör

Yorumlar