İşte size, doğru erkeği bulmadan önce çoğumuzun hayatına giren ve doğru kişi olduğunu düşündüğümüz erkekler:

Yalnız, Çekici ve Havalı

Çoğu kadın lise veya üniversitede bu erkek ile karşılaşmış ve doğru kişi olduğunu düşünmüştür. O, sizden yaşça büyüktür, bir müzik grubunun üyesidir veya sanatla uğraşıyordur. Onunla tanışınca, hayatınızda gördüğünüz en havalı insan olduğunu düşünürsünüz. Bu erkek şiirler yazar, felsefe ile ilgilenir. İlk zamanlarda kendi yaşınızdaki erkeklere göre çok daha akıllı olduğunu düşünür ve ona tutulur kalırsınız.

Bu erkeğin artıları: Onun yanındayken kendinizi havalı ve farklı hissedersiniz. Karanlıkta çok seksidir ve en havalı deri ceketini giymenize izin verir.

Bu erkeğin eksileri: Aslında göründüğü kadar olgun değildir ve her şeyin varoluş sebebini sorgular.

Mükemmel Özgeçmiş

Bu erkek ailenizle tanıştırmanız için birebirdir ama yine de bir şeylerin eksik olduğunu düşünmeden edemezsiniz. Her zaman naziktir, çok iyi bir işi, evi ve köpeği vardır, tek isteği sizi mutlu etmektir. Yemek pişirir, temizlik yapar, annenizi aramanız gerektiğini hatırlatır ama bütün bunlara rağmen, onun hayatınızın erkeği olduğundan bir türlü emin olamazsınız.

Bu erkeğin artıları: Sizi her yere götürür ve gelir alır. Anneniz onun çok sever. Buzdolabı her zaman doludur, evindeki havlular temizdir ve köpeği çok tatlıdır.

Bu erkeğin eksileri:  Biraz sıkıcıdır. Size tutumlu olmanız ve daha fazla yatırım yapmanız konusunda tavsiyelerde bulunur. İşin gerçeği, size biraz babanızı hatırlatır.

Kötü Çocuk

Aklı başında bir kadın, kaba, kötü karakterli, dengesiz bir erkeğe aşık olmaz gibi gelir ama çoğumuz bu hataya düşebiliriz. Bu erkek dengesizdir. İçten içe onun, sizin için doğru kişi olmadığını bilirsiniz ama bir yandan da size çok çekici geldiği ve yatakta çok iyi olduğu için ondan bir türlü vazgeçemezsiniz. Aranızda tutku vardır ama bu ilişkinizi ilerletmeye ve sağlamlaştırmaya yetmez. Sonunda da ondan hak ettiğiniz değeri görmediğiniz için size kalp kırıklığı ve üzüntüden başka bir şey kalmaz.A

Bu erkeğin artıları: Sürekli heyecan, tutku ve seks.

Bu erkeğin eksileri: Hiçbir zaman ‘’Seni Seviyorum’’ demez. Birlikte yaşamak istediğinizi söylediğiniz zaman size güler, bu adam duygudan yoksundur ve sonunda size üzüntüden başka bir şey vermediğini anlarsınız.

Bağlanma Korkusu

Bu erkekle genellikle hayatımızın erkeği ile tanışmadan önce karşılaşırız. O, bağlanmak istemez, bağlanmaktan korkar. İlişkiniz tutku ve entrikalar ile doludur. Bunun yanında onunla bir şekilde iyi dostluk kurarsınız. Harika bir seksten sonra harika bir sohbet yaparsınız. Kendinizi onun yanında canlı ve aşk dolu hissedersiniz. Sonunda İş ciddiye binmeye başlayıp, evlilik ve birlikte yaşama konuları açılınca, bu erkek korkar ve kaçar.

Bu erkeğin artıları: Harikadır, neredeyse hayatınızın erkeği olduğunu düşünürsünüz.

Bu erkeğin eksileri: Bağlanamaz ve hayal kırıklığı yaşamanıza sebep olur.

Bütün bu erkekler bir zaman, bir yerlerde, hayatımızın parçası olmuş ve bizi doğru erkeğe bir adım daha yaklaştırmışlardır. Zamanında acı veya tatlı ne yaşadıysak, doğru insan karşımıza çıktığı zaman ne kadar özel olduğunu anlamamızı sağlamışlardır.