KOÇ

Ağustos ayının ilk haftasına kadar devam eden Merkür gerilemesi, stresli bir dönemin biteceğine işaret ediyor. Kendinizle ilgili planladığınız ne varsa artık yürürlüğe koyabilirsiniz. Bununla beraber Güneş Aslan burcunda ilerlerken, son aylarda işinizle ilgili birçok aksilik yaşadınız, şimdi ise işinizde yeni açılımlara gebesiniz. Siz Koçlar hareketli bir yapıya sahipsiniz, belirlediğiniz doğrultuda kendinizle ilgili düzenlemeler yapabilme fırsatı yakalayacaksınız.

Ağustos ayının son haftasında sosyal gücünüz artarken, bu yeni başlangıçların da habercisi olacak. Sevgilinizin kıskançlıkları hoşunuza giderken, ayın son döngüsünde üstünüzdeki baskıdan sıkılabilirsiniz.

Ağustos Ayının Gündemi

Siz eleştiriye açık değilsiniz. Çevrenizde gelişen olaylarda buna açık gibi davranmayın yoksa bu ayda sevdiğiniz bazı dostlarınıza mesafe koymak zorunda kalabilirsiniz.

Ayın Tılsımı

İçinizdeki yenilenme isteğine kulak verin. Siz yenilendikçe, ruhunuz ve bedeniniz yeni yolculuklara çıkabilecek. İstediğiniz mutluluk harekete geçmenizin altında yatıyor.

Ve Seks

Ağustos ayında flörtçü ve özgürlükçü yanınız, yeni insanlarla tanışmanıza ve keyifli birliktelikler yaşamanıza sebep olabilir.

BOĞA

Yeni kariyer planları sizi bekliyor, fırsatları değerlendireceğiniz bir dönem. Unutmayın sevgili Boğalar, fırsatlar sürekli karşımıza çıkmıyor. Ayın ilk haftasında Merkür gerilemesinden etkilenen ruh haliniz yenilenirken, 22 Temmuz’da şans ve bereket simgesi Jüpiter ile köklü değişimlerin gezegeni Uranüs’ün olumlu açısından dolayı, kariyeriniz ve kazançlarınızdaki bereket kendini tek tek gösteriyor.  Size düşen diğer insanlarla iletişiminizi daha kuvvetli tutmanız ve sosyal olmanız. Faturalar veya düzenli ödemelerinizle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Ayın en önemli döngüsü ise seyahatler ve ortaklıklarla ilgili alacağınız ani kararlar olacak. Keyifli bir döneme girerken, gerilemelerden payınızı yeterince aldınız. Şimdi toparlanma zamanı.

Ağustos Ayının Gündemi

Eşinizle veya sevgilinizle ilgili yaşadığınız problemlere dikkat!

Ayın Tılsımı

Dağınıklığın içinde kendinizi bulmak isteyebilirsiniz. Yeter ki toparlanmak ve hayat enerjiniz ile adım atmak isteyin.

Ve Seks

Her şeyin eksik olmasına katlanabilirsiniz ama bu ay cinselliğin eksikliğini yaşayamayacaksınız.

İKİZLER

Ağustos Ayı Jüpiter’in de desteği ile birçok konuda şanslı olabileceğinizi işaret ediyor. Yolculuklar, seyahatler ve eski dostlarınızla bol bol görüşme fırsatı bulurken, kendinizle ilgili düzenlemelerde de gayet başarılı olabileceksiniz. Bu ay sizin için en önemli konu ise, konsantre olabilmek. Beden yorgunluğunuzdan çok zihniniz yorulabilir. Kafanızdaki düşmanlarınızı siz büyütüyorsunuz, unutmayın size sizden başka düşman yok, gerisini bir şekilde hallediyorsunuz.

Ağustos Ayının Gündemi

Zihninizi boşaltın, kendinizi yaşam alanınıza bırakın ve keyif almaya bakın.

Ayın Tılsımı

Yeni içsel yolculuklar hepinize iyi gelecek. Sadece kararlı olun ve yeni adımlar atın.

Ve Seks

Her şeyin ilacı sizde, cinselliğin de! 

YENGEÇ

Son zamanlarda hiç bir şeyi alttan almadığınızı fark ettiniz mi? Farkında değilseniz hatırlatmak istedik. Sabrınız hızlı tükeniyor, her şeyi dert eden ve üstlenen yapınız sayesinde hiç mutlu olmuyorsunuz. Kelebekler gibi hissetmeye ihtiyacınız var, enerjinizi böyle arttırabilirsiniz. İşinizle ilgili ani gelişmeler moralinizi yükseltecek. Unutmayın, başkalarıyla ilgilenmeyi abarttığınız sürece, günlük işleriniz sarpa sarıyor. 22 Ağustos’tan sonra yoğunluğunuz artabilir.

Ağustos Ayının Gündemi

Biraz sükûnet ve biraz sabır her şeyi çözmeye yeter.

Ayın Tılsımı

Ağustos’un gelişi Temmuz’dan belli olur sevgili Yengeç, tempoya hazırlanın.

Ve Seks

Bu enerjinizle herkesi baştan çıkarabilirsiniz. 

ASLAN

Tüm bir ay sorunların üstesinden gelebilmek için tek tek uğraşıyorsunuz. Sonrada birileri gelip tüm keyfinizi kaçırıyor. Ne zaman kendinizi anlatmaktan vazgeçip insanları olduğu gibi kabul edeceksiniz, işte o zaman sorunlar tek tek dağılacak ya da siz eskisi gibi yıpranmayacaksınız. Merkür gerilemesinden payınıza düşeni geçen ay bol bol aldınız. Şimdi size her türlü sorunu çözmek kalıyor. Dinlenme zamanı değil, hareketi, berekete çevirme zamanı. 22- 29 Ağustos tarihlerinde yapacağınız ya da karşınıza çıkan teklifleri değerlendirin derim.

Ağustos Ayının Gündemi

Bu kadar kibir fazla, ne siz ne de karşınızdaki yıpransın. Bırakın her şey yolunu bulsun.

Ayın Tılsımı

Değişiyorsunuz, değişmelisiniz. Aksi takdirde üzülen ve pişman olan siz olabilirsiniz. 

Ve Seks

Bir Aslan gibi hakimiyeti ele geçirme arzunuz ile partnerinizi yönlendireceğiniz mutlu bir ay. 

BAŞAK

Uykusuzluğunuzun, iç huzursuzluğunuzun kimseye faydası yok. Hal böyle olunca, son sözü hep siz söylerken, şimdi çevrenizdekilerin yönlendirmesiyle hayati kararlar veriyorsunuz. Haydi, biraz kendinize gelin ve düşünün, son zamanlardaki tutumunuzun kime ya da size ne faydası var? İşinizle ilgili problemleri çözmeniz için odaklanmalı ve ayaklarınızın üstünde durmalısınız. Şimdi zaman sizin için akıyor, ailevi sorunlardan uzak durmak size iyi gelse d,  kafanız hala orada. Dostluklarınızı pekiştireceğiniz bir dönemdesiniz.

Ağustos Ayının Gündemi

Yeter bu kadar vesvese, su akar yolunu bulur sevgili Başak, kulak ver buna.

Ayın Tılsımı

Ne varsa dost meclisinde var, arkadaş gruplarınız ile bol muhabbetli saatler sizi bekliyor.

Ve Seks

Biraz rahatlama zamanı, kafanızı dağıtın ve partnerinizle geçireceğiniz güzel saatleri düşünün.

TERAZİ

Satürn gerilemesinin bitmesiyle biraz da olsa nefes aldınız. Ağustos ayında, evinizle ve işinizle ilgili değişimler, tadilat, dekorasyon gibi detaylarla ilgilenmek size iyi gelecek.  Sevdiğiniz insanlara, duygularınızın değişeceği bu dönemde daha mesafeli olmayı tercih edeceksiniz. Dedikodulardan ve lüzumsuz gerginliklerden bıktınız. Ağustos ayının ikinci haftasında kendinizi bu tür insanlardan daha da uzaklaşmış hissedeceksiniz. Ödemeler ve faturalarla ilgili düzenlemeleriniz sizi bile şaşırtabilir. Çok uzun zamandır kendinizi hiç bu kadar disipline etmemiştiniz. Sevdiğiniz insanların sağlık veya psikolojik sıkıntılarında payınıza düşeni aldınız. Siz başkaları üzüldüğünde tepkisiz kalanlardan değilsiniz.

Ağustos Ayının Gündemi

Sıkılmayın, her şey daha güzel olacak. Sadece doğru yerde, doğru adımlar atmasını bilin.

Ayın Tılsımı

Her şeyin yenisi güzel, siz de yenilenmeye önce kendinizden başlayın. Eleştiri oklarını önce size yöneltin. 

Ve Seks

Flörtçü yapınız ile her zaman sekste varsınız.  Aranan partnersiniz.

AKREP

Satürn’ün size yaklaşması sorunların ve eksiksiz yanlarınızın üstüne daha çok gideceğinizi gösteriyor. Uzaklarda bulunan insanlarla iletişiminiz artarken, yeni projeleriniz de enerjinizi yükseltiyor. Her şeyin yoluna girmesini istiyorsanız günü ve zamanı dikkatli kullanın. Çünkü bu, sizin hem daha verimli olmanızı, hem de kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Siz bir çok şeye değindiğiniz zaman mutlu oluyorsunuz. Bu ayın, sizin için en büyük olayı, eğitim ve para kazanmanın yeni yolları, siz istemeseniz de kafanız hep bu tarafa çalışıyor. Hal böyle olunca olaylar ve kararlarda bu yönde gelişebilir. Mide problemlerine dikkat, kilo vermek isteyen Akrepler için doğru bir dönem.

Ağustos Ayının Gündemi

Kendi iyiliğiniz için detaylardan ve hakkınızda konuşan insanlardan uzak durun!

Ayın Tılsımı

Bu kadar “ben” odaklı olmayın, kaldırın kafanızı ve sizi sevenleri görün. Çünkü onlar sizi bekliyor.

Ve Seks

Akrep her zaman hazır ama bu sefer kafanızı biraz boşaltmanız sizin ve partnerinizin mutluluğunu artıracak. 

YAY

Yoğun çalışma hayatınız sizi gergin ve öfkeli yapıyor. Bu ay çalışma vakitlerinizin yoğun olduğu zamanlarda kısa molalarla dinlenebilirsiniz. Beslenme saatlerinizi düzenlemeli ve uyku düzeninize özen göstermelisiniz. Yaptığınız planlarınızı uygulamadığınız zaman sinirli ve halsiz olma haline bürünüyorsunuz. Mars ve Satürn hırsınızı yükseltecek ve işlerinizde aktif olacaksınız. Ağustos ayı içerisinde kendinize has ve bireysel olma isteğiniz yoğun olacak. Sevgiliniz veya eşinizle birlikte vereceğiniz ani bir kararla romantik bir yolculuk planlayıp, uygulayabilirsiniz. Ve bu yolculuk sizi daha sağlam temellerle birbirinize bağlayacak, mutluluğunuz yüreğinizde kelebek etkisinde olacaktır.

Ağustos Ayının Gündemi

Eşiniz, siz ve hayatınız. Mutluluğunuz için hep odak noktanız olmalı.

Ayın Tılsımı

Yolculuklar, yolculuklar….Yeni maceralar sizi bekler.

Ve Seks

Dünyada, seksi eğlenceli kılan bir tek sizsiniz.

OĞLAK

Ağustos ayı en çok çalışmanız gereken zamanlardan biri olacaktır. İş hayatınız, bireysel hayatınız ve kariyer alanınıza bütün yapacağınız işleri taşımanız mümkün. Özellikle 2 Ağustos’ta oluşacak dolunay maddi konularda hassasiyetinizi ön plana çıkarabilir. Oluşabilecek parasal konuları dert etmemeye özen gösterin. 2 ve 10 Ağustos şansınızın bol olduğu günler olacaktır. Bu ayın sonlarına doğru, bu yıl yapacağınız tatili gerçekleştirebilirsiniz. Ağustos’un başlarında Venüs’ün evlilik alanınıza girmesiyle birlikte sevgilinizle daha fazla vakit geçireceksiniz. Bu dönemde tutkulu olmanız, ilişkinize renk katacaktır. Ay ortasında birlikteliğinizde güç çekişmeleri gerçekleşebilir, dikkat etmelisiniz.

Ağustos Ayının Gündemi

Gereksiz gurur ve sıkıntı yapmayın. Su akar yolunu bulur Sevgili Oğlak.

Ayın Tılsımı

Siz ve eşiniz birbirinizi yeniden keşfediyor gibisiniz.

Ve Seks

Siz tutkusuz yaşayamazsınız.

KOVA

Bu ayın başında bir miktar para kazanabilirsiniz, 8 Ağustos’a kadar iletişimde olacağınız her alanda dikkatli olun. Bununla beraber iş ortamınızda birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızla ilişkileriniz sağlamlaşacak. Ağustos ayı ortasında eğitim, seyahat, ticaret veya ortaklı işlerinizde zorlanabileceğiniz bir durum oluşabilir. 23 Ağustos gibi kariyerinize konsantre olacaksınız. Bu dönem herkesin desteğini göreceksiniz ve bu sizi çok mutlu edecektir. Evlilik kararı almak için 8 Ağustos’u beklemekte fayda var. Sağlığınız ise bu dönemde biraz risk altına girebilir, çünkü işinizi yaparken kendinizi ihmal edecek gibi görünüyorsunuz.

Ağustos Ayının Gündemi

Hem iş, hem aşk bereketi ile hayatınız renkleniyor.

Ayın Tılsımı

Evlilik için acele etmeyin, geç olsun, güç olmasın sevgili Kova. 

Ve Seks

Her zaman ki ulaşılmaz kimliğiniz ile cazibe merkezi olmaya devam ediyorsunuz.

BALIK

Yönetici gezegeniniz Neptün’ün geri hareketi enerjinizin bittiğin vurguluyor olabilir. Sosyal ortamlarının aranan insanı olmaktan bir anda çıkıp, kendinizi eve kapattığınız ruh haliniz ayın ortalarına kadar devam etmekte. İş yerinizde ki durgunluk sizi daha da depresif bir ruh haline itebilir. 15 Temmuz- 7 Ağustos tarihleri arasında Merkür’ün Aslan burcunda gerilemesi ile ilişkilerinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz. Çalıştığınız ortamda, mesleğinizle ilgili konuşmalar yapabilme fırsatı yakalayacaksınız. Bu dönemin en büyük etkisi ise sorunları kendinize dönük çözmek zorunda kalmanız olacaktır. Sevgilinizden beklentiniz yükselirken, ona biraz haksızlık yapmıyor musunuz? O, son zamanlarda ki ruh haliniz sayesinde sizi anlayamıyor. Çıkacağınız iş seyahatleriniz içine küçük programlar sıkıştırabilirsiniz. Sevgilinizin de sizin de küçük kaçamaklara ihtiyacı var.

Ağustos Ayının Gündemi

Seyahatler alışveriş ve uykusuzluk

Ayın Tılsımı

Bir düzene ait olma hissi

Ve Seks

Biraz daha yeniliğe ihtiyaç var.