KOÇ

Yaşamınızda çok şey değişti. Kariyerinizle ilgili kafanızdan geçenler, herkesi şaşırtıyor. Bir hatırlatma, hayatınızdaki yoğunluk esnasında kendinizi ihmal etmeyin. Tüm olumlu gelişmeleri yaşayacak enerjiniz olsun. Hiçbirini kaçırmak istemeyeceksiniz.

Sizin kadar kimse sevgi arsızı olamaz. Dünyaya gelme sebebiniz, aşk ve tutku olmalı. 2012, sizi aşk konusunda çok yordu ama büyüdünüz. Şimdilerde daha dengeli sever oldunuz.

Bugüne kadar karşınıza çıkan engelleri aşmakta zorlanmadınız. Fakat aklınızda bulunsun, siz misilleme ile bir şeyler yaptırılacak biri olmamalısınız. Yeter ki istediğiniz zaman kendinizi daha iyiye taşıyabileceğinizi farkına varın.

13 Aralık yeni ay, Yay burcunda saat 10.43 sularında gerçekleşecek, bu da demektir ki Aralık ayının ikinci haftası kafanızda gerçekleştirmek istediğiniz her ne varsa daha rahat yerine getirebileceksiniz. Özellikle 14-15-16 Aralık’ta, işinizle ilgili olumlu gelişmeler söz konusu. İş arkadaşlarınızla ilgili imalı laflara takılarak, kendinizi kısıtlamayın. Kıskanılacaksınız tabii, son aylarda yaptıklarınızı düşünürseniz; sizi rakip görmeleri en doğal hakları.

Yılın son günlerinde yaptığınız programlarla ilgili dikkat etmenizde fayda var. Çünkü 28 Aralık’ta gerçekleşecek Dolunay evresinde, duygularınız derinleşecek. Özellikle arkadaşlarınızın sizi davet ettiği yerlere gitmek istemeyeceksiniz. Fakat fazla ısrar etmelerini beklerseniz, yılbaşını yalnız geçirirsiniz.

Yeni başlangıçlara, her türlü yeniliğe hazır olun. Ayrıca sabırlı davranacaksınız ve özgür olmayı seçeceksiniz. 

Aralık Ayının Gündemi: Yaşamınızdaki değişimler esnasında, yerinde kararlar alacaksınız. Kariyerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz.

Aşk Tılsımı: Aşk sizin için bir tutku. Sevildikçe sevilmek, sizi çok mutlu ediyor. 

Ve Seks: Tutkulu aşkınızı, partnerinize de belli edin.

BOĞA

Gelecekle ilgili kaygılarınızdan kurtulmaya çalışın. Çok sabırlı davranıyorsunuz ama sakinliğinizi korumanız, faydanıza olacaktır.

Aile ilişkileriniz ısınıyor. Evlilikler ve doğumlarla sık sık bir araya gelebilirsiniz. Keyfini çıkartmaya bakın. Çünkü aileniz sizin ilk aşkınız.

Mucizeler yaratmayı seven karakteriniz, sevdiklerinizi mutlu ediyor. Hareketli ve heyecan verici olaylar yaşayabilir, mucizelerle daha da renklenebilirsiniz.

İçe dönük kişiliğinizi biraz kırabilseniz, sizin için çok iyi olacak. Daha dışa dönük ve daha sosyal olmayı deneyin. Hayatınızda heyecan verici olaylar yaşayacağınızı, size şimdiden temin edebiliriz. Harekete ve değişikliğe hazır olun.

13 Aralık yeni ay, Yay burcunda saat 10.43 sularında gerçekleşiyor. İşinizle ilgili olumlu gelişmeler söz konusu. Hareketli, yeni planlamalarla dolu bir süreç geçireceksiniz. Organizasyonlar ve koşturmaca sizi bekliyor.

Yılın son günlerinde programlamalara dikkat! 28 Aralık’ta gerçekleşecek Dolunay evresinde, duygular yoğunlaşıyor. Sizi yorgun ve gergin hissettirebilir. Fazla mesailere hazırlıklı olun. Yeni yıla bitkin girmek istemiyorsanız, kendinize iyi bakmanızı öneriyoruz. Yeni yıla enerji depolayın, ihtiyacınız olacak.

Yorulacaksınız fakat üzülmeyin, Dolunay’ın etkileriyle; parasal kazançlarınız artıyor. Bugünlerde, üst solunum yolu rahatsızlıklarına karşı kendinizi korumanızı öneriyoruz. 

Aralık Ayının Gündemi: Çok koşturacak ama çok da kazanacaksınız. Yoğun günler sizi bekliyor.

Aşk Tılsımı: Aşk, karşılıklı anlayış ve özveri var olduğu sürece yaşayabilir. Aşka zaman ayırmalı.

Ve Seks: Mucizeler yaratın. Sürprizlerle dolu kişiliğiniz, partnerinize heyecan veriyor, unutmayın.

İKİZLER

Aile bireylerinizle ilgili küçük sorunları büyütüyorsunuz. Çok adaletli davranıyorsunuz ama unutmayın bu kimseye yetmeyecektir. Verici ve anlayışlı olmanın sonu yok, bunu farkına varsanız çok iyi olabilir sizin için.

Yaşamadan da ikna olabilmeyi deneyin, insanlara biraz güvenebilseniz, her şey daha iyi olacak. Belirsizlikler sizi bu kadar huzursuz etmemeli. Sabırsız yapınızı değiştirin, göreceksiniz böyle hayat daha kolay olacak. Bazı şeyleri akışına bırakın. Kendinize ve hayata zaman tanıyın. Hem kendinizi, hem de çevrenizi rahatlatın. Böylelikle yakın çevrenizle kurduğunuz sağlıklı iletişimle mutlu olabileceksiniz.

Mutluluğu ve iletişimi bir arada görmek isteyen bir tarza sahipsiniz. Yakın çevreniz bazen sizi anlamakta güçlük çekebilirler. Kendi kabuğuna çekilip ortadan kaybolan karakteriniz, önünüzdeki yoğun günler nedeniyle; pek fırsat bulamayabilir. Kendinizle baş başa kalamayabilirsiniz.

13 Aralık yeni ayın, Yay burcunda gerçekleşmesi hayatınızı renklendirecek. Son aylarda yaşadığınız gerginlikler, sizi fazlasıyla üzdü. Özellikle 13-14-15 Aralık tarihlerinde, yeni ayın etkisi devam ederken; beraberinde size hem para artışı, hem de işyerinizde yükselmeyi vaat ediyor. Farklı sektörlerden de iş teklifleri alabilirsiniz. Faydalanabilmek sizin elinizde tabii.

28 Aralık’ta Dolunay’ın etkileri, en çok duygularınızı etkileyecek. Daha alıngan ve hassas olabilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişim problemi yaşayabilir, kendinizi bu konuda yetersiz hissedebilirsiniz. Unutmayın, yeni yıla daha sıcak ilişkilerle girmek size iyi gelecektir. Ayrıca üst solunum yolu ve bronşlarınıza dikkat edin.

Aralık Ayının Gündemi: Size söyleyebileceğimiz tek kelime, sabırlı olabilmek. Haberiniz olsun, fazla sosyal olacağınız günler kapınızda.

Aşk Tılsımı: Tutkulusunuz. Aşk, tutkuyu sever. Hayal gücünüz çok yüksek, adeta gözlerinizin içi parlıyor.

Ve Seks: Tutkulu tavrınız, partnerinizi etkileyecek.

YENGEÇ

Her detay için kendinize yüklenmekten vazgeçin artık. Bu size iyi gelecek. Yakın çevrenize karşı sakin tavırlar içinde olun. Tabii kendinize de daha yumuşak.

Sıradanlaşmaktan ve ulaşılabilir olmaktan bu kadar korkmayın. Sevdiklerinizle sıcak ilişkiler içinde olmak, sizden bir şey götürmez. Ayrıca kendinizi daha doğru ifade etmeye çalışın.

Sizin sorununuz, kalabalıklar içine karışıp kaybolmaktan ve elde edilebilir olmaktan korkmak. Ama unutmayın, insanoğlu sosyal bir varlık ve insana insan gerekiyor.

13 Aralık yeni ay, Yay burcunda saat 10.43 sularında oluşuyor. Özellikle 14-15-16 Aralık tarihlerine dikkat edin. Büyük adımlar atarken, bu tarihleri göz önünde bulundurmak faydanıza olacaktır.

28 Aralık’ta gerçekleşecek Dolunay’da, en çok duygular etkileniyor. Zaten hassas bir yapıya sahip olan Yengeç’ler, daha da hassaslaşabilirsiniz. Özellikle ailenizle olan ilişkinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Onların size fazla baskı yaptığını düşünecek, zorlanacaksınız. Huysuzluklara ve ufak tefek sorunlara hazırlıklı olun. Yılbaşında kavga gürültü değil, eğlence ve bol kahkaha isteyeceksiniz.

Aralık Ayının Gündemi: Her zaman pratik bir zekâya sahipsiniz. Yapmanız gereken sadece doğru cümleler kurabilmek.

Aşk Tılsımı: Aşk, zoru sever. Tabii siz de.

Ve Seks: Biraz rahatlayın, kendinize yaptığınız olumsuz ve sert baskıları partneriniz de hissediyor.

ASLAN

Çok sabırlısınız. Fırsatınız olduğu halde, yakın çevrenize karşı kırıcı ve sert çıkışlar yapmadınız. Olgun tavırlarınız takdir toplayacak.

Aşkta anlaşılmaz olduğunuzu düşünüp, elini eteğini çeken bir tavır sergilemeyin. Kendi kendinizi yalnız bırakmış olursunuz. Hâlbuki siz çok romantik aşkları seviyorsunuz. Biraz rahatlayın.

Eleştirel tavrınız, en çok sizi yıpratıyor. Kendinize böylesine yüklenmek, hiçbir şeyi çözmeyecek unutmayın.

Geçtiğimiz yıl fazlasıyla yorucu oldu ama elde edilen başarıları düşünmek, özgüveninizi perçinleyecektir. Bu hiç fena olmaz.

13 Aralık’ta yeni ay, Yay burcunda saat 10.43 sularında. 14-15-16 Aralık tarihlerinde, büyük kararlar alırken bir daha düşünün.

28 Aralık’ta gerçekleşecek Dolunay evresinde, duygular derinleşiyor. İş konularında geri planda kalmanıza sebep olabilir. Fakat olumsuzu olumluya çevirmek sizin elinizde. Daha cesaretli davranarak, kendinize güveninizi çevrenize gösterin ve onların üzerinizde baskı kurmasına izin vermeyin. Ayrıca sırt, kan dolaşımı ve kalp problemlerine dikkat diyoruz. Sağlık, her şeyden önemli. Yılbaşı gecesi enerji dolu olmak isteyeceksiniz.

Aralık Ayının Gündemi: Fazla alıngan olmaktan uzak durun. Siz anlaşılmaz değilsiniz, yaşadıklarınızı herkes yaşayabilir, bunu fark etme zamanınız geldi. 

Aşk Tılsımı: Aşk, romantizmdir sizin için. Yeter ki farkınıza varın.

Ve Seks: Sahip olduğunuz hazinelerin bilincinde olun.

BAŞAK

Sorumluluklarınız artıyor. Bunun bilincinde olup, yola programlı devam etmelisiniz. Yaşadığınız alan da genişliyor. Tüm güzel gelişmeler, olumlu ve yapıcı bir tutum içinde olmanızı sağlayacak.

Sizin tek derdiniz, önüne geçemediğiniz kaybetme korkunuz. Hâlbuki hayat size çok şey öğretti, biraz tecrübelerinizden faydalanmayı bilin. Siz zaten her koşulda başarmak için programlanmışsınız.

Çok belli etmeseniz de evliliğe, çocuk konusuna çok yakınlaştınız. Belki de sorumluluk almaktan kastımız bu olabilir.

Hızlı gelişen ve değişen hayatınıza ayak uydurmaya bakmalısınız, böylece her şey yolunda gidecektir.

13 Aralık’ta yeni ay, Yay burcunda saat 10.43’te. 14-15-16 Aralık’ta, işinizle ilgili olan gelişmelere dikkat diyoruz. Çalışkan Başak’lar, siz her şeyin üstesinden gelirsiniz, rahat olun.

Yılın son günlerinde yaptığınız programlarla ilgili de dikkat etmenizi öneriyoruz. Çünkü 28 Aralık’ta Dolunay evresinde, duygularda yoğunlaşmalar olabilir. İşiniz ve iş arkadaşlarınızla ilgili hassas olabilirsiniz. Diyaloglarınızda kırıcı olmamaya, karşılıklı anlayışlı davranmaya özen gösterin. Unutmayın iş arkadaşlarınızla geçirdiğiniz vakit, hiç de azımsanacak düzeyde değil. Belki yılbaşı planlarınızı da onlarla yapmak isteyeceksiniz.

Ayrıca sağlık sorunları yaşamadan, önlemini almak her zaman daha iyi olacaktır. İnce ve kalın bağırsak, kan dolaşımı problemi yaşamamak için temkinli olunuz.

Aralık Ayının Gündemi: Dinlene dinlene yola devam etmeli ve güvenmeyi bilmelisiniz. Yoğun günlerde bunlara ihtiyacınız olacak.

Aşk Tılsımı: Aşk, geriye değil gelecek günlere programlı; siz de aşkın gözünden bakmayı deneyin. Geçmişe takılı değil, geleceğe takılı olun; tabii aşkla.

Ve Seks: Partnerinize güveniyorsunuz ve bu sıcak güven ikinizi de çok mutlu ediyor.

TERAZİ

Jüpiter gerilemesi devam ederken, beklentileriniz iyice daralabilir. Geçtiğimiz ay yaşadığınız tüm sorunların üstesinden rahatlıkla geleceksiniz.

Satürn’ün burcunuzdan çekilmesine rağmen, bazı konularda aksaklık yaşamanıza engel olmadığını söyleyelim. Bu ayın, hayatınızdaki en azimli zaman dilimi olacağını belirtelim. Şöyle ki Eylül ayından bu yana olan tüm tutulmalar, iş, şehir ve ülke değişikliğinizi destekliyor.

Hal böyle olunca da önümüzdeki günlerde, gelecekle ilgili daha rahat adımlar atabileceksiniz.

Cinselliği, sadece paylaşmaktan ibaret görmüyorsunuz. Yaratıcılığın ve özgüven arayışının bütünleştiği bir adres sizin için.

13 Aralık yeni ay, Yay burcunda saat 10.43 sularında. Gerçekleştirmek istediklerinizi belki daha rahat hayata geçirebileceksiniz. 14-15-16 Aralık’a dikkat! Hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Yeni teklifler, yeni girişimler söz konusu olabilir. Tabii bu gelişmeleri lehinize çevirmek tamamen size bağlı hatırlatalım.

28 Aralık’taki Dolunay evresinde, duygularda bariz bir hassaslaşma gerçekleşecek. Bu tarihi rahat atlatabilmek için temkinli ve bir o kadar da rahat olmaya çabalayın. Hem iş arkadaşlarınızla hem de eşinizle olan ilişkinizde tarafsız olmaya çalışın. Olaylara her zaman daha sakin bakmayı öğrenin. Yeni yılda ve belki de yılbaşı planlarınızda, eşinizle kırgın olmak istemeyeceksiniz.

Aralık Ayının Gündemi: Azmederek elde etmenin verdiği hazla, rahat geçireceğiniz günler sizinle.

Aşk Tılsımı: Aşkla yoğun ilgi birleşince, sizden mutlusu yoktur herhalde.

Ve Seks: Cinsellikten çok şey bekliyorsunuz. Kararlı olun, yaratıcı ruhunuz çok beğeniliyor.

AKREP

Ekim’den beri süren kaygılarınızın sebebi, Satürn’ün sert açıları olabilir. Bu ay, her konuya olumlu bakmalısınız. Çünkü öğrenecekleriniz gelecekte çok işinize yarayabilir.

2011 yılından bu yana, başınızda kavak yelleri esiyor. Aşk, sizin için çok kapsamlı bir nitelik taşıyor. Aşkı, yaşamınızın her alanına taşımayı çok seviyorsunuz.

Büyük hedefleriniz var. Taşınmak, ev almak, sizin zevklerinizden oluşan kendinize ait bir dünya yaratmak isteyeceksiniz.

13 Aralık yeni ay, Yay burcunda saat 10.43’te. Özellikle 14-15-16 Aralık tarihleri, sizin için önemli günler olabilir. Bu ay her şeye olumlu bakın, göreceksiniz güzel gelişmeleri kendinize çekebileceksiniz. 

28 Aralık’ta gerçekleşecek Dolunay evresinde, en çok duygular etkileniyor. Özellikle dikkatsiz davranışlarınızın yol açabileceği durumlardan kendinizi koruyun. Biraz kendinizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. İç sesinizi dinlemek, size iyi gelecek.

Fakat hatırlatalım, yalnız kalma isteğiniz yılbaşında da sizinle olmasın. Yeni yıla kim yalnız girmek ister ki? Sevdiklerinizle güzel yılbaşı organizasyonları yapmanızı ve hoş vakit geçirmenizi öneriyoruz.

Ayrıca bu dönemde idrar yolu sorunlarıyla karşılaşmamak için dikkatli olmanızda fayda var. Havaların sık sık değiştiği bu dönemde, kendinizi sıcak tutun.

Aralık Ayının Gündemi: Başkalarının ne dediğine önem veren ve takılan günleriniz sona erdi.

Aşk Tılsımı: İlişkiniz için çok bedel ödediniz. Sakın bir kenara atıp unutmayın. Partnerinizin söylediklerine önem verin.

Ve Seks: Yoğun ve tutkulu tavrınız, her anlamda kendini gösteriyor.

YAY

Aralık ayında önemli sorumluluklar almaya hazır olun. Kendiniz için yapacağınız olumlu girişimlerden, hem iş arkadaşlarınız, hem de aileniz memnun kalacaktır.

Güneş, burcunuzda hareket ederken, yoğun çalışma hayatınız sizi gergin ve öfkeli yapıyor. Bu ay, çalışma vakitlerinizin yoğun olduğu zamanlarda; kısa molalara ihtiyaç duyabilirsiniz.

Beslenme saatlerinizi düzenlemeli ve uyku düzeninize özen göstermelisiniz.

Yaptığınız planları hayata geçiremediğiniz zaman, sinirli ve halsiz hissedeceksiniz. Mars ve Satürn, hırsınızı yükseltecek ve işlerinizde çok aktif olacaksınız. 

13 Aralık yeni ay, Yay burcunda gözüküyor; saat 10.43 sıralarında. Özellikle 14-15-16 Aralık’ta, işinizle ilgili olumlu gelişmeler söz konusu; haberiniz olsun. Yeni girişimler yapmaktan, yeni sorumluluklar almaktan korkmayın bu dönemde. Her şey iyi gidiyor, merak etmeyin.

28 Aralık’ta gerçekleşecek Dolunay evresi, duygularınızı derinleştirebilir. Daha alıngan, daha hassas bir dönem geçirebilirsiniz. Dolunay’ın sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Girişimci ve cesaretli olmak en güzeli sizin için bu dönemde. Sabırlı olmak da bu dönemde size yardım edecektir. Hayattan öğrendiğiniz ve de daha öğreneceğiniz çok şey var unutmayın. Daha sabırla yaşamak, sizi olgunlaştıracaktır.

Ayrıca bu dönemde sağlığınızla ilgili de uyarılarımız olacak. Bel ve omurga ağrılarına dikkat edin, hareketsizlikten kaçının; ufak tefek egzersizlere ihtiyaç duyacaksınız.

Aralık ayında küçük kıskançlıklardan uzak durmalısınız. Kendinize güveninizden şüpheniz olmasın. Sağlam duran bir egoyla yeni yıla merhaba deyin.

Aralık Ayının Gündemi: Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Yoğun bir koşturmaca sizi bekliyor olabilir.

Aşk Tılsımı: Gereksiz kıskançlıklar yüzünden, aşkın tadını çıkarmayı kaçırmamalısınız.

Ve Seks: Paylaşmak size göre değil, partnerinize sıkı sıkıya bağlısınız.

OĞLAK

Plüton sayesinde, son üç yılda hayatınızda değişmeyen hiçbir şey kalmadı. Fakat kariyerinizle ilgili kaygılarınızdan kurtulmanız gerekiyor. 2012’den çok şey öğrendiniz ve kime nasıl davranacağınızı emin olun iyi biliyorsunuz.

Kariyerinizde başarılı olmak, sizin kadar kimseyi mutlu edemez. Her zaman hırslı ve kazanmaya odaklı bir tavır içinde oldunuz. Azimli, çalışkan ve iradelisiniz.

Bu kadar hırslı olmak, bazen sizi yoruyor ve uyku düzeninizi de bozuyor olabilir. Ancak uykusuzluk artık enerjinize yansıyor. Dikkatli olmanızda fayda var.

Unutmayın azminizi, hırsınızı ve etkileyiciliğinizi olumlu fırsata dönüştürmek her zaman sizin elinizde. Böylelikle her daim isteğiniz olan başarıyı da yakalayabilirsiniz.

13 Aralık yeni ay, Yay burcunda saat 10.43’te. Önümüzdeki günlerde, gerçekleştirmek istedikleriniz konusunda şanslı olabilirsiniz. Özellikle 14-15-16 Aralık’ta, sizi güzel gelişmeler bekliyor haber verelim. Başarılarınız kıskanılabilir, ama siz başarı aşığı bir insan olarak bunlara hiç kulak asmadan yolunuza devam edeceksiniz.

28 Aralık’ta Dolunay evresinde, duygularınızda yoğunlaşma hissedeceksiniz. Fazla hassas ve kaygılı olabilirsiniz. Ama sizin gibi her konuda iddialı olan bir insan için kaygılı olmak, olumsuz etki yaratacaktır. Kaygıdan ve kararsızlıktan uzak durmaya çalışın. Siz sadece işinizde yükselmeye, kariyerinize ve sorumluluklarınıza konsantre olun. Disiplinle atacağınız her adım, size kazanç ve başarı olarak geri dönecektir.

Ayrıca bu dönemde kemik ağrılarına, deri problemlerine hazırlıklı olun. Kemiklerinizi güçlendirecek gıdalar tüketmeye çalışın. Yılbaşında ağrılı ve dayanıksız bir vücut kim ister ki?

Aralık Ayının Gündemi: Kaygıdan uzak durmanız gereken dönemdesiniz.

Aşk Tılsımı: Aşka inanıyorsunuz. Aşk size huzur veriyor.

Ve Seks: Aşkta tutkulu ve inançlı tavrınız, sizi tazeleyecek.

KOVA

Sınavlarla dolu günler artık geride kaldı, biraz rahatlayın. Kazanmanın zorluklarını çok çektiniz ama birçok da şey öğrendiniz.

Kazançlarınız artıyor. Kendinize ait yaşam alanınızda da büyük değişiklikler yapabilirsiniz.

Bitişler ve başlangıçlarla dolu bir yılı geride bıraktınız. Biraz yorucu olmuş olabilir fakat hayatınızı ne kadar değiştirdiğinizi anlatmaya kelimeler yetmez.

İlgiyi sizin kadar seven bir insan daha olamaz. Sevdiğiniz insan, hiç olmadığı kadar üstünüze düşecek ve bu sizi çok mutlu edecek. Ufak tefek problemleri büyütüp, bu ilgiden mahrum bırakmayın kendinizi.

13 Aralık yeni ay, Yay burcunda olacak; saat 10.43 sıralarında. Yorgunsunuz ama tatlı bir yorgunluk var üzerinizde. Çalışmalarınızın geri dönüşümünü alabilirsiniz bu dönemde. 14-15-16 Aralık tarihlerinde, güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Yoğun bir tempodan sonra emeklerinin karşılığını alabilmek, kimi mutlu etmez ki?

28 Aralık’taki Dolunay evresinde, duygu derinliği yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizle ilişkinizde sorunlar yaşamamak için, daha anlayışlı davranın ve olumlu olun.

Bu dönemde sağlık problemleri ile ilgili size verebileceğimiz öneri, kemik ağrılarına özellikle ayak bileklerinizdeki ağrılara dikkat etmeniz olabilir. Kıyafetlerinizde şıklığa önem veriyor olabilirsiniz fakat fazla yüksek ve topuklu ayakkabılar da, bileklerinize ve belinize baskı yapacaktır. Daha rahatlatıcı ayakkabılar tercih edin. Yılbaşında en şık siz olmak isteyeceksiniz ama emin olun ağrısız ve sızısız ayaklarınızla, yeni yıla girmenin keyfini yaşamayı daha çok isteyeceksiniz.

Aralık Ayının Gündemi: Çok çalıştınız, çok yoruldunuz; şimdi meyvelerini toplama zamanı geldi diyelim.

Aşk Tılsımı: Aşk, yoğun ilgi ile bir araya gelince sizin için anlamlı oluyor.

Ve Seks: Partnerinizin ilgisi ile şımaracak, mutlu olup mutlu edeceksiniz. 

BALIK

Aralık ayında şans sizinle olacak. Sizin için çok kıymetli olan ve kariyerinizi de etkileyecek olan büyük adımları artık atabilirsiniz. Çok mutlu edici gelişmeler olsa da sağlığınıza özen göstermenizi öneriyoruz.

Aşırı kilo kaybı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden sıkı diyetlerden uzak durmalısınız. Uzun soluklu bir ilişkiden çıkmak, bünyenizi olumsuz etkileyebilir. Kendinizi çok güçsüz hissedebileceğiniz bu dönemde, az miktarda vitamin takviyesi önerebiliriz.

Zorlandığınız dönemlerde, yakın çevrenizin desteği sizi toparlayacaktır.

13 Aralık’ta yeni ay, Yay burcunda saat 10.43’te oluşacak. Bu ayın ikinci haftası gibi, kafanızdaki planları hayata geçirebilirsiniz. 14-15-16 Aralık’ta, şansınızın da yardımıyla olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu gelişmeler, iş ve kariyer hayatınızda yoğunlaşabilir. Yeni girişimler, yeni kazançlar ya da olumlu geri dönüşümler söz konusu olabilir. 

28 Aralık tarihine dikkat diyoruz çünkü gerçekleşecek olan Dolunay evresi, duygu yoğunluğuna sebep olabilir. Özel yaşantınızdaki ağır geçen günler, sizi yordu. Şimdi daha hassas bir ruh hali içerisinde olacaksınız. Kendinizi bırakmayın, ailenizin sevgi ve ilgisine başvurun. Mesela ailenizle güzel bir yılbaşı planı yapın ve yeni yıla onlarla birlikte, sıcak bir ortamda merhaba deyin. Dolunay’ın etkilerinden en az zararla çıkmaya çalışın, her ne kadar o sizi hassas ve güçsüz hissettirse de.

Bu dönemde biraz karamsar da bakabilirsiniz dünyaya fakat sadece kendinize zararınız olacak unutmayın! Siz, sezgileri güçlü bir insansınız. Bu şansı iyi değerlendirin ve hayatınızla ilgili gelişmelerde, sezgilerinize güvenin.

Ayrıca bu günlerde, ayak sağlığınıza özen göstermenizi öneriyoruz. Periyodik ayak bakımı yaptırabilirsiniz.

Aralık Ayının Gündemi: Her şeyin başı sağlık diyeceğiniz günler kapınızda olabilir.

Aşk Tılsımı: Aşka küsmek size iyi gelmez. Gelecek günlere umutla bakın.

Ve Seks: Aşk, hayatınızın her yerinde olmalı. Yokluğunu hissedeceksiniz.