KOÇ ERKEĞİ

Karma karışık gibi görünse de Koç burcu erkeği tutkuludur. Kendine son derece düşkündür. Kendine saygısı olan kadınlardan ayrıca hoşlanır. Hırslı, dinamik ve cazibeli olan Koç erkeğini elde etmek de, onun ilgisini sürekli tutmak da çok zordur. Tabii enerjiniz yüksekse size lafımız yok. Duygularından çok mantığıyla hareket eden Koç’tan, romantik sevgi gösterileri beklememeli ve ona da böyle davranmamalısınız. Saldırgan kadınlardan hiç hoşlanmaz ama küçük başkaldırılardan ve nazdan hoşlanır. Bakımsız (el ayak oje önceliği)  saclar ve stil konusunda da titizdir. Kısacası Koç erkeğinin gözleri tam bir radar gibidir. Vücut kokusuna ayrı önem veren Koç erkeği tam bir hijyen insanıdır. Partnerinden güzelliği ve gülen yüzü dışında fazla bir beklentisi yoktur. Evleri de, ofisleri de düzenli ve temiz olmalıdır. Dağınıklıkta konsantrasyonunu sağlayamaz ve saldırgan olur.

Her konuda konuşabileceğiniz gibi unutmayın ki karşınızdaki tepkileri güçlü bir burçtur.

Koç erkeğini anlamak için uğraşıyorsanız, yapmanız gereken şey, kendinizle bol bol ilgilenmeniz ve onu umursamanız, bu durumda o da peşinizden ayrılmaz. Koç erkeği bakımlı, kendine değer veren ve yaşamayı seven kadınları sever.

Bir Koç erkeğine aşıksanız ve ilişkinizin uzun soluklu olmasını istiyorsanız çok dikkatli davranmanız gerekli. Sinirsel anlamda güçlü, sabırlı ve ne istediğini bilen biri olmalısınız.

BOĞA ERKEĞİ

Boğa erkeğinin bir kadında aradığı en önemli koşul güzellik, zevk sahibi olması ve her ortama eşlik eden kültüre sahip olmasıdır.  Eğitim ve sosyal çevreye önem veren Boğa burcu, bir yandan da tutucudur. Maddi değerlere son derece önem verir. Tatlı sözler duyduğunda enerjisi yükselen ilgiden hoşlanan Boğa,  iyi ve sadık bir aşıktır. Kaldıramadığı tek şey partnerinin geçmişidir. Siz anlatmasanız da o bunu kolaylıkla öğrenir. Ve kaldıramayacağı bir geçmişiniz var ise ( eski sevgiliniz daha popüler bir yapıya sahip )  işte o zaman işiniz zor. Kıskançlık damarları bir kabardı mı, teskin etmek hayli güçtür. Boğa burcu ilişki içerisinde bulunduğu insana emek verir. Aslında onun için önemli olan sevgilisinin ona ne kadar düşkün olduğudur. Kimsenin ilişkisiyle ilgilenmez. Kendi ev hayatına o kadar düşküdür ki evi mabedidir. Boğa erkeği eleştirmediğiniz ve kadınsı hatlarınızı kaybetmediğiniz sürece (yani formunuzu) size ölene kadar esir olacaktır.

Onu elde etmenin püf noktası; her daim yoğun bir programınız olmalı. Ve mutlaka göz makyajınız tam olmalı çünkü Boğa erkeği, derin bakışlarda kaybolmayı sever. Küçük bir not: Boğa erkeği sekse de önem verir unutmayın.

Bir boğa erkeğine aşıksanız çok şanslısınız, bırakın sizi mutlu etsin. Siz mutlu oldukça, o daha fazla mutlu edecektir sizi.

İKİZLER  ERKEĞİ

İkizler burcu erkeği zoru sever, bunu asla unutmayın. Entelektüel, aklını ve mantığını iyi kullanabilen kadınlardan hoşlandığı gibi, öte yandan da onu zorlayan kadına ayrıca bağlanır. Bir kadına sahip olduğunu bilmek istemesine karşın onun üzerinde mutlak hakimiyet kurduğunu hissettiği anda ilgisini kaybeder. Yani ona teslim olduğunuzu asla göstermeyin. Bırakın, her an sizi kaybetmekten korksun. Bu korku onun ilgisini dinamik tutacaktır. Ona kendinizden bahsederken her zaman eksik anlatmaya çalışın ki sizi çözmek için her dakika kafa yorsun. Gizemli olmanız onu daha çok cezbeder. Emek verdiğine, değer verir. Yalnızlıktan nefret eden İkizler erkeğine gerektiğinde kardeş, dost, sevgili ve anne olmayı başarabilirseniz onu ele geçirebilirsiniz. İkizler erkeği genelde standartların üstünde yaşar ve çevresindekileri de yaşatır. Eğer lükse alışık değilseniz hemen alışsanız iyi edersiniz.

İkizler erkeğine bulmaca gibi olun hatta stilinizde de her gün farklı biri olun, işin tılsımı bu.

YENGEÇ ERKEĞİ

Pasif bir erkek olan Yengeç’e ürkütmeden yaklaşıp sevgi göstermeli, danteller ve kadifelerle onu tahrik etmelisiniz. Bir ilişkiye girdiğinizde ise son derece sadık ve dürüsttür. Bu yüzden onu kıskanmanıza hiç gerek yoktur. Aileye ve özellikle anneye düşkün bir erkektir Yengeç erkeği. Evde geçirilen huzurlu vakitleri, gece hayatına tercih eder. Ancak son derece kırılgan olan Yengeç erkeğinin size güvenmesi için onu dürüstlüğünüze inandırmanız gerekiyor. Şeffaf olmanız onu rahatlatacaktır. Şehvetli, bebeksi ve ufak tefek kadınlardan hoşlandığını hatırlatalım.

Yengeç erkeğine detaylı davranın ve ona asla kıskandığınızı belli etmeyin.

ASLAN ERKEĞİ

Ona istediklerini veriyormuş gibi yapın. İlişkiyi onun yönettiğine inandırın. Aslan erkeği,  ayakları yere basan, dominant kadınlardan hoşlanır, ancak egosu gereği daima ilgi gören taraf olmayı ister. Onu öpün, okşayın, olağanüstü sevgi gösterilerinde bulunun ama asla aşık olduğunuzu kabul etmeyin. Böylece o sürekli sizi elde etme çabası içinde olacaktır ki, bu da size değer vermesini sağlar. Arada acaba dedirtecek küçük oyunlar oynayın ki, sizi kendine yeniden aşık etmeye çalışsın. Aslan gururuna yediremez vazgeçilmeyi. Daima gösterişli ve baş döndürücü olun, işte o zaman sizin için çıldıracaktır. Sosyal ortamlarda yanındaki partnerinin ilgi görmesinden ayrıca zevk alır. Dışarı çıkarken daha çekici olmaya gayret edin!

Onun kurallarına uyguluyormuş gibi davranın ve her şeye evet demeyi unutmayın.

BAŞAK ERKEĞİ

Aşkı, okyanusun ortasında fırtınaya yakalanmak kadar ürkütücü bulan bu burcun erkekleri, romantizmden de son derece uzaktırlar. Aşkı zaaflık olarak addederler. Buna rağmen güvenilir erkeklerdir. İlginçtir ama onu pahalı hediyelerle etkileyebilirsiniz. Paraya düşkün tipler değiller ama genelde zengin kadınlar ile birlikte olurlar. Çok zengin olsalar bile çalışmaya ve üretmeye önem verirler. Bir Başak erkeğiyle beraberken fazla masraf çıkartmaz, temiz, şık ve düzenli bir kadın olabilirseniz, ilgisini ve sevgisini kazanabilirsiniz. Zarif, sakin ve entelektüel kadınlardan hoşlanırlar. Kabalıktan ve argo konuşmalardan hiç hoşlanmazlar. Eğer onun bitmek bilmeyen hastalıklarına ve somurtkanlığına dayanabilirseniz, sevgi göstereceği günlerin hayali ile yaşayabilirsiniz.

Düz ve net olun, sade renkleri tercih edin ve beyaz giyinmeye özen gösterin.

TERAZİ ERKEĞİ

Görgü kurallarını iyi biliyor ve uyguluyorsanız, fizik güzelliğiniz onun için önemini yitirir. Güzel olan her şeye ilgi duyarlar. Sanattan anlarlar. Kibarlık, hassasiyet ve zarafet ilk aradıkları özelliklerdir. Kendi duygularına olduğu kadar karşısındakinin duygularına da önem verirler. Duyarlı ve düşüncelidirler. Hitabet konusunda güçlüdürler. Güzel ve etkileyici konuşurlar. Terazi sevgiliniz, sadakatinizden, aşkınızdan emin olduğu sürece sizinle olmak isteyecektir. Onu elde edebilmek için zarif, sakin ve güzel olmalısınız. Terazi erkekleri güçlü, saldırgan, baskın karakterli kadınlardan hoşlanmazlar. Zeki, güzel ve esprili kadınları severler. Ayrıca, şikayetçi olan Terazi eşi yok denilecek kadar azdır.

Güzel kokun, Venüs Yöneticisi erkeğini başka türlü etkileyemeyiz. Önce koku ve hafif dekolte.

AKREP ERKEĞİ

Akrep erkeği, saldırgan, sadist, umursamaz ve düşüncesiz olabilir. Kendine aşırı düşkün bir burçtur. Rahatı ve konforu yerinde olacak, aksi düşünülemez. Çok gel-gitleri olan Akrepler, egosu yüksek kişilerdir. Hırslı ve başarılıdırlar. Bazen hiç konuşmaz ama bazen de tam tersi sevecen bir aşık olurlar. Kovalamayı çok severler. Bu sebeple daima ulaşılamayan yıldız olmakta fayda var. Elde ettiklerine saygı beslemekte zorlanırlar. Her an gidecekmiş gibi davranan ama hiç gitmeyecek sevgili onları canlı tutar. Seksüel performansı her zaman dorukta olan Akrep erkeğini elde etmek istiyorsanız bakımlı, şehvetli, itaatkar ve sadık bir kadın olmanız gerekiyor. Asık suratlı, yargılayıcı ve sıradan kadınlara tahammülleri yok. Seksapalitesi yüksek, gösterişli ve bakımlı iseniz şans sizden yana.

Zor olun iddialı konuşun, ona meydan okuyun ve gözlerinizi ondan kaçırın.

YAY ERKEĞİ

Çok hareketli, hayatı ve yaşamayı seven erkeklerdir. Kendilerine has konuşma biçimiyle karşısındakini oldukça etkilerler. Çift karakterli olmak en büyük özelliklerindendir. Bir anda aşık olabildiği gibi bir anda sıkılabilirler, aman dikkat. Genç yaşlarda hareketli yapılarından dolayı her şeyi yaşadıklarından, orta yaş ovasına geldiklerinde olgun ve bilgili olurlar. Eğer karşınızdaki bir Yay erkeğiyse, dürüst olmanız onun için en iyi adımdır. Romantik bir erkek değildir, hatta büyümeyen bir çocuktur. Onu evliliğe ikna etmek zordur, aradığı kadın ise biraz kendine benzeyen biri olsun ister. Onu baştan çıkarmak için evde oturmayı teklif etmeyin sakın, o hareketi sever, yürüyüş yapmayı hatta sabahları koşmayı. Ya da sevişmeyi deneyin, etkili olacaktır.

Ona özgürlüğünüzü vermeyin hatta kafanıza göre davranın yoksa siz onun peşinde sürüklenirsiniz.

OĞLAK ERKEĞİ

Hırslı ve yükselmeyi seven bir erkektir. Çok çalışkandır ve geceleri geç saate kadar çalışıyor olacaktır, öncelikle bunu kabul ediyor olmanız gerekir. İş konusunda ne yaparsanız yapın, onun hırslarını değiştiremezsiniz. Aşık olduğunda oğlak erkeği espri yapmaya başlar, hiç beklenmediğiniz jestler ve tatlı sözlerle sizi mest eder. Bu ciddi adamın sevişme ve cinsel konular söz konusu olduğunda ne kadar yumuşak başlı olduğunu, tatlı bir neşe haline büründüğünü göreceksiniz. Onu baştan çıkarmak için güzel, zeki, bakımlı ve kılık kıyafetinizin düzgün olması yeterlidir. Çünkü Oğlak erkeği mükemmel kadının peşindedir.

Nasıl yaparsınız, nasıl çözüm üretirsiniz diye sizin adınıza biraz düşündük. Her konuda onu zorlayın, lüksünüzden ödün vermeyin yoksa Oğlak burcu erkeği sizi hızla tüketebilir.

KOVA ERKEĞİ

Burçlar kuşağının en centilmen, şaşırtıcı, kurnaz erkeğiyle beraber olmaya adaysanız şimdiden pasif bir rol üstlenmeyi kabul etmeniz gerekiyor. Son derece kibar, zarif, şık ve büyülü bir havası olana Kova erkeği, övünmekten ve mağrur gözükmekten zevk duyar. Ayrıca bilgiye ve kültüre çok önem verir. Dış görünüşten çok, kadınlar onları zekaları ile etkilerler. Sürekli gelişir ve değişirler. Bu sebepten olsa gerek ikinci evlilikleri daha başarılı olur. Dürüsttürler, yalandan hiç hoşlanmazlar. Kova erkeği ile beraberseniz sizi de geliştirecektir. Meraklı ve araştırmacı bir yönünüz varsa onu tamamlarsınız.

O size Aşık olmuşsa, siz zaten farklı bir stile sahip olmalısınız. Ama bu sizi rahat bırakacağı anlamına gelmiyor. Her konuda mükemmeli arayan bir erkekle karşı karşıyasınız.

BALIK ERKEĞİ

Dürüst, kendi halinde, iyi niyetli bir burçtur. Zaman zaman içsel çatışmaları olur. Ancak Balık burçları, karşısındakini olduğu gibi kabul etmeye yatkın, aşka aşıktır. Estetik düşkünlüğü vardır. Yaşadığı her yeri masalsı bir güzelliğe çevirir. Güzel, alımlı ve bakımlı olmanız ilgisini çekmeye yetecektir. Balık erkekleri, entelektüel seviyeleri yüksek, sanata düşkün olurlar. Onu anlayabilecek kadar bilginiz olması yeterli. Gerisini zaten size öğretecektir. Güvenleri çabuk kırılır. Bu yüzden pembe de olsa yalan tahammülleri yoktur.

Romantik ve yaratıcı bir burçtur. Bu özelliklerini kamçılayabilirseniz kıskanılacak bir çift olursunuz.