KOÇ

Koç burcu aşkta kendini kaybeder. Hayata dair tüm hırslarını ilişkiler üzerine kurmuştur. Ya sevmek ya da sevmektir ilkesi. Fitliğin ve görselliğin sonsuzluğunda kaybolmak ister. Onu elde etmek kadar elde tutmakta zordur. Koç burcu bir sevgiliniz var ise onu Amsterdam şehriyle özdeşleştirebilirsiniz. Amsterdam’ın eğlenceli ve kalabalık hayatı tam sevgilinize göre olacaktır. Orada sizinle geceleri barları gezmek, gündüzleri şehri keşfetmek unutulmaz bir tatil olacaktır.

BOĞA

Boğa burcunda ya olanı değiştirme mücadelesi vardır ya da aşkı bulmak için tüm ömrünü verebilir. Onun için aşk güvendir, huzurdur. Sonsuzluğun ancak güvenle ve uyumlu şartlarla sağlanacağını düşünür. Romantizm ondan sorulur. Keyifli bir ortamda saatlerce oturabilir. Eğer sevgiliniz bir Boğa burcu ise onu Barcelona şehriyle özdeşleştirebilirsiniz. Sevgiliniz burayı çok beğenecek ve her caddesinde vakit geçirmek isteyecektir. Bulduğu, gördüğü her kafede, oturup sizinle kahvesini yudumlamaktan keyif duyacaktır.

İKİZLER

Sevgiliniz İkizler burcu ise ona neyin iyi geleceği ile ilgili kafa karışıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Sevgilinizin iletişimi, gezmeye, öğrenmeye meraklı olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Onunla yapacağınız programlar, hareketli, renk renk, kalabalık hesaplı programlar olsun. Sevgiliniz İkizler burcu ise onu Tokyo şehri ile özdeşleştirebilirsiniz. Buraya gitmek sevgiliniz için asla unutulmayacak bir hatıra olacaktır. Tokyo’nun hızlı değişen, hareketli hayatı, kendini kaybetmesine sebep olacaktır. Size de minnettar kalacaktır.

YENGEÇ

Sevgiliniz Yengeç burcu ise öncelikle şunu belirtmeliyim ki her şeyle ilgilenen duygusal yapıya sahip bir sevgiliniz var. Onu mutlu etmek istiyorsanız, ona son dakika sürprizleri yapmak yerine, önceden minik minik bilgi verin. Yengeç burcu olan sevgilinizi, romantik atmosferine istinaden Paris şehri ile özdeşleştirebilirsiniz. Paris’in ara sokaklarında gezinirken ona gelecekle ilgili planlarınızı anlatabilirsiniz. Mutlaka ama mutlaka minimalist seçimler yapın. Ayrıcalıkları hissetmeyi seven biriyle berabersiniz.

ASLAN

Sevgiliniz bir Aslan burcu ise onu şaşırtmanız biraz zor olacaktır. Onun, yapılan ve düşünülen her şeyden haberi olur. Fakat eğer sürprizinizi fark edemezse, sürprizinizle karşılaştığında onun ayaklarını yerden kesmiş olursunuz. Sevgilinizi Londra şehriyle özdeşleştirebilirsiniz. Londra’nın ihtişamlı atmosferi ve yaşanmışlığıyla büyülenirken, ona kısa ama keyifli bir tatil yaşatmış olursunuz. Şaşkınlığı ile beraber size hayranlığı da artmış olur.

BAŞAK

Ev, doğa ve huzuru pekiştirebileceğiniz Başak burcu sevgilinizin ruh hali huzur teması altında doğadır. Başak burcunun ruhu her zaman doğadan topraktan ve manzaradan yanadır. Eğer bir fırsatını bulursanız mutlaka Başak burcu sevgiliniz ile Avustralya’daki Perth şehrine gidin. Düşüncelerinden arınacağı çevre düzenlemesi bol olan bu şehir, onun ruhuna iyi gelecektir. Bu gezi sizinde ilişkinize hayat getirecektir.

TERAZİ

Terazi burcu azimlidir. Ancak bazen o da her şeyi unutup kafasını dinlemek, tembellik yapmak ve eğlenmek ister. Eğer sevgiliniz bir Terazi ise onu Santorini Adası ile özdeşleştirebilirsiniz. Tamamen tatil adası olan Santorini sevgiliniz için çok ideal bir yer olacaktır. Burada gönlünüzce denizin tadını çıkarıp, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ona sürprizini söylerken dikkat edin heyecandan kollarınıza düşüp, bayılabilir.

AKREP

Akrep burcu deyince akla ilk gelen şey tutkudur. Akrep burcu tutkulu ve sıcak ülkelerin insanıdır. Su ve deniz ona her zaman iyi gelmiştir. Eğer sevgiliniz Akrep burcu ise ve bir gün ona jest yapmak isterseniz, onu mutlaka Maldivler’e götürün. Maldiv Adaları’ndan birinde tatil yapmak mutlaka ona çok iyi gelecektir. Hoş manzarada sizinle şezlonglara uzanıp, içeceklerinizi yudumlamak da cabası.

YAY

Yay burcu biri ile birlikte iseniz onun kültürlere olan ilgi ve merakını artık çözmüş olmanız gerekiyor. Her konuda bilgi sahibi Yay burcu sevgiliniz, şehirler ile de ilgili bilgi sahibidir. Bu bilgilerini gidip bir de yerinde görmek onu çok heyecanlandıracaktır. Gezgin ve meraklı ruh haline sahip sevgilinizi Venedik’e götürmenizi tavsiye ediyoruz. Onun için unutulmaz bir deneyim olacaktır.

OĞLAK

Oğlak burcu biri ile birlikte iseniz onun kuralcı kişiliğini hemen fark etmişsinizdir. Şartları zorlamayı seven Oğlak burcu kültürleri tanımaya çok düşkündür. Eğer bir gün gezi programı yaparsanız sevgilinizi mutlaka Berlin’e götürmelisiniz. Gelişmiş şehir hayatı, kalabalık caddeleriyle Berlin sevgilinizin dikkatini çekecektir. Eğlenirken bir şeyler öğrenmek hoşuna gidecektir.

KOVA

Kova burcu insanı gezmek, görmek için dünyaya gelmiştir. Dolayısıyla Kova burcu sevgilinizin ruhu her şeyin bir arada yaşandığı teknoloji ve şehir hayatının fazlasıyla aktif olduğu bir yerle özdeşleştirilebilir. Böyle bir yer neresi derseniz, New York deriz. Onu evinde hissettirebileceğiniz ikinci yer New York’tur diyebiliriz neredeyse.

BALIK

Balık burcu derin duyguların insanı olarak bilinir. Fakat bilinmeyen en büyük özelliği gözlemci kişiliğidir. O her şeyi görür ve anlar. Dolayısıyla eğer sevgiliniz bir Balık burcu ise onun ruhunu Budapeşte şehri anlatabilir. Balık burcu burada hem keşfeder, hem de düşünür. Balık burcu zeki insanların ve tarihin geleceğe ayna tuttuğunu düşünür. Sevgilinizle bir yolculuk düşünürseniz buraya kesinlikle uğramalısınız.

 

Sorularınız için twitburc@hotmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.