Reza Zarrab'ın Servetinin Asıl Sahibi Kim?

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab çiftinin sahip olduğunu düşündüğümüz bütün malların aslında yapılan bir anlaşma ile halen Reza Bey’in babasının üzerine olduğu konuşuluyor.

Reza Zarrab'ın Servetinin Asıl Sahibi Kim

Evliliklerinden bu yanan Reza Zarrab’ın, Ebru Gündeş’e hediye ettikleri inanılmaz bir servet değerinde. Kanlıca’da yaklaşık 26 milyon değerinde ikiz yalı, 3 Milyon değerinde bir ofis, spor araba, 1 milyon 850 bin liralık yazlık, Dubai’de bir ev bu değerli hediyelerden bazıları arasında.

Birçoğumuzun şaşkınlık içinde okuduğu bu mal varlığının asıl sahibinin Rezan Bey’in babasının olduğu iddiaları şimdilerde ortaya atılan söylentiler arasında. Söylentilere göre çiftimiz, yaptıkları bir protokol ile sadece bunları kullanma hakkına sahiplermiş.

Bu fısıltılar ne kadar doğru, ne kadar yanlış şu anda tam bir netlik yok ama böyle bir protokol varsa şartları nedir merak ettik doğrusu. Bakalım bu dedikodulara Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'ın tepkileri ne olacak?
YAZAR HAKKINDA

author.name

Selda Sadak


1984 Beykoz İstanbul’da dünyaya geldi. Moda ve modanın toplum üzerindeki etkisini daha derinden öğrenmek ve araştırmak için üniversitede, ''Hazır Giyim Öğretmenliği’’ üzerine eğitim aldı. Mezun olur olmaz, Amerika’ya taşınıp, 5 sene San Francisco’da yaşadı.

 

Selda öğretmenlik yaptığı bu süre içerisinde, kişisel gelişim üzerine çeşitli kurs ve seminerlere katılma fırsatı buldu. Uluslararası İngilizce Öğretmenliği Sertifikası aldı.Şimdi ise tiyatroya olan aşkından dolayı temel oyunculuk üzerine eğitim alıyor. Bunun yanında kendine özgü uslubü ile yazdığı deneme ve şiirleri bir gün bir kitapta toplamayı düşünüyor. Ayrıca Selda için, tam bir fotoğraf tutkunu da diyebiliriz. Daha çok portre ağırlıklı olan çalışmalarını da zamanı geldiğinde güzel bir projenin içinde değerlendireceğini söylüyor.

 

Selda, hayatını sanat, edebiyat, keşif ve macera eksenleri ile tanımlıyor.

Tum Yazılarını gör

Yorumlar