KOÇ

İçinde bulunduğumuz bu dönemde birtakım sağlık sorunlarınız olabilir. Aşk hayatınızla ilgili oldukça karmaşık bir ay yaşayabilirsiniz. Şu sıralar stresten bir türlü kurtulamadınız. Huzurlu bir döneme ihtiyacınız var. Derin duygular içindesiniz. Söz konusu zekânız ve iletişim konusundaki becerinizse,  kimsenin size söz söylemeye hakkı yok. Parasal konularla ilgili çözümler üretmek için uğraşırken, aile içi olaylarda anlamsız tartışmalar yaşamanız mümkün. Herkesi olduğu gibi kabullenirseniz, sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Güç birliği yapabileceğiniz ve fikirlerinden ilham alabileceğiniz dostlara ihtiyacınız var. Bazı şeyleri değiştirmenin sizin elinizde olduğunu kendinize hatırlatın ve geçmişi kurcalamayı bırakın. Merkür gerilemesi, 7-27 Kasım tarihleri arasında Yay burcunda gerilemeye başlayıp, Akrep burcunda devam edecek. Yakınınızdaki kişilerin sizinle ilgili ne düşündüklerini bir kenara bırakın. Kendinizi anlatmaya çalışmak yerine, onların sizi anlamasını bekleyin. Sevgiliniz ile konuşmaya başladığınızda her şeyin daha kolaylaştığını siz de göreceksiniz.

Kasım Ayının Gündemi: Kafa karışıklıklarınızı çözümleme fırsatı bulacaksınız, net kararlar alabilirsiniz.

Aşk Tılsımı: Açık yüreklilik ve cesaret, sahip olduğunuz en yüce özellikleriniz. Aşk ise sizin önemli bir parçanız.

Ve Seks: Aşk hayatınızda sevgilinize daha çok ilgi göstermeniz ilişkinizin renklenmesine yardımcı olacak.

BOĞA

Her şeyi kendiniz çözmeye çalışıyorsunuz. Bu durum çevrenizle bağlarınızı kopararak, içinize kapanmanıza neden oluyor. Merkür gerilemesi, 7-27 Kasım tarihleri arasında Yay burcunda gerilemeye başlayıp, Akrep burcunda devam edecek, stresten arınacağınız ve daha sakin olacağınız bir döneme girmektesiniz. Şu günlerde yapacağınız aktiviteler sayesinde yeni insanlar tanıyacak, yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Aşk hayatınızla ilgili birtakım pürüzler olduysa da, bu sıkıntıları atlatacağınız zamanlara ilerlemektesiniz. Sevgilinizin ya da flörtünüzün küçük sürprizlere ve ilgiye ihtiyacı var. Bu dönem, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ortaya koymak ve düşüncelerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz.  Bazen öyle laflar ediyorsunuz ki, çevrenizdeki insanlar ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Kelimenin tam anlamıyla zor bir kişiliğiniz var. Huzur insanın içinde başlar, unutmayın. Çevrenizdekilerin sizin için söylediklerini kendinize olumsuz olarak yorumlamanız,  kendinizi yormanıza neden olur. Hayatınıza müdahale edildiğini düşünüyorsunuz. Yakınlarınızın söylediklerini dinlemeye çalışmak göreceksiniz ki size de yarar sağlayacak. 

Kasım Ayının Gündemi: Sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız, bu ay yeni projelerin habercisi olabilir.

Aşk Tılsımı: Sabır ve bekleyiş. İlk adımı karşıdan beklemeyi tercih ediyorsunuz. Zarafet aşkınızda da öncelikli.

Ve Seks: Küçük oyunlar ilişkinize canlanması için etki ederek, sizi daha çekici kılacaktır.

İKİZLER

Bu dönemde yaşadığınız içsel kaygıları başkalarına yansıtıyorsunuz ve çevrenize karşı tutarsız davranıyorsunuz. Gayrimenkule yatırım yapmak gibi bir fikriniz varsa da bu dönem netleşecek. Satın alma, sahip olma duygunuzun çok yoğun olduğu bu ayda, alışveriş konusunda sınırları epey zorlayacak gibi görünüyorsunuz. Önümüzdeki günlerde ilişkinizle ilgili önemli kararlar alacaksınız. Sevgilinizin tamamen size konsantre olmasını ve hayatının merkezine sizi koymasını istiyorsunuz. İlişkinizdeki gerginlikler yerini tatlı sürprizlere bırakacak. Kendinizle ilgilenmek istiyor ve bunu bir türlü başaramıyorsanız, bu ay sizin için doğru zaman. Bu dönemde ani bir kararla tatile çıkabilirsiniz. Midenizle ilgili sorunlar bir türlü bitmiyor. Kendinize teşhis koymaktan vazgeçin ve ilk fırsata kendinizi bir uzmanın eline teslim edin. Merkür gerilemesi, 7-27 Kasım tarihleri arasında Yay burcunda gerilemeye başlayıp, Akrep burcunda devam edecek. Yenilenme süreci olarak kararlarınızda esneklikler göstermeniz daha pozitif davranmanıza yarayacaktır.

Kasım Ayının Gündemi: Kendinizde yeni bir dönem başlatıyorsunuz, tedbirli olmalısınız.

Aşk Tılsımı: Zekâ ve keşif. Keşfedebildiğiniz sürece aşkınız daima tazedir. Zekâ parıltıları ise şart.

Ve Seks: Sevgilinizle aranızı düzeltmek için biraz kafa yormanız gerecek

YENGEÇ

Kasım ayının size neler katacağını düşünürseniz, hiç de boş geçirmeyi istemezsiniz. Geçmişteki olayları bu ay fazlasıyla konuşabilirsiniz ama geçmişi konuşmak Yengeç burcuna iyi gelmeyeceği için, arkadaşlarınızdan göreceğiniz manevi destek sizi oldukça sevindirecek ve kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. 25 Kasım’da burcunuzda bir parçalı güneş tutulması gerçekleşecek, bunun size etkisi; uzun zamandır bu kadar dostunuzu hiç aynı çatı altında görmemiş olabilirsiniz. Bayan arkadaşlarınızın desteğiyle birçok sorunun üstesinden gelecek ve çözüme ulaştıramadığınız konuları sonuçlandıracaksınız. Arkadaşlarınızla güzel zamanlar geçireceksiniz. İş hayatınızdaki yoğun tempo sizi uykusuz bıraksa da, küçük küçük dinlenme programlarıyla dinçliğinizi koruyacaksınız. Uzun zamandır görmediğiniz insanlarla bu dönem görüşebilir ya da karşılaşabilirsiniz. Merkür gerilemesi, 7-27 Kasım tarihleri arasında Yay burcunda gerilemeye başlayıp, Akrep burcunda devam edecek. Sevgilinizin sizi anlayamadığını düşünerek, gereksiz gerginlikler yaşayabilirsiniz. Hassasiyetlerinizi iş hayatınızda yansıtmadan, profesyonel davranmanız olası gerginliklerinizi önleyebilir.

Kasım Ayının Gündemi: İçe kapanık yapınızdan sıyrılın, çevrenizle daha çok zaman geçirmenizin zamanı

Aşk Tılsımı: Açık ve duygu dolu. Hislerinizi sonuna kadar açmak ve güvenmek aşktaki yardımcınız.

Ve Seks: Aşk hayatınızdaki gerginliklerin son bulması için yeni çıkışlar arayacaksınız.

ASLAN

Aklınızda bir sürü detay var ve yüzden biraz gerginsiniz. Partnerinizle yaşadığınız ve sizi düşündüren olaylar geride kalacak. İlişkinizdeki gergin hava yerini pembe bulutlara bırakıyor. Koşturmaya bir son verip, kendinize yönelmek ve zamanınızı kendinize harcamak isteyeceksiniz. Ani bir kararla tatile çıkacaksınız. Diyet yapıyorsanız, bu dönemde programınızı ihmal etmemeye çalışın. Fiziksel aktiviteleriniz bir hayli yoğun olacağı, bununla beraber kişisel bakımınıza ve nasıl göründüğünüze fazladan titizleneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Enerjinizi doğru kullandığınız sürece elinizden hiçbir şey kurtulamaz. Şu dönem içerisinde dikkati ve tedbiri elden bırakmayın; çünkü küçük kazalar meydana gelebilir. Size çok içten duygularla yaklaşmaya çalışan biri var. Onun geçmişteki bazı hatalarını abartarak ele almanız, bu yakınlaşma niyetini yok edebilir. Ona bir şans vermelisiniz. İş yerinde beklemediğiniz bazı karışıklıklar çıkabilir ve bunun sonucunda kafanız da karışabilir. Size ulaştırılan bilgilerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Önceden aldığınız kararları hemen değiştirmeyin. Para sıkıntılarınızı biraz da kendiniz arttırıyorsunuz. Bulaşıcı hastalıklara karşı dikkatli olun. 25 Kasım’da Yay burcunda gerçekleşecek parçalı güneş tutulması,  5+ gün ve 5 – gün olarak hesaplayıp ciddi kararlar almamaya özen gösterin.

Kasım Ayının Gündemi: Bu ay Gözlemci olmayı vurguluyor sizin için zor olsa da mecbur kaldığınız zamanlar olacak!

Aşk Tılsımı: Heyecanlı ve yüce. Aşk hayatınızın da komplimanlar hak ettiğini daima düşünürsünüz.

Ve Seks: Partnerinizle her şey istediğiniz gibi gerçekleşiyor.

BAŞAK

Kasım ayından beklentiniz başkalarına göre yüksek olabilir. Bu ay sürpriz anlaşmalar yapabilir, kariyerinize her zaman kinden daha fazla odaklanabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşınızdan sevindirici bir haber alabilirsiniz. Dengesiz tavırlarınız ve kararsızlığınız partnerinizin canını bir hayli sıkıyor. Parasal konularda inişli, çıkışlı bir dönemin içindesiniz. İhtiyacınız olmayan alışverişlere bir süre ara verin ve lüksten kaçının. Zaten son zamanlarda hiç olmadığınız kadar para harcama tutkusunun esiri oldunuz. Biraz nefes alın ve silkelenin. Bu aralar çevrenize karşı kapalı olup, kendi içinizde duygusal gelgitler yaşayarak hiç ummadığınız sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bazen konuşurken kendinizi öyle bir kaptırıyorsunuz ki, sizi susturabilene aşk olsun. Olayları çok fazla büyütebilir, gereksiz küslükler yaşayabilirsiniz. Kabuğunuzu kırmalısınız. Gönül huzuruna kavuşacağınız bir ay! Bu ay işinize sempati duyacağınız gelişmeler söz konusu. Küçük bir iş seyahatiniz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz. Para konusundaki sıkıntılarınızı kimseyle paylaşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Sizi sevdikleriniz ne kadar değişken bilseler de aslında sabit fikirli bir yapıya sahipsiniz. Kafanıza koyduğunuz her detayı gerçekleştirebileceğiniz güçlü bir ay olabilir. Fırsatları değerlendirin ve biraz yorulmayı göze alın. Kabul etmeseniz de kıskanç bir kişiliğiniz var. Rahatsızlığınızı atlatmanıza rağmen, yine de kendinize karşı daha dikkatli olun.

Kasım Ayının Gündemi: Her kış kötü olacak diye bir kural yok bu biraz da sizin evhamınız.

Aşk Tılsımı: Ölçülü ve detaycı. Aşkı önemsemez görünseniz de aşka çok düşkünsünüz.

Ve Seks: Partnerinizi ikinci plana atmadan, hassasiyetlerinizi ona karşıda gösterin.

TERAZİ

Kasım ayının genel yoğunluğundan dolayı strese girebilirsiniz. Merkür gerilemesi, 7-27 Kasım tarihleri arasında Yay burcunda gerilemeye başlayıp, Akrep burcunda devam edecek. İşinizde verimli olacaksınız ve bu verim başarı olarak size geri dönecek. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler ve sürprizler söz konusu. Bir sevgiliniz varsa, ailesiyle tanışabilirsiniz. Bazen küçük sorunları abartmakta üstünüze yok.  Gerilim yaratmaktan lütfen kaçının. Hoş sürprizler ve jestler yaparak gerilen ortamı yumuşatmayı denerseniz, partnerinizle aranızdaki kara bulutlar dağılacak. Meslek hayatınızda yaşadığınız kararsızlıklar sizi zaman zaman zorluyor. İş yerinizdeki düzensiz çalışma saatleri dengenizi bozuyor. Yeteneklerinize göre kararlar alır ve harekete geçerseniz, çok başarılı olacağınız kesin fakat cesarete ihtiyacınız var.  Korkularınızdan sıyrılma zamanı; çünkü artık sizin döneminiz başlıyor sevgili Teraziler. Çok boyutlu düşünmekten dolayı karar vermekte zorluk çekmesine rağmen, Terazi aldığı kararları muhakkak uygulamaya koyar ve başarılı olur. 25 Kasım’da burcunuzda bir parçalı güneş tutulması gerçekleşecek. Gerçekleri olduğu gibi kabul edin ve sizinle kader birliği etmiş kimseye açıklamaktan çekinmeyin, kaybedeceğiniz bir şey yok!

Kasım Ayının Gündemi: Geçtiğimiz aylarda sabretmeyi başardınız. Verimlerinizi toplayacağınız bir aydasınız.

Aşk Tılsımı: Aşka âşık ve dengeli. Aşk sizin için hayatta en önemli şey. Onsuz olamazsınız.

Ve Seks: Aşk hayatınızdaki gelişmeler sizin mutluluğunuzun artmasına, sevgilinize daha çok eğilmenize yön verecek.

AKREP

Merkür, 5 Ekim 2012 saat 22:34-23 Aralık 2014 saat 18:34 tarih aralığında Akrep burcunda. Bu dönem parasal yönden şanslı olduğunuz ve kazançlar elde edeceğiniz bir zaman dilimi içerisindesiniz. Eski dostlarınızla ortak iş yapmak keyfinizi ve enerjinizi arttıracak. İş hayatınızda önemli bir değişiklik yapabilirsiniz. Şu sıralar duygusal anlamda olumsuzluk yaşamaya hazır olun. Çevrenizdekilere şüpheyle yaklaşabilir, insanlara kuşkuyla bakabilirsiniz. Size anlatılan her şeyin, arkasında farklı niyet taşıyabileceğini düşünüyorsunuz. Aile içinde oluşan durumlara karşı yeni bir yapılanma içinde olabilirsiniz. Dostlarınıza güvenin. Yaşamınıza yeni giren birisi sizi yakından izliyor ve sizinle yakınlaşmak istiyor. Sizden beklenen enerjinin çok azını sergileyerek, zekanızla her işin üstesinden gelebiliyorsunuz. Önümüzdeki günler, biraz bunaltıcı olabilir, nede olsa Merkür gerilemesi 7-27 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek, bu durumda içsel sorunlarla uğraşırken, bir de üstüne çevrenizdeki insanların sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Karmaşık insanlarla karşı karşıya kalmanız mümkün. Önümüzdeki günlerde bir satın alma karşılığı büyük bir harcamanız olabilir. Mide problemleriniz dikkat etmeyi unutmayın. Eğer sağlıkla ilgili aksaklıklar yaşıyorsanız bu sizin yüzünüzden diyebiliriz, kendinizi ikinci plana atmaktan vazgeçin.

Kasım Ayının Gündemi: Her açıdan yeniliklere açık olmaya hazır olun. Beklentilerinizin artacağı birçok yeni girişiminiz olacak  .

Aşk Tılsımı: Kıskanç ve tutkulu. Sadakatsiz bir ilişkide asla yoksunuz. Tutku denilince akla siz geliyorsunuz.

Ve Seks: Sevgilinizi ihmal etmeniz olası gerginliklerin başlangıcı olacaktır.

YAY

Kendinize zaman tanımanız gereken bir ay sizi bekliyor. Merkür gerilemesi, 7 -27 Kasım tarihleri arasında Yay burcunda gerilemeye başlayıp, Akrep burcunda devam edecek. Bu durum, özelikle internetten tutun da, bilgilerinize kadar her türlü konuya dikkat etmeniz gerektiğini vurguluyor. Duygusal, bir o kadar da detaylarda yaşamayı seven kişiliğiniz işleri yokuşa sürecek gibi gözüküyor.   Bu aralar iş ve aşk hayatınıza dikkat etmeniz gerekmekte. İş ortamında yaşadığınız sıkıntıları özel hayatınıza yansıtabilir ve aşk hayatınızda olumsuz şeyler yaşayabilirsiniz. Oysaki siz, kolay kolay teslim olmayan, mücadeleci bir yapıya sahipsiniz. Her ne kadar çabuk sinirlenseniz de, Kasım ayında birçok sorunla mücadele edip, sevgilinizin sorularına tahammül etmekte zorlanabilirsiniz. 25 Kasım’da, burcunuzda bir parçalı güneş tutulması gerçekleşecek,  duygularınız ve hayata bakış açınız, bu dönemde o kadar çok yer değiştirdi ki, ne yapacağınızı bilemez hale geldiniz. Sevgilinizin siz anlamamasından yakınıyorsunuz bu durum aranızda iletişim sorunlarına yol açıyor. Biraz da sevgilinizin ne söylediklerine dikkat edin.

Kasım Ayının Gündemi: Bu ayda sabırlı olmanızın size yararlarını göreceksiniz.

Aşk Tılsımı: Özgürlükçü ve bağlı. Sizin için bağlanmak zor olsa da, aşkta kolayca bırakmaktan yana değilsiniz.

Ve Seks: Sevgilinize küçük sürprizler yapmanız, onu size daha çok bağlayacaktır.

OĞLAK

Detayların önemi artarken, Kasım ayı size birçok şeyi öğretmeye geliyor. 7-27 Kasım tarihleri arasında Merkür gerilemesi, son zamanlarda yoğunlaştığınız yeni sektörünüz de aksaklıklar yaşamanıza neden olabilir. Karşılıklı yanlış anlaşılmalar ve sizin olaylara duygusal yaklaşımınız, elde etmek istediğiniz bilgilere ulaşmanız konusunda size zaman kaybettirebilir. Duygusallığı üzerinizden atın ve mantıklı olun, sessiz kalarak olayları gözlemlemeye çalışın. Başkalarının fikriyle hayatınızı daha ne kadar yönlendirebilirsiniz ki? Kolay bir dönemden geçmiyorsunuz ama bu durum işleri daha da karışık hâle getirmenize neden olmamalı. İhtiyacınız olansa yalnız kalmak ve düşünmek. Bazı insanları sorumluluklarını bilmesi yönünde uyarabilirsiniz. Yeni bir beraberliğe duyduğunuz korkuyu yok etmeniz gerekiyor. Önümüzdeki günler içinde duygularınız hareketlenecek gibi. Kasım ayında işinizle ilgili konularda güçlükler çıkabilir. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız. Başkalarını tenkit edecek, tartışmalara yol açacak yerde, kendi yanlışlarınızı düzeltmeye bakın. Birlikte olduğunuz kişiyle Dünya bakışınız farklı olmasına rağmen, ortak bir görüş geliştirmemeniz için bir sebep yok. Sabırlı olun ve birbirinizi anlamaya çalışın. İş ortamınızdaki bir sorun, iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor. İşyerinizde sorun yaşadığınız bir kişi, Kasım ayında size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmaya kalkabilir, tavsiyemiz bu ay çevrenizdeki insanlarla paylaştığınız detaylara özen gösterin. Bir satın alma işinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Kasım Ayının Gündemi: Paylaşımlarınızı arttırmalısınız, sorumluluklarınızın artışı ile daha yapıcı olmalısınız.

Aşk Tılsımı: Sadık ve ciddi. Aşkta günlük ilişki sizin için yoktur. Gerçek bir ebeveyn adayısınız.

Ve Seks: Partnerinizin isteklerine kulak vermemeniz, kısa küskünlüklere yol açacaktır.

KOVA

Yaşamınızdaki değişimlere açık olmanız gereken bir dönemdesiniz. Çıkacağınız seyahatler ruh hâlinizi iyileştirecek. 7-27 Kasım tarihleri arasında Merkür gerilemesi, tüm iletişim kaynaklarınızı zorlayabilir.  Ürettiğiniz işler beğeniliyor ve işlerinizi faydalı noktalar koyarak bitiriyorsunuz, başkalarının ne dediği ile ilgilenmeyen, baskın bir karakteriniz var. Kasım ayında dikkat etmeniz gereken ayrıntı, 25 Kasım’da Yay burcunda olacak parçalı güneş tutulması, içine çekildiğiniz kabuktan başınızı çıkarmanız gerektiğini vurguluyor. İşinizde mükemmel başarılar sizi bekliyor. Kendinize yönelik harcamalarınız şu günlerde biraz aşırıya kaçmış gibi, hesaplı harcayın. Anlamsız bir şekilde başlayan eklem ve ayak ağrılarınız biraz olsun dağılıyor. Bu dönemde her ne kadar unutkanım diye kendinizi yargılasanız da, çalıştığınız şirkete en yüksek verimliliği yine siz gösteriyorsunuz. Küçük bir ödül alabilir, zam alabilirsiniz. Son zamanlarda sevgilinize hiç ilgi göstermediğinizin farkında mısınız? İşler pek de sizin planladığınız gibi gitmiyor. En son sıraya ilişkinizi koyarak en büyük yanlışı yapıyorsunuz. Sevgiliniz tarafından gelecek uyarıları tehdit olarak değil, size ihtiyacı olduğu yönünde bir mesaj olarak görün. Siz siz olun gereksiz tartışmaların veya karışık diyaloglardan uzak durun. Özelikle gökyüzünde Kasım ayıda ki açıları düşünerek hareket edecek olursanız, bu ayı tamamen gözlemci olarak geçirmeniz gerekecektir. Detaylarda aradıklarınızı bulmanız bu kadar zor olmayacak, biraz kendinizi dinlendirmeniz hem çevrenizin sizi anlaması, hem de sizin kendinizi onlara daha iyi anlatmanızda ki en basit yol olacaktır.

Kasım Ayının Gündemi: Ekonomik açıdan zorlanmalara karşı önlem almalısınız.

Aşk Tılsımı: Tolerans ve özgürlük. Anlayışınız ve zekânız, aşkınızın en önemli tarafı.

Ve Seks: İlişkiniz ile ilgili kafanızı toplamanız gerekiyor. İstediklerinizi ona anlatmanız ilişkinizi daha coşkulu yaşamanız için bir fırsat.

BALIK

Derin duygular içindesiniz. Siz her konuda olduğu gibi şu son zamanlarda işinizle ilgili harikalar yaratıyorsunuz. Aile bireylerinizin fikirlerine ihtiyacınız olmayabilir ama bu dönemde sizin işinize bol bol karışabilirler. Enerjinizi ve motivasyonunuzu yükseltmeniz gerekiyor. Bu dönem parasal konulara ağırlık vereceksiniz ve kazanacaksınız. Çevrenizdeki sevdiğiniz insanların çalışma temposuna hayran kalabilirsiniz, özelikle de sevgilinizin. Hırslı bir kişiliği olduğunu bu dönemde daha rahat gözlemleyebilirsiniz. Şanslı bir dönemde olduğunuzu düşünerek girişimlerde bulunun. Parasal sorunlarınız, Yaz aylarında yaptığınız anlamsız harcamalarınızdan kaynaklanıyor. Mesailerle arayı kapatmaya çalışsanız da, zorlanacağınız bir ay sizi bekliyor. Bu dönemde sevgilinizle yaşayacağınız küçük çılgınlıklar sizden kaynaklanıyor. Aslında gizlediğiniz bir hayal gücünüz var. Kabul edin. Ani bir başlangıç yapma düşüncesi sizi heyecanlandırabilir. Bazı sorunlarınızı çözmek, rahatlamanızı ve iyimser olmanızı sağlayacak. Sevdiğiniz insanlara verdiğiniz maddi destek, bütçenizi biraz sarsıyor. Fazla kilolarınızla vedalaşma vakti geldi. Rejime başlayın. Çevrenizdeki insanların tavırlı hareketlerine şimdiden kendinizi hazırlayın. Evinizde daha çok zaman geçirme isteğinizi, daha baskın bir şekilde hissetmeye başlıyorsunuz.

Kasım Ayının Gündemi: Çalışkanlığınızın karşılığı olarak gelirlerinizin yükseldiğini göreceksiniz.

Aşk Tılsımı: Romantik ve uçarı. Aşkta ayaklarınızın yerden kesilmesi en büyük isteğiniz. Sadakat ise sağ kolunuz.

Ve Seks: Partnerinizle birlikte olunca kendinizi eksiksiz hissediyorsunuz. Bir elmanın iki yarısı gibisiniz.

 

Sorularınız için twitburc@hotmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.