”Aslında pek de yapmak istemiyorum” seksi

Neden bahsettiğimizi biliyorsunuz, bizce istemeden yapılan seks en kötü seks çeşididir. Partnerlerden biri gerçekten de seks yapmak istemiyor fakat diğeri üzülmesin diye yapıyorsa bu gerçekten de kötü bir sekstir.

Yaralıyken seks

Küçük bir bilek burkulması seksi kötü yapmaz diye düşünebilirsiniz ama bir de bileği burkukken seks yapan birine sorun! Tabii ki bir yeriniz incinmişken seks yapabilirsiniz ama bu şimdiye kadar yaptıklarınızın en iyisi olmayacaktır.

Mutsuz seks

Mutsuzken seksi hisetmek neredeyse imkansızdır. Bu nedenle, biri ağlamak üzereyken ya da mutsuzken seks yapmak gerçekten de kötüdür.

”Aşık değilim sadece eğlenmek için yapıyorum” seksi

Bize göre, sadece eğlencesine yapılan seks iyi bir seks değildir. Tabii ki, eğer aşıksanız ve aşık olduğunuz kişiyle eğlenmek için seks yapıyorsanız sorun yok ama sevmediğiniz biriyle sırf sıkıldığınız için böyle bir şeyi yapmayın.

Zorla yapılan seks

Bu kesinlikle en kötü seks çeşitlerinin başında geliyor! Bu, yanlış, zarar verici ve aynı zamanda yasa dışıdır!

Sarhoş seksi

Sarhoşken yapılan seks, yaptığınız en kötü sekslerden biri olacaktır. En azından bize göre öyle. Daha da kötüsü, ertesi gün seks yaptığıızı bile hatırlamamaktır. Ama etraftaki ayrıntılar size bunu hatırlatacaktır.

 

İşte böyle. Bizce yapılabilecek en kötü seks çeşitleri bunlar. Eminiz bunları okurken sizin de aklınıza bir iki tane gelmiştir. Sizce bir kızın uzak durması gereken en kötü seks hangisidir?