Kadınların zirveye ulaşmasını sağlayacak belli pozisyonlar olduğu konusu bize hep bir efsane gibi gelmiştir. Öyle değil mi? Eğer bu doğruysa neden erkeklerimizi biraz eğitmiyoruz? Bu sorumuzu seks uzmanlarına sorduk ve öğrendik ki gerçekten böyle pozisyonlar varmış! Tabi ki bunları sizlerle paylaşacağız ve böylece herkes hayatının seksini yaşayabilecek! Aklınızı başınızdan alacak orgazmlar için en iyi 10 seks pozisyonunu öğrenmek için okumaya devam edin.

1- Kelebek Pozisyonu ya da Değiştirilmiş Misyoner

Kadın arkası dönük bir şekilde yatağın ucunda dizlerinin üzerine çöker ve erkek arkasından içine girer. Daha sonra kadın bacaklarını erkeğin omuzlarına koyar ve kalçalarını hafifçe yukarıya kaldırır. Bu pozisyon, yoğun bir vajinal orgazm yaratabilecek derin girişle rahim ağzı uyarısı için harika bir açı yaratır. Daha az derin bir girişle erkek ön vajina duvarının, G-noktasına değmesi için uyarabilir.

2- Koital Hizalama Tekniği

Çift misyoner pozisyonda başlar. Erkek kadının içine derin bir biçimde girdikten sonra kadın bacaklarını adamınkilerin arasında birleştirir. Daha sonra erkek ereksiyon halindeki cinsel organı hareket ederken yoğun bir baskı yaratsın ve kadının klitorisinde sürtünme yaratmak için ağırlığını hafifçe öne verir. Bu pozisyon güçlü bir şekilde orgazma ulaşmak için klitoral sürtünmeyi tercih eden kadınlar için mükemmeldir.

3- Dik Asa

Bu tekniği her iki partner de uygulayabilir, ancak alttaki eşin elleri bu iş için daha uygun olacaktır. Baş ve işaret parmaklarınızı birleştirerek penisin etrafında daire oluşturun. Sonra ereksiyon halindeki penisin gerilmesi için aşağıya doğru çekin. Bu daha fazla sinir ucunun ortaya çıkmasını sağlar ve penisin hassasiyetini arttırır. Ayrıca ereksiyonun devam etmesini sağlar. Erkeğinizin aldığı zevki arttırmak için parmaklarınız bu şekilde penisi kavrar bir şekilde ilişkiye girmeyi deneyin.

4- Mutfak Tezgahı

Bu birçok kadının hoşuna gidecek bir pozisyon. Kadın mutfak tezgahı ya da masanın üzerinde sırt üstü yatar ve erkek ayakta kadının içine girer. Oldukça müstehcen, değil mi? Kağıtları ya da tuzluğu bir yana itmek aciliyet ve uygunsuzluk hissini arttıracaktır. Hem erkeğin hem de kadının bu pozisyonda hareket etmesi kolaydır. Teması kesmeniz gerekmez. Erkek kolayca derine girebilir ve kontrol ondadır.  Bu pozisyon her şekilde işe yarayacaktır. İşin sırrı, giysiler, bir an önce kurtulmanız gereken eşyalar ve yatakta olmamaktadır. Müstehcenliği yaşarken hala aranızdaki bağı koruyabilirsiniz, bu yüzden bu pozisyon sizi birçok açıdan memnun edecektir. Mesele akrobat olmak değil, içeriktir.

5- Oturan Makas

Pozisyon derinliği ve açıyı ayarlamak ve ihtiyacı olan klitoral uyarıyı elde etmesi açısından kadının kontrolündedir. Erkek dizlerini bükerek sırt üstü yatar. Kadın bir bacağını erkeğin kalçalarının olduğu tarafa koyarak, diğeri de erkeğin bacaklarının arasından geçirerek onun üzerine oturur. Bu şekilde kadın erkeğini içine alarak kasık kemiklerinin sürtüneceği doğru noktayı bulabilir. Hızı, derinliği ve alacağı uyarı miktarını kadın belirler. İşte bu aklınızı başınızdan alacak bir birleşmenin reçetesidir!

6- Ayakta

Ayakta duran erkek, kadını kalçalarından kavrayarak içine girer. Bunu kadının vücut ağırlığı ve erkeğin gücüne bağlı olarak duvara yaslanarak ya da havada deneyebilir ve çeşitleyebilirsiniz. Bu pozisyonu doğuştan gelen cinsiyet farklıklarından faydalanmak için denemelisiniz: Güçlü erkek ve küçük kadın cinsel deneyimi daha da yükseltecektir. Ayrıca bu pozisyon, çiftin birbirlerine sıkıca sarılmasını sağlar ve bu da fiziksel bağın yanı sıra duygusal bağın da güçlenmesini sağlar. Fiziksel olarak her çifte uygun olmayabilir, ancak bunu yapabilecek olan çiftlere, bu pozisyon, her iki tarafın da aklını başından alacak bir deneyim için şiddetle tavsiye edilir.

7- V

Kadın klitorisinin, klitoris tepeleri arasında kaldığını ve yumuşak Venüs tepesinin etrafını çevrelediği düşünülürse, bu minik esas noktanın, orgazm trenini yakalamak için yeterli uyarıyı almamasına şaşmamak gerek. Fakat elleriniz bu gerçeği değiştirebilir. İşaret ve orta parmağınızla V yapın ve parmaklarınızı aşağıya doğru tutun. Bu V işaretini her bir parmağınız klitorisinizin iki yanına gelecek şekilde Venüs tepesine bastırın. Elinizle derinizi gererek V’yi yukarıya doğru çekin. Bu teknik, ulaşılması zor küçük aşk düğmenizi, daha fazla ilgi gösterebilmeniz için tüm görkemiyle ortaya çıkaracaktır.

8- Salla!

Sevişmenize kısa fakat tahrik edici bir biçimde ara vermek istiyorsanız, bu teknik iç gıdıklayıcı bir mola için mükemmeldir. Erkek kadının içinden çıkar ve penisinin başını kadının klitorisin üzerine koyar. Sonra kadın ya da erkek penisi kökünden kavrayarak sallar. Bu şekilde penisin başı klitorisi her yöne doğru sallamış olur. Bu teknik aynı anda hem klitorisi hem de penisin başını uyararak ikinizin de kısa bir zevk nöbeti geçirmesini sağlayacaktır.

9- Popo Yogası

Eğer erkeğiniz kalçalarıyla oynanmasından hoşlanıyorsa onu yüz üstü yatırıp kalçalarını iki elinizle kavrayın. Bu şekilde her bir yanağı yukarı-aşağı ve sağa sola hareket ettirmenizi gerektiren “Popo Yogası”nı ya da orta parmaklarınızı onun anüsüne yerleştirip hafifçe ayırıp birleştirerek yukarı-aşağı hareket ettirmenizi gerektiren “Anal Yoga”yı deneyebilirsiniz. Eğer bunlar erkeğinizin hoşuna gittiyse eve daha fazlasını istiyorsa derinlere girmekten çekinmeyin.

10- Mutlu Makas

Sıcak noktaları alevlendirmek yalnızca ellerin yeteneği değildir. Elleriniz dışında istediğiniz şekilde hareket ettirebileceğini başka uzuvlarınız da var ve bu teknik bunlardan birini, yani bacaklarınızı kullanabilmeniz için harika bir fırsat. Cinsel ilişki sırasında bacaklarınızı kaldırın ve erkeğinizin her iki eliyle, ayak bileklerinizi kavramasını sağlayın. Partneriniz bacaklarınızı birleştirip, sonra 80 derece ayırabilir ve onlara istediği şekli verebilir. Bacak tendonları pelvis boşluğunun derinlerine bağlı olduğu için bacakları hareket ettirmek, hem kadın hem de erkek için belden aşağı hisleri uyarır. Arada bir değişiklik olsun diye, bunu tek bacağınızı kaldırıp, eşinizle siz yan yatmış bir halde uzanmışken, eşinizin bacaklarınızın arasına girmesini isteyerek, makas pozisyonunda birleşmeyi deneyebilirsiniz!

 

Siz de aklınızı başınızdan alacak orgazmlar yaşamak istiyorsanız. Bu pozisyonları deneyebilir. Hem partnernizi, hem kendinizi mutlu edebilirsiniz.