Alper Kul İle Aylin Kontente'nin Bebekleri Oldu

Aylin Kontente anne oldu.

Alper Kul Ile Aylin Kontente'nin Bebeği Oldu

Hatırlarsanız oyuncu Alper Kul ile Aylin Kontente 18 Aralık 2012'de eğlenceli ve her anı kahkaha dolu bir düğünle evlenmişlerdi.

Çiftin mutluluklarınıza diyecek zaten bir söz yoktu fakat bir de bunun üstünde bebek sahibi olmaları bu mutluluğa mutluluk kattı. Miniğin gelişini babası Alper Kul Instagram'dan duyurdu. Alper Bey ''Geldi'' dedi ve bebeğinin minicik parmaklarının olduğu fotoğrafı paylaştı.

Çiftimizi tebrik ediyor henüz adını bilmediğimiz minik bebeklerine de ''Hoşgeldin!'' diyoruz. Bakalım üçünün aynı karede olduğu bir fotoğrafı sizlerle ne zaman paylaşabileceğiz?
YAZAR HAKKINDA

author.name

Selda Sadak


1984 Beykoz İstanbul’da dünyaya geldi. Moda ve modanın toplum üzerindeki etkisini daha derinden öğrenmek ve araştırmak için üniversitede, ''Hazır Giyim Öğretmenliği’’ üzerine eğitim aldı. Mezun olur olmaz, Amerika’ya taşınıp, 5 sene San Francisco’da yaşadı.

 

Selda öğretmenlik yaptığı bu süre içerisinde, kişisel gelişim üzerine çeşitli kurs ve seminerlere katılma fırsatı buldu. Uluslararası İngilizce Öğretmenliği Sertifikası aldı.Şimdi ise tiyatroya olan aşkından dolayı temel oyunculuk üzerine eğitim alıyor. Bunun yanında kendine özgü uslubü ile yazdığı deneme ve şiirleri bir gün bir kitapta toplamayı düşünüyor. Ayrıca Selda için, tam bir fotoğraf tutkunu da diyebiliriz. Daha çok portre ağırlıklı olan çalışmalarını da zamanı geldiğinde güzel bir projenin içinde değerlendireceğini söylüyor.

 

Selda, hayatını sanat, edebiyat, keşif ve macera eksenleri ile tanımlıyor.

Tum Yazılarını gör

Yorumlar